Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for O-cup 4 Mortensnes skole

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: O-cup 4 Mortensnes skole
Arrangørorganisasjon: IL BUL-Tromsø
Dato: torsdag 7 juni 2018

A-lang

30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Daniel SkjønsfjellNordreisa IL24.51
2Håkon MikalsenNordreisa IL25.06+0.15
3Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø25.21+0.30
4Hans UrsetIL BUL-Tromsø25.27+0.36
5Christian Peter MacLassenIL BUL-Tromsø29.03+4.12
6Odd-Tore SkildheimIL BUL-Tromsø29.45+4.54
7Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø30.06+5.15
8Børge HarveyIL BUL-Tromsø30.19+5.28
9Hallvard NordbrødenIL BUL-Tromsø30.44+5.53
10Vegar SkildheimIL BUL-Tromsø31.24+6.33
11Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø33.10+8.19
12Tora IndregardIL BUL-Tromsø33.40+8.49
13Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø35.04+10.13
14Merete MyrsethEgen35.08+10.17
14Anne UrsetIL BUL-Tromsø35.08+10.17
16Patrik BrorssonFrøsø IF35.52+11.01
17Øyvind UndstadIL BUL-Tromsø36.03+11.12
18Ole-Martin FauskvågIL BUL-Tromsø36.40+11.49
19Arntraut GörtschIL BUL-Tromsø36.43+11.52
20Basile BonnemaireIL BUL-Tromsø36.50+11.59
21Bengt HaugenIL BUL-Tromsø37.03+12.12
22Klara GraversenIL BUL-Tromsø37.48+12.57
23Inga Waage MikalsenNordreisa IL38.34+13.43
24Anna KarlquistIL BUL-Tromsø43.14+18.23
25Vegard StokkeEgen44.57+20.06
26Trond FlaskerudToten-Troll45.03+20.12
27Oda FuruholmenBodø og omegn 45.09+20.18
28Alejandro BerrioIL BUL-Tromsø45.36+20.45
29Eirik EilertsenEgen52.25+27.34
30Ingunn YtrehusIL BUL-Tromsø1.02.12+37.21

A-kort

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn-Erik NybakkenEgen30.35
2Karlotte Falch SørheimEgen31.27+0.52
3Adrian MoeEgen31.29+0.54
4Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø32.38+2.03
5Atle IversenIL BUL-Tromsø32.41+2.06
6Mathilde SkaareIL BUL-Tromsø36.23+5.48
7Marit SandstadEgen41.13+10.38
8Roar FlydalIL BUL-Tromsø41.38+11.03
9Åse Flydal IL BUL-Tromsø49.47+19.12
10Sjenia JohansenEgen52.00+21.25
11Aniek LiethEgen1.08.33+37.58
12Ieva LaucinaIL BUL-Tromsø1.08.35+38.00
13Anne Birgitte JensenIL BUL-Tromsø1.16.49+46.14
Kari LofthusIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Ola SkogstadIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Mikael HarjuEgendiskvalifisert
Hans M. VaengSørreisa OLdiskvalifisert

C

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø34.33
2Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø34.55+0.22
3Kevin Dahlberg KarlsenEgen35.07+0.34
4Anita DahlbergEgen35.22+0.49
5Neo BonnemaireIL BUL Tromsø36.17+1.44
Eline Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsødiskvalifisert

N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eline Vaeng BernhardsenIL BUL Tromsø11.15
2Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø15.25+4.10

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor