Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Night Hawk Kids, and Individual, day

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Night Hawk Kids, and Individual, day
Arrangørorganisasjoner: IL Tyrving / Konnerud IL / Natthauken IL
Dato: søndag 12 august 2018

Asker Skiklubb

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Amalie BirkelundNight Hawk Kids (31)27.3718.47
10Marit IsachesenNight Hawk Single Day (51)37.00+11.048.03
17Per A HerbøNight Hawk Single Day (51)44.32+18.369.42
22Randi NicolaisenNight Hawk Single Day (51)46.44+20.4810.10
29Mikkel RastidNight Hawk Single Day (51)56.49+30.5312.22
30Øystein RastadNight Hawk Single Day (51)56.50+30.5412.22

Berger og Svelvik OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Hans Marius NelsonNight Hawk Single Day (51)41.08+15.128.57

Bodø og Omegn IF Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Martin HosetNight Hawk Single Day (51)25.565.38
20Marit Wenseth KureNight Hawk Single Day (51)46.11+20.1510.03

Eiker OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Abelone Josefine AxelsonNight Hawk Kids (31)16.2911.12
4Gjermund RørenNight Hawk Single Day (51)31.04+5.086.46

Fossum IF

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Fredrik GrønsetNight Hawk Kids (31)27.0318.24
0Magnus Rørlien JevanordNight Hawk Kids (31)12.388.35
3Stein H. HagenNight Hawk Single Day (51)29.19+3.236.23
15Christian JomaasNight Hawk Single Day (51)42.06+16.109.10
24Magnhild T MølnvikNight Hawk Single Day (51)47.37+21.4110.22
27Ingrid HasaasNight Hawk Single Day (51)49.19+23.2310.44
36Anne Berit RørlienNight Hawk Single Day (51)1.04.57+39.0114.09
43Hildegunn GrønsethNight Hawk Single Day (51)1.25.05+59.0918.32

Fredrikstad SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
33Jan Edvin BlomkvistNight Hawk Single Day (51)1.02.04+36.0813.31
Pål AngvollNight Hawk Single Day (51)ikke startet

Gjø-Vard OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Eiril Erlien SolerødNight Hawk Kids (31)21.2914.36
19Even ErlienNight Hawk Single Day (51)44.59+19.039.48

Halden SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Joel Bronebakk JohanssonNight Hawk Kids (31)14.4610.02
0Minna Sofie WingstedtNight Hawk Kids (31)13.319.11
0Ville Emil WingstedtNight Hawk Kids (31)13.379.15
42Liam Viggo WingstedtNight Hawk Single Day (51)1.19.24+53.2817.17

Heming Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Astrid ReuschNight Hawk Kids (31)16.2711.11
21Fridtjof ReuschNight Hawk Single Day (51)46.14+20.1810.04
31Marianne ReuschNight Hawk Single Day (51)57.05+31.0912.26

IL Koll

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0August Myklebust LeopolderNight Hawk Kids (31)16.1511.03
0Ole Jacob MyklebustNight Hawk Kids (31)20.1713.47
47Hans Georg LeopolderNight Hawk Single Day (51)1.31.55+1.05.5920.01
48Åse Helen Myklebust LeopolderNight Hawk Single Day (51)1.32.11+1.06.1520.05

IL Tyrving

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Kowalski AntoniNight Hawk Kids (31)17.0811.39
0Simen Bryhn BergstrømNight Hawk Kids (31)18.3012.35
0Herman Finstad LandNight Hawk Kids (31)19.4813.28
0Jacob Finstad LandNight Hawk Kids (31)18.5912.54
0Aksel SagbergNight Hawk Kids (31)28.0619.06
5Morten SaueNight Hawk Single Day (51)31.37+5.416.53
12Svein JacobsenNight Hawk Single Day (51)38.24+12.288.21
23Hasse BergstrømNight Hawk Single Day (51)47.09+21.1310.16

Kalevan rasti

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Oskari SilvennoinenNight Hawk Single Day (51)26.01+0.055.40

Kongsberg OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
49Jane RødderNight Hawk Single Day (51)1.32.36+1.06.4020.10

Konnerud IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Nora AkselsenNight Hawk Kids (31)20.2813.55
0Sander AkselsenNight Hawk Kids (31)16.5111.27
0Rikke KihleNight Hawk Kids (31)18.4112.42
0Kristian KirknesNight Hawk Kids (31)13.549.27
0Jonatan Herman Lysheden-VogtNight Hawk Kids (31)15.0210.13
0Sindre Elias Lysheden-VogtNight Hawk Kids (31)19.4313.24
0Valdemar Hellerad SireNight Hawk Kids (31)19.4713.27
39Anni SaarelaNight Hawk Single Day (51)1.09.45+43.4915.11
Kaisa HovlandNight Hawk Kids (31)ikke startet
Camilla HovlandNight Hawk Single Day (51)ikke startet

Lierbygda OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Helga HaverstadNight Hawk Single Day (51)41.58+16.029.08
Eirik W. MoeNight Hawk Single Day (51)ikke startet

Måren OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
32Lars Rønning JohansenNight Hawk Single Day (51)58.47+32.5112.48
34Simen Rønning JohansenNight Hawk Single Day (51)1.03.36+37.4013.51

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
38Kjersti Sommerstad JuveliNight Hawk Single Day (51)1.09.44+43.4815.11

Notodden OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Rasmus EngehultNight Hawk Kids (31)14.199.44

NTNUI

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Anna UlvensøenNight Hawk Single Day (51)ikke startet

Nydalens SK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Isak AndersenNight Hawk Kids (31)25.5117.35
0Ida Berge GjellestadNight Hawk Kids (31)24.1616.30
0Sondre HafskjoldNight Hawk Kids (31)12.538.45
0Helene ScheeleNight Hawk Kids (31)12.338.32
0Theo Winsents SæterNight Hawk Kids (31)18.1912.27
6Elisabeth IngvaldsenNight Hawk Single Day (51)33.14+7.187.14
7Sofie AarnesNight Hawk Single Day (51)35.16+9.207.41
8Else Kari Nordli ScheeleNight Hawk Single Day (51)35.19+9.237.41
45Rasmus MjøsundNight Hawk Single Day (51)1.31.43+1.05.4719.58
46Asgeir MjøsundNight Hawk Single Day (51)1.31.53+1.05.5720.01
Elise HafskjoldNight Hawk Single Day (51)ikke startet

OK Moss

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Erle Elise WoldNight Hawk Kids (31)ikke startet

OL Tønsberg og omegn

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Marianne F. ChristiansenNight Hawk Single Day (51)37.44+11.488.13
25Per Jarl EikelandNight Hawk Single Day (51)48.01+22.0510.27
26Karin EriksenNight Hawk Single Day (51)49.11+23.1510.42
40Eigil KongsfjellNight Hawk Single Day (51)1.13.30+47.3416.00
44Odd Egil FrognerNight Hawk Single Day (51)1.26.13+1.00.1718.47

Oppsal Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Eskil OlaussenNight Hawk Kids (31)14.299.51

Pälkäneen Luja-Lukko

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Hannu KortetjärviNight Hawk Single Day (51)42.30+16.349.15

Raumar Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Kristine Eide RappNight Hawk Single Day (51)36.12+10.167.53
28Pål Kogstad NæssNight Hawk Single Day (51)51.16+25.2011.10
Hedda SkatvedtNight Hawk Single Day (51)diskvalifisert

Røyken OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
37Birgitte BekkelundNight Hawk Single Day (51)1.07.35+41.3914.43

Sturla, IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Rune SørensenNight Hawk Single Day (51)44.36+18.409.43
50Karl Anton UndelandNight Hawk Single Day (51)1.52.42+1.26.4624.33

Søgne og Songdalen OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Selma WhiteNight Hawk Kids (31)14.269.49
41Jesse WhiteNight Hawk Single Day (51)1.16.25+50.2916.38

Østmarka OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
35Matilde HolenNight Hawk Single Day (51)1.03.53+37.5713.55
Mathilde HolenNight Hawk Single Day (51)ikke startet

Ås-NMBU Orientering

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Jakob Klaren NielsenNight Hawk Kids (31)ikke startet
Martin Klaren NielsenNight Hawk Kids (31)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor