Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for O-cup 8 Breivika

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: O-cup 8 Breivika
Arrangørorganisasjon: IL BUL-Tromsø
Dato: torsdag 16 august 2018

A-løype

34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Matthias GroellIL BUL-Tromsø14.43
2Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø15.08+0.25
3Vegar SkildheimIL BUL-Tromsø16.00+1.17
4Christian Peter MacLassenIL BUL-Tromsø17.26+2.43
5Carl H. BjørsethOTO Tønsberg17.58+3.15
6Håvard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø18.14+3.31
7Mari Støen GussiåsMolde og omegn IF19.11+4.28
8Kyong Sa RiIL BUL-Tromsø19.12+4.29
9Rune GraversenIL BUL-Tromsø19.13+4.30
10Richard FjellakselIL BUL-Tromsø19.39+4.56
11Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø19.41+4.58
12Siri EngbergJärla Orientering20.06+5.23
13Runar JohansenIL BUL-Tromsø20.29+5.46
14Inga Waage MikalsenNordreisa IL20.38+5.55
15Juha VierinenIL BUL-Tromsø20.59+6.16
16Øyvind UndstadIL BUL-Tromsø22.00+7.17
17Emil VierinenIL BUL-Tromsø22.47+8.04
18Eetu VierinenIL BUL-Tromsø23.03+8.20
19Stian NergårdEgen23.25+8.42
20Alejandro BerrioIL BUL-Tromsø23.31+8.48
21Karlotte Falch SørheimEgen23.32+8.49
22Jostein JohansenEgen24.20+9.37
23Mia UrsetIL BUL-Tromsø25.08+10.25
24Rikke NørgaardOTO Tønsberg25.28+10.45
25Eline Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø26.21+11.38
26Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø27.16+12.33
27Minna & SimoEgen28.17+13.34
28Thomas og Nora SjöbergIL BUL-Tromsø33.09+18.26
29Solveig V. AarsIL BUL-Tromsø34.14+19.31
Kari LofthusIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Klara GraversenIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Jakob GrahnEgendiskvalifisert
Daniel Carløy SkjønnsfjellNordreisa ILdiskvalifisert
Meers OppenheimEgendiskvalifisert

C-løype

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emil VierinenIL BUL-Tromsø9.56
2Eetu VierinenIL BUL-Tromsø11.32+1.36
3Onni VierinenIL BUL-Tromsø18.59+9.03
4Piko VierinenIL BUL-Tromsø19.01+9.05
5Espen og Leonora Bergland JørgensenIL BUL-Tromsø19.15+9.19
6Juliane Bergland JørgensenIL BUL-Tromsø21.31+11.35
7Nikolai Bergland JørgensenIL BUL-Tromsø21.34+11.38
8Ayelen Molina HemblundEgen23.32+13.36

N-løype

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Atlas Mani MacLassenIL BUL-Tromsø22.46
2Iris Tinna MacLassenIL BUL-Tromsø22.52+0.06
3Hanne EngstadIL BUL-Tromsø23.17+0.31
4Sigrid Støen FjellakselEgen33.25+10.39
Piko VierinenIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Ayelen Molina HemblundEgendiskvalifisert
Onni VierinenIL BUL-Tromsødiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival