Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ni-Nitti-i-Nittedal Flexoløp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ni-Nitti-i-Nittedal Flexoløp 3
Arrangørorganisasjon: Nittedal OL
Dato: søndag 17 juni 2018

IL GeoForm

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Stig Hultgreen KarlsenSvart A (6)ikke startet

Lillomarka OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Halvard FjærSvart A (6)1.09.25+0.1812.23
4Martin GranlySvart A (6)1.17.44+8.3713.52

Nittedal OL

32 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Petter Brenna-LundGrønn N (13)55.4027.50
0Erik GrønvoldGrønn N (13)42.1221.06
0Henrik KortegaardGrønn N (13)55.2227.41
0Jonas KortegaardGrønn N (13)55.3327.46
0Magnus KortegaardGrønn N (13)54.5727.28
0Vilde Mølmen FarmenGrønn N (13)53.4826.54
0Amanda Melhus MølmenGrønn N (13)49.1924.39
0Bjørk Mørup FarmenGrønn N (13)54.0427.02
0Bertine NysethGrønn N (13)59.3529.47
0Brede NysethGrønn N (13)59.4629.53
0Karoline Røren ClausenGrønn N (13)1.00.0330.01
0Ole-Jakob TrøanGrønn N (13)37.3818.49
0Simen TrøanGrønn N (13)1.00.3830.19
1Hanne StaffSvart A (6)1.09.0712.20
1Christian GløgårdRød B (12)31.199.29
1Terje ThrondsenBlå C (5)40.0019.02
2Rune BrunborgRød B (12)43.17+11.5813.06
2Lauritz BrunborgBlå C (5)41.01+1.0119.31
3Johannes SkaarSvart A (6)1.12.30+3.2312.56
3Hermann BrunborgRød B (12)46.41+15.2214.08
3Aksel Hauger GrønvoldBlå C (5)42.44+2.4420.20
4Astrid RuudRød B (12)47.15+15.5614.19
4Kaja Staff ValstadBlå C (5)1.07.43+27.4332.14
5Gunnar RustadSvart A (6)1.35.09+26.0216.59
5Lena GottfridssonRød B (12)48.17+16.5814.37
5Ingrid SkaarBlå C (5)1.07.44+27.4432.15
6Sigbjørn HøidalenSvart A (6)1.37.54+28.4717.28
8Jørge Haugen GrønvoldRød B (12)1.09.34+38.1521.04
9Monica TrøanRød B (12)1.09.50+38.3121.09
10Kari LundRød B (12)1.12.33+41.1421.59
11Arthur BrunborgRød B (12)1.15.09+43.5022.46
Henrik KortegaardGrønn N (13)utenfor konkurranse

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Charlotte SanchisRød B (12)diskvalifisert

Østmarka

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Erlend OterleiRød B (12)1.04.59+33.4019.41

Østmarka

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Svein OterleiRød B (12)1.05.03+33.4419.42

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor