Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ni-Nitti-i-Nittedal Flexoløp 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ni-Nitti-i-Nittedal Flexoløp 4
Arrangørorganisasjon: Nittedal OL
Dato: tirsdag 21 august 2018

Svart A

5 100 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus SvingheimRaumar Orientering41.178.05
2Tor BrennaNittedal OL54.05+12.4810.36
3Tore BredalenNittedal OL54.34+13.1710.41
4Per Iver NordsetNittedal OL55.16+13.5910.50
5Hanne StaffNittedal OL55.45+14.2810.55
6Johannes SkaarNittedal OL1.01.17+20.0012.00
7Kjetil AskNittedal OL1.03.43+22.2612.29
8Frode SandersenNittedal OL1.07.35+26.1813.15
9Johan TjelleNittedal OL1.13.23+32.0614.23
10Eirik BredesenNittedal Banquet Racers1.20.15+38.5815.44 Last ned GPS-spor i gpx-format
11Marit B. EithunNittedal OL1.21.42+40.2516.01
12Bjørn  BakkevigHeming1.29.08+47.5117.28
Mats RosenbergNittedal OLdiskvalifisert
Gunnar RustadNittedal OLdiskvalifisert
Bjørn ÅmdalNittedal OLdiskvalifisert

Rød B

4 000 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ane Hansen KjensethNittedal OL53.4213.25
2Astrid RuudNittedal OL57.21+3.3914.20
3Unni HalvorsenNittedal OL59.56+6.1414.59
3Bente SkariNittedal OL59.56+6.1414.59
5Kari LundNittedal OL1.02.25+8.4315.36
6Gerd FossestølNittedal OL1.11.12+17.3017.48
7Fanny Staff ValstadNittedal OL1.13.23+19.4118.20
8Alfred AronsenNittedal OL1.13.38+19.5618.24
9Kristin FleisjeNittedal OL1.22.35+28.5320.38
10Bjørg BogstrandNittedal OL1.35.55+42.1323.58 Last ned GPS-spor i gpx-format
11Ida BrendenNittedal OL1.40.18+46.3625.04

Blå C

2 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Storm Kristoffer VeitsleNittedal OL25.0710.02
2Frode TyholtNittedal OL27.43+2.3611.05
3Nina KnudsenNittedal OL28.31+3.2411.24
4Jonas SteenNittedal OL40.24+15.1716.09
5Leni Isabel BråthenNittedal OL1.05.05+39.5826.02
Estin SkramNittedal OLdiskvalifisert

Grønn N

1 600 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Kasper AnonsenNittedal OL23.2814.40
0Petter Brenna-LundNittedal OL36.1922.41
0Anna BøyomNittedal OL40.4225.26
0Simen GlendrangeNittedal OL24.4215.26
0Viktoria HumlekjærNittedal OL40.2125.13
0Jo IngvaldsenNittedal OL20.0712.34
0Vilde Mølmen FarmenNittedal OL40.3425.21
0Alma Mørup FarmenNittedal OL37.2323.21
0Embrikt NordsethNittedal OL20.0312.31
0Bertine NysethNittedal OL42.2426.30
0Maren Kristoffersen RingstadNittedal OL40.1825.11
0Vinjar SkramNittedal OL25.1515.46
0Miller SteenNittedal OL26.0116.15
0Balder SørgårdNittedal OL26.2616.31
0Victor ToussantNittedal OL27.3317.13
0Ole-Jakob TrøanNittedal OL28.3117.49
0Jenny VeitsleNittedal OL42.1326.23
0Sofie FartumNittedal OL46.5029.16
0Marius FlydalNittedal OL40.4525.28
0Simen GlendrangeNittedal OL26.2616.31
0Rokas LaukasNittedal OL26.0616.18
0Tiril Risberg TyholtNittedal OL46.4929.15
0Ingrid SkaarNittedal OL36.3522.51
0Selma SvenningsenNittedal OL44.5928.06
0Kaja Staff ValstadNittedal OL36.4022.55

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor