Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for O-cup 8 Breivika

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: O-cup 8 Breivika
Arrangørorganisasjon: IL BUL-Tromsø
Dato: torsdag 16 august 2018

Egen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
19Stian NergårdA-løype (34)23.25+8.42

Egen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
21Karlotte Falch SørheimA-løype (34)23.32+8.49

Egen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
22Jostein JohansenA-løype (34)24.20+9.37

Egen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
27Minna & SimoA-løype (34)28.17+13.34

Egen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Jakob GrahnA-løype (34)diskvalifisert

Egen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Meers OppenheimA-løype (34)diskvalifisert

Egen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Ayelen Molina HemblundC-løype (8)23.32+13.36

Egen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Sigrid Støen FjellakselN-løype (7)33.25+10.39

Egen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ayelen Molina HemblundN-løype (7)diskvalifisert

IL BUL-Tromsø

34 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Emil VierinenC-løype (8)9.56
1Matthias GroellA-løype (34)14.43
1Atlas Mani MacLassenN-løype (7)22.46
2Eetu VierinenC-løype (8)11.32+1.36
2Jonatan GraversenA-løype (34)15.08+0.25
2Iris Tinna MacLassenN-løype (7)22.52+0.06
3Hanne EngstadN-løype (7)23.17+0.31
3Vegar SkildheimA-løype (34)16.00+1.17
3Onni VierinenC-løype (8)18.59+9.03
4Christian Peter MacLassenA-løype (34)17.26+2.43
4Piko VierinenC-løype (8)19.01+9.05
5Espen og Leonora Bergland JørgensenC-løype (8)19.15+9.19
6Juliane Bergland JørgensenC-løype (8)21.31+11.35
6Håvard Vaeng BernhardsenA-løype (34)18.14+3.31
7Nikolai Bergland JørgensenC-løype (8)21.34+11.38
8Kyong Sa RiA-løype (34)19.12+4.29
9Rune GraversenA-løype (34)19.13+4.30
10Richard FjellakselA-løype (34)19.39+4.56
11Elisa Götsch IversenA-løype (34)19.41+4.58
13Runar JohansenA-løype (34)20.29+5.46
15Juha VierinenA-løype (34)20.59+6.16
16Øyvind UndstadA-løype (34)22.00+7.17
17Emil VierinenA-løype (34)22.47+8.04
18Eetu VierinenA-løype (34)23.03+8.20
20Alejandro BerrioA-løype (34)23.31+8.48
23Mia UrsetA-løype (34)25.08+10.25
25Eline Vaeng BernhardsenA-løype (34)26.21+11.38
26Astrid Elida Vaeng BernhardsenA-løype (34)27.16+12.33
28Thomas og Nora SjöbergA-løype (34)33.09+18.26
29Solveig V. AarsA-løype (34)34.14+19.31
Piko VierinenN-løype (7)diskvalifisert
Onni VierinenN-løype (7)diskvalifisert
Kari LofthusA-løype (34)diskvalifisert
Klara GraversenA-løype (34)diskvalifisert

Järla Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
12Siri EngbergA-løype (34)20.06+5.23

Molde og omegn IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Mari Støen GussiåsA-løype (34)19.11+4.28

Nordreisa IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
14Inga Waage MikalsenA-løype (34)20.38+5.55
Daniel Carløy SkjønnsfjellA-løype (34)diskvalifisert

OTO Tønsberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Carl H. BjørsethA-løype (34)17.58+3.15

OTO Tønsberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
24Rikke NørgaardA-løype (34)25.28+10.45

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor