Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ni-Nitti-i-Nittedal Flexoløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ni-Nitti-i-Nittedal Flexoløp
Arrangørorganisasjon: Nittedal OL
Dato: tirsdag 15 mai 2018

Klasser: Visa alla | SvartA | RødB | BlåC | GrønnN

Nittedal OL

59 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ola SkaarRød B (5)37.1610.57
1Fanny Staff ValstadBlå C (14)14.287.14
1Haakon IngvaldsenSvart A (5)34.028.06
2Tore BredalenSvart A (5)42.40+8.3810.09
2John Thomas PetersenRød B (5)42.17+5.0112.26
2Gustav AriansenBlå C (14)19.31+5.039.45
3Johannes SkaarSvart A (5)46.51+12.4911.09
3Åsmund Backe BerntsenRød B (5)44.15+6.5913.00
3Edle Løvenskiold DrakeBlå C (14)19.36+5.089.48
4Marit B. EithunSvart A (5)58.15+24.1313.52
4Yngve FinkenhavnRød B (5)45.06+7.5013.15
4Alfred AronsenBlå C (14)20.30+6.0210.15
5Morten KildeSvart A (5)58.55+24.5314.01
5Mats RosenbergRød B (5)56.30+19.1416.37
5Jonas SteenBlå C (14)20.57+6.2910.28
6Eline SkaarBlå C (14)21.16+6.4810.38
7Marie FinkenhavnBlå C (14)21.29+7.0110.44
8Nina KnudsenBlå C (14)22.11+7.4311.05
9Silje MelhusBlå C (14)22.12+7.4411.06
10Karine AygerBlå C (14)26.50+12.2213.25
11Aksel NesBlå C (14)36.32+22.0418.16
12Hedda WagneBlå C (14)36.59+22.3118.29
13Ingrid SkaarBlå C (14)48.30+34.0224.15
14Kaja Staff ValstadBlå C (14)48.34+34.0624.17
0Lars RingerikeRød B (5)utenfor konkurranse
0Frode TyholtBlå C (14)utenfor konkurranse
0Anna AanebyGrønn Nutenfor konkurranse
0Vetle ArntsenGrønn Nutenfor konkurranse
0Amund BakkenGrønn Nutenfor konkurranse
0Nilas BalzersenGrønn Nutenfor konkurranse
0Leni Isabel BråthenGrønn Nutenfor konkurranse
0Tallak Busted HustoftGrønn Nutenfor konkurranse
0Anna BøyomGrønn Nutenfor konkurranse
0Eliane BøyomGrønn Nutenfor konkurranse
0Pontus Løvenskiold DrakeGrønn Nutenfor konkurranse
0Mathias FotstadGrønn Nutenfor konkurranse
0Simen GlendrangeGrønn Nutenfor konkurranse
0Hedda Sofie GranumGrønn Nutenfor konkurranse
0Erik GrønvoldGrønn Nutenfor konkurranse
0Aksel HaugerGrønn Nutenfor konkurranse
0Viktoria HumlekjærGrønn Nutenfor konkurranse
0Jo IngvaldsenGrønn Nutenfor konkurranse
0Molly  JackobsenGrønn Nutenfor konkurranse
0Eugine Løvenskiold DrakeGrønn Nutenfor konkurranse
0Nora Lööw-LangbråtenGrønn Nutenfor konkurranse
0Amanda Melhus MølmenGrønn Nutenfor konkurranse
0Alma MørrupGrønn Nutenfor konkurranse
0Bertine NysethGrønn Nutenfor konkurranse
0Pia PettersenGrønn Nutenfor konkurranse
0Maren Kristoffersen RingstadGrønn Nutenfor konkurranse
0Miller SteenGrønn Nutenfor konkurranse
0Tyra StorrøstenGrønn Nutenfor konkurranse
0Balder SørgårdGrønn Nutenfor konkurranse
0Ole Jakob TrøanGrønn Nutenfor konkurranse
0Leo UreGrønn Nutenfor konkurranse
0Jenny VeitsleGrønn Nutenfor konkurranse
0Hedda WagnerGrønn Nutenfor konkurranse
Mathilde RingerikeGrønn Nutenfor konkurranse
Tiril Risberg TyholtGrønn Nutenfor konkurranse

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor