Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Wing4er 1-2018

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Wing4er 1-2018
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: mandag 14 mai 2018

Klasser: Visa alla | D 7-12N | H 7-12N | D 7-12 | H 7-12 | D 13-16C | H 13-16C | D 13-16B | H 13-16B | D 13-16 | H 13-16 | D 17-39 | H 17-39 | D 40- | H 40- | D 60- | H 60- | C-åpen | AM-åpen | B-åpen | Arrangør

D 7-12N

1 700 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Kristine BraathenWing OK37.0821.50
Ruth Astrid Castejon-DiezWing OK34.3020.17
Karoline Tøndel ChutkoWing OK34.2920.17
Guro HaalandWing OK19.3511.31
Vilde HaalandWing OK19.2611.25
Anna HøysæterWing OK22.3313.15
Emma ImslandWing OK18.2810.51
Live Furmyr JohansenWing OK15.499.18
Saga Melbye-BergWing OK19.2211.23
Colette NadvornikWing OK25.5615.15
Tuva Holck SandbergWing OK14.538.45
Maia Ruano StrandWing OK16.009.24
Agnes Vullum WestadWing OK34.3920.22
Eline Jøsang WithWing OK17.1810.10

H 7-12N

1 700 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Magnus Elden EggenWing OK21.0812.25
Imre GangauneWing OK15.599.24
Brage Strøm HaugsnesWing OK16.079.28
Emre Vold KirkvoldWing OK25.4515.08
Hauk Vold KirkvoldWing OK25.5915.17
Brage Bang LukasenWing OK18.1910.46
Odin Bang LukassenWing OK22.5313.27
Eirik LyftingsmoWing OK21.0312.22
Arne Magnus MelhuusWing OK18.1010.41
Martin MelhuusWing OK22.4413.22
Leo Næbb-MelumWing OK29.5917.38

D 7-12

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Silja FuglemMalvik IL19.2010.44
2Ingeborg KolstadWing OK20.54+1.3411.36

H 7-12

1 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sofus H LindWing OK16.349.12
2Endre Sæterbø NielsenWing OK19.00+2.2610.33
3Alfred F. HøysæterWing OK20.30+3.5611.23
4Loke Støm HaugsnesWing OK20.37+4.0311.27
5Jakob Jøsang WithWing OK20.52+4.1811.35
6Sondre Furmyr JohansenWing OK45.54+29.2025.30

D 13-16B

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid Oline Rinnan GreenWing OK32.2713.31

H 13-16B

2 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magne GuttvikWing OK34.1814.17
2Borgar StavrumWing OK51.45+17.2721.33
Sigurd BraathenWing OKdiskvalifisert
Mons Løfaldli HansenWing OKdiskvalifisert

H 13-16

3 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erling Eide HustvedtWing OK50.2415.45
2August Hopstad NykvistWing OK51.00+0.3615.56
3Henrik BraathenWing OK55.23+4.5917.18
4Nikolai RenolenWing OK58.13+7.4918.11
5Gabriel CallananWing OK1.10.47+20.2322.07

D 17-39

3 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synne Marie KvammeWing OK59.5815.46
2Anna RenolenWing OK1.09.20+9.2218.14

H 17-39

3 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas HaalandWing OK30.308.01
2Asbjørn Magnus MidtbøWing OK36.37+6.079.38
2Mathias BjuganWing OK36.37+6.079.38
4Johannes Karstein MidtbøWing OK40.33+10.0310.40
5Jonas VindalWing OK47.16+16.4612.26

D 40-

3 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Åse Rita EllingsenWing OK53.1316.37
Kari Tønset GuttvikWing OKikke startet

H 40-

3 800 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein Erik BratsbergWing OK34.038.57
2Morten StrandWing OK35.48+1.459.25
3Eivind LonaWing OK39.58+5.5510.31
4Bernt BrynhildsenWing OK40.28+6.2510.38
5Øyvind SchjelderupWing OK45.15+11.1211.54
6Jens Kjetil MehammerWing OK46.18+12.1512.11
7Terje MidtbøWing OK46.38+12.3512.16
8Nils MelhuusWing OK47.29+13.2612.29
9Per Ivar SkinderhaugWing OK48.37+14.3412.47
10Rolf Solheimdal JohansenWing OK51.05+17.0213.26
11Snorre GangauneWing OK53.07+19.0413.58
12Egil HustvedtWing OK1.05.02+30.5917.06

H 60-

3 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars SkrøvsethWing OK55.3317.21
2Tor GjermstadWing OK1.20.20+24.4725.06

C-åpen

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Trine AndersenWing OK19.0510.36
Jørn LukassenWing OK24.4113.42

AM-åpen

3 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Arne GuttvikWing OK54.0416.53
Kato NykvistWing OKdiskvalifisert

B-åpen

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus RinnanWing OK33.3714.00
2Susanna BrynhildsenWing OK1.06.21+32.4427.38

Arrangør

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Arne Inge KolstadWing OKfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor