Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for O-cup 9 Håkøybotn

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: O-cup 9 Håkøybotn
Arrangørorganisasjon: IL BUL-Tromsø
Dato: torsdag 23 august 2018

C-løype

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eetu VierinenIL BUL-Tromsø50.02
2Emil VierinenIL BUL-Tromsø50.03+0.01
3Eline Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø55.04+5.02
4Astrid Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø55.06+5.04
5Lis Allaart59.43+9.41
5Tone Mathilde Krank59.43+9.41
7Ingrid TerjesenEgen59.46+9.44
8Ronja Gøtsch IversenIL BUL-Tromsø1.03.47+13.45
9Einar MjølhusIL BUL-Tromsø1.35.51+45.49
Inga Waage MikalsenNordreisa ILaktiv
Bernt TollefsenGeoform ILaktiv
Anne UrsetIL BUL-Tromsøaktiv
Neo BonnemaireIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Karlotte Falch Sørheimdiskvalifisert

AK-løype

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hans-Martin VaengSørreisa OL45.13
2Torun AnkjellNordreisa IL47.34+2.21
3Atle IversenIL BUL-Tromsø50.10+4.57
4Ole-Martin FuskevågIL BUL-Tromsø53.09+7.56
5Helge Aronsen HæstadIL BUL-Tromsø53.43+8.30
6Elisa Gøtsch IversenIL BUL-Tromsø57.54+12.41
7Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsø59.02+13.49
8Håvard Vaeng BenhardsenIL BUL-Tromsø1.05.44+20.31
9Basil BonnemaireIL BUL-Tromsø1.06.45+21.32
10Kari LofthusIL BUL-Tromsø1.07.42+22.29
11Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø1.12.02+26.49

Al-løype

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø52.55
2Geir MoholdtIL BUL-Tromsø56.39+3.44
3Daniel SkjønnsfjellNordreisa IL57.13+4.18
4Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø59.52+6.57
5Håkon MikalsenNordreisa IL1.01.13+8.18
6Hallvard NordbrødenIL BUL-Tromsø1.02.38+9.43
7Arntraut GøtschIL BUL-Tromsø1.03.22+10.27
8Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø1.13.14+20.19
9Stian NergårdEgen1.17.53+24.58
10Tora IndregardIL BUL-Tromsø1.23.49+30.54
11Rune GraversenIL BUL-Tromsø1.38.01+45.06
12Alistair EverettEgen1.39.54+46.59
13Alejandro BerrioIL BUL-Tromsø2.42.43+1.49.48
KyongSa RiIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Runar JohansenIL BUL-Tromsødiskvalifisert

N-løype

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
AyeleneIL BUL-Tromsø45.48
Hanne EngstadIL BUL-Tromsø1.02.38
Olav Aronsen HæstadIL BUL-Tromsø47.15
Onni VierinenIL BUL-Tromsø44.54
Piko VierinenIL BUL-Tromsø45.03

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor