Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ni-Nitti Klubbmesterskap

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ni-Nitti Klubbmesterskap
Arrangørorganisasjon: Nittedal OL
Dato: tirsdag 11 september 2018

N-åpen

2 200 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Amund BakkenNittedal OLfullført
Melvin BaltzersenNittedal OLfullført
Nilas BalzersenNittedal OLfullført
Caroline BjerkeNittedal OLfullført
Markus Brenna-LundNittedal OLfullført
Petter Brenna-LundNittedal OLfullført
Leni Isabel BråthenNittedal OLfullført
Simen Kjenseth GlendrangeNittedal OLfullført
Hedda Sofie Skari GranumNittedal OLfullført
Marie HaakenstadNittedal OLfullført
Aksel Hauger GrønvoldNittedal OLfullført
Sverre Kjenseth GlendrangeNittedal OLfullført
Amanda Melhus MølmenNittedal OLfullført
Bertine NysethNittedal OLfullført
Maren Kristoffersen RingstadNittedal OLfullført
Tiril Risberg TyholtNittedal OLfullført
Eivern SkramNittedal OLfullført
Sølve SkramNittedal OLfullført
Vinjar SkramNittedal OLfullført
Miller SteenNittedal OLfullført
Selma SvenningsenNittedal OLfullført
Balder SørgårdNittedal OLfullført
Ole-Jakob TrøanNittedal OLfullført
Jenny VeitsleNittedal OLfullført

D 11-12

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Ingrid SkaarNittedal OL48.4619.30

D 40-

3 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari NatvigNittedal OL46.0012.06

H 11-12

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Brede NysethNittedal OL1.14.2729.46
0Estin SkramNittedal OL25.5110.20
0Eiven SkramNittedal OL23.589.35

H 13-14

3 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen Gløgård StensrudNittedal OL35.149.16
2Storm Kristoffer VeitsleNittedal OL42.28+7.1411.10

H 13-16B

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1August AriansenNittedal OL27.1510.54

H 17-

5 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Haakon IngvaldsenNittedal OL39.407.56
2Øyvind GlendrangeNittedal OL48.56+9.169.47
3Christian GløgårdNittedal OL50.43+11.0310.08
4Tore BredalenNittedal OL52.42+13.0210.32
5Bjørn ÅmdalNittedal OL56.09+16.2911.13
6Johannes SkaarNittedal OL59.47+20.0711.57
7Kjetil AskNittedal OL1.02.15+22.3512.27

H 17-B

3 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen Haugen GrønvoldNittedal OL56.3714.53

H 60-

3 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1John Thomas PetersenNittedal OL45.4912.03
2Mats RosenbergNittedal OL1.02.20+16.3116.24

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor