Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 4
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: onsdag 16 mai 2018

Lang

5 700 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas NipenBækkelaget45.528.02
2Nils Petter FremmingHeming Orientering49.12+3.208.37
3Stein BlomsethVålerengens IF50.42+4.508.53
4Ivar SeierstadIL GeoForm51.19+5.279.00
5Magnus Eide - FredriksenHeming Orientering51.47+5.559.05
6Tore MyhrvoldVBIL51.53+6.019.06
7Haakon IngvaldsenKamrat och IF52.14+6.229.09
8Niklas NormanIL GeoForm52.34+6.429.13
9Sigve BotnenBø OL53.43+7.519.25
10Tore KjølsethLundin54.18+8.269.31
11Morten HeirFossum IF54.37+8.459.34
12Henrik ReuschHeming Orientering55.31+9.399.44
13Sindre LangaasNydalen SK56.19+10.279.52
14Rolv Anders SystadLyn Ski56.23+10.319.53
15Lars Karelius NoerNRK56.30+10.389.54
16Jens Olav KløvrudLillomarka OL56.48+10.569.57
17Mikael OlaussonOslostudentenes IK57.16+11.2410.02
18Georg BuggeAas Jakobsen57.36+11.4410.06
19Skage GrønnebergHeming Orientering57.50+11.5810.08
20Ferdinand FremmingHeming Orientering58.32+12.4010.16
21Lar Erik GjeinFossum IF59.30+13.3810.26
22Eskil ÅsmulOL Trollelg59.45+13.5310.28
23Paul TorvundOslostudentenes IK59.56+14.0410.30
24Guttorm L EggeOslostudentenes IK59.58+14.0610.31
25Ivar RefslandUiO1.02.53+17.0111.01
26Stig HeirAsker Skiklubb1.04.07+18.1511.14
27Eivind RuthVBIL1.04.19+18.2711.17
28Peter CarlsenSturla, IF1.06.08+20.1611.36
29Ståle HeitmannFossum IF1.06.11+20.1911.36
30Hanne Maria VisterOslostudentenes IK1.06.35+20.4311.40
31Christian ReuschHeming Orientering1.06.36+20.4411.41
32Jon LahlumIL GeoForm1.07.12+21.2011.47
33Johan SvedbergHeming Orientering1.08.54+23.0212.05
34Bjørn Erik ReinsethHSK-RIFF1.09.56+24.0412.16
35Are EriksenOslostudentenes IK1.12.01+26.0912.38
36Harald Østgaard LundIL GeoForm1.12.59+27.0712.48
37Per OsenStatoil Oslo BIL1.15.23+29.3113.13
38Håkon BuggePrivat1.29.57+44.0515.46
39Rafeal NetoNo club1.53.47+1.07.5519.57
40Harald IweIL GeoFormikke godkjent
41Karl Even RyghHeming Orienteringikke godkjent

Mellom

3 900 m, 75 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inge LindsethNydalen SK33.388.37
2Gard LindsethNydalens SK36.09+2.319.16
3Eivind HoffIL Tyrving37.02+3.249.29
4Kjell MarksetIL Koll37.46+4.089.41
5Torgeir StrandhagenRøyken OL38.03+4.259.45
6Morten WettergreenFossum IF38.58+5.209.59
7Kimme ArnesenHeming Orientering39.29+5.5110.07
8Paul SolheimWhylot IL40.29+6.5110.22
9Odd Arne LianIL Koll40.50+7.1210.28
10Hallvard BergIL Tyrving42.14+8.3610.49
11Per Morten LefdahlOEC Consulting42.40+9.0210.56
12Fridthof JebsenFossum IF42.43+9.0510.57
13Hans JevanordFossum IF43.36+9.5811.10
14Eirik TandrevoldFossum IF43.57+10.1911.16
15Roar SigurdsenRingnes BIL46.02+12.2411.48
16Stefan KernstockVBIL46.11+12.3311.50
17Åse MorudFossum IF46.14+12.3611.51
18Toril HallanLillomarka OL46.17+12.3911.52
19Torunn Drage RotiFossum IF46.45+13.0711.59
20Tove StrandMåren OK47.41+14.0312.13
21Vidar ElvekrokEiker OL47.56+14.1812.17
22Knut Anders LøkenFossum IF47.58+14.2012.17
23Sidsel NørstebøIL Tyrving48.16+14.3812.22
24Anne DanielsenNydalens SK49.06+15.2812.35
25Tor TrøanHadeland OL49.55+16.1712.47
26Trude FixdalIL Koll50.15+16.3712.53
27Knut Bjarne  SætreBærum kommune50.44+17.0613.00
28Olav HasaasFossum IF50.50+17.1213.02
29Richard BlomFBI51.45+18.0713.16
30Ingrid Landmark TandrevoldFossum IF51.50+18.1213.17
31Fridtjof ReuschHeming Orientering53.44+20.0613.46
32Sven OhrvikKonnerud IL53.52+20.1413.48
33Bjørn SandelienVegdirektoratet55.03+21.2514.06
34Brit Lisa SkjelkvåleIL GeoForm55.16+21.3814.10
35Ellen TurterNydalens SK55.36+21.5814.15
36Helge BjaalandHeming Orientering56.52+23.1414.34
37Lars ChristensenVBIL57.33+23.5514.45
38Pål W. HanssenBDO BIL57.39+24.0114.46
39Heidi FalckIL Tyrving58.27+24.4914.59
40Øivind GylverAsker Skiklubb59.33+25.5515.16
41Erik SauarIL Koll59.34+25.5615.16
42Egil HusethKamp/Vestheim IF1.00.24+26.4615.29
43Berit BergeIL Tyrving1.00.50+27.1215.35
44Per StedjeØstmarka OK1.01.00+27.2215.38
45Tone Jahren Herud Fossum IF1.01.01+27.2315.38
46Petter NæssOppsal Orientering1.01.16+27.3815.42
47Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1.02.24+28.4616.00
48Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm1.02.31+28.5316.01
49Anne Regine BakstadFriskis&Svettis1.02.40+29.0216.04
50Kjell RøkkeIL Tyrving1.02.44+29.0616.05
51Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL1.03.15+29.3716.13
52Jacob DybwadHeming Orientering/Wsp1.03.51+30.1316.22
53Jo Ulltveit-MoeIL Koll1.04.18+30.4016.29
54Veslemøy SolbergKonnerud IL1.04.30+30.5216.32
55Charlotte SanchisPrivat1.04.32+30.5416.32
56Trond SandvikAdecco1.05.20+31.4216.45
57Rune HultgreenIL GeoForm1.05.36+31.5816.49
58Tor OmmundsenVBIL1.06.35+32.5717.04
59Arne KongsnesKolbotn & Skimt OL1.07.05+33.2717.12
60Petter ChristensenVBIL1.08.12+34.3417.29
61Jon C. FougnerHeming Orientering1.09.01+35.2317.41
62Kjersti ThoStabæk IF1.09.36+35.5817.50
63Finn GangePrivat1.10.19+36.4118.01
64Susannah MalmStatnett BIL1.11.37+37.5918.21
65Elle MelbyeHeming Orientering1.13.46+40.0818.54
66Nina Standal OpsahlIL GeoForm1.23.35+49.5721.25
67Christine ParnemoOslostudentenes IK1.27.56+54.1822.32
68Aleidis LøkenHeming Orientering1.29.07+55.2922.51
69Kåre KnudsenIL GeoForm1.30.15+56.3723.08
70Nora UrsinBærum kommuneikke godkjent
71Knut Kristen HangeraasIL GeoFormikke godkjent
72Maja ArnesenHeming Orienteringikke godkjent
72Ella BerstadHeming Orienteringikke godkjent
74Toril RiddervoldHeming Orienteringikke godkjent
75Svenja KernstockVBILikke godkjent

Kort

2 200 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald AulieIL Koll21.219.42
2Lukas ArnesenHeming Orientering24.25+3.0411.05
3Per OngstadPrivat24.54+3.3311.19
4Kåre JessingHeming Orientering31.57+10.3614.31
5Øystein Madsen Haugerud IF33.08+11.4715.03
6Peter BlomSintef34.04+12.4315.29
7Gisela SandelinPrivat34.14+12.5315.33
8Sturle HånesIL GeoForm34.55+13.3415.52
9Karen SkaugeHeming Orientering35.10+13.4915.59
10Maiken KorsagerAsker Skiklubb36.32+15.1116.36
11Per HaugenLillomarka OL38.38+17.1717.33
12Ketil TunheimMeteorologen38.42+17.2117.35
13Anna RyghHeming Orientering39.23+18.0217.54
14Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK42.41+21.2019.24
15Terje TrondsenNittedal OL44.42+23.2120.19
16Sidsel SandelienHeming Orientering45.12+23.5120.32
17Merete BuggeStani48.19+26.5821.57
18Kirsti HolmboeIL GeoForm53.24+32.0324.16
19Gerd Sylvi SellevoldKamp Vestheim58.41+37.2026.40
20Eva FixdalHeming Orientering1.04.45+43.2429.25
21Ida VatlandFossum IF1.10.22+49.0131.59
22Sigurd HaugerudIL GeoFormikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor