Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for O-cup 3 Tromsø museum

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: O-cup 3 Tromsø museum
Arrangørorganisasjon: IL BUL-Tromsø
Dato: torsdag 31 mai 2018

Egen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
14Egil EspnesA-løype (32)20.56+6.49

Egen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
17Hilde EspnesA-løype (32)21.21+7.14

Egen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
21Merete MyrsethA-løype (32)24.56+10.49

Egen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
25Vegard StokkeA-løype (32)28.10+14.03

Egen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
27Martin MikkelsenA-løype (32)29.02+14.55

Egen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
32Ingrid J StøenA-løype (32)38.51+24.44

Egen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Jens Munch-EllingsenC-løype (9)20.54+4.33

Egen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Ginyore TurskyteC-løype (9)33.05+16.44

Egen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Sjenia JohansenC-løype (9)diskvalifisert

IL BUL Tromsø

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Hans UrsetA-løype (32)14.07

IL BUL Tromsø

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Vegar SkildheimA-løype (32)15.58+1.51

IL BUL Tromsø

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Børge HarveyA-løype (32)16.40+2.33

IL BUL Tromsø

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Arntraut GörtschA-løype (32)18.15+4.08

IL BUL Tromsø

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Odd-Tore SkildheimA-løype (32)19.07+5.00

IL BUL Tromsø

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
11Tora IndregardA-løype (32)20.00+5.53

IL BUL Tromsø

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
12Anne UrsetA-løype (32)20.40+6.33

IL BUL Tromsø

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
15Roger FagerheimA-løype (32)20.57+6.50

IL BUL Tromsø

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
16Atle IversenA-løype (32)21.09+7.02

IL BUL Tromsø

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
18Alejandro BerrioA-løype (32)23.47+9.40

IL BUL Tromsø

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
19Ole-Martin FauskvågA-løype (32)24.18+10.11

IL BUL Tromsø

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
22Ted BernhardsenA-løype (32)25.16+11.09

IL BUL Tromsø

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
23Mathilde SkaareA-løype (32)26.43+12.36

IL BUL Tromsø

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
26Kari LofthusA-løype (32)28.16+14.09

IL BUL Tromsø

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
29Mia UrsetA-løype (32)33.34+19.27

IL BUL Tromsø

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
30Ingunn YtrehusA-løype (32)37.07+23.00

IL BUL Tromsø

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
31Rakel Eva GunnarsdottirA-løype (32)38.21+24.14

IL BUL Tromsø

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Anders AndersenC-løype (9)16.21

IL BUL Tromsø

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Astrid Elida Vaeng BernhardsenC-løype (9)19.57+3.36

IL BUL Tromsø

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Roar FlydalC-løype (9)21.56+5.35

IL BUL Tromsø

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Eline Vaeng BernhardsenC-løype (9)diskvalifisert

IL BUL Tromsø

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Åse Flydal C-løype (9)diskvalifisert

IL BUL Tromsø

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Elin BernhardsenC-løype (9)diskvalifisert

IL BUL Tromsø

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Hanne EngstadN-løype (3)18.01

IL BUL Tromsø

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Atlas M MacLassenN-løype (3)18.25+0.24

IL BUL Tromsø

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Iris Tinna MacLassenN-løype (3)24.15+6.14

IL BUL-Tromsø

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Gjermund UrsetA-løype (32)14.15+0.08
4Jan-Hugo HanssenA-løype (32)16.14+2.07
7Jonatan GraversenA-løype (32)17.31+3.24
8Runar JohansenA-løype (32)18.08+4.01
20Ola BratlieA-løype (32)24.38+10.31
24Anna KarlquistA-løype (32)27.04+12.57

Nordreisa IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Håkon MikalsenA-løype (32)17.13+3.06
12Torun AnkjellA-løype (32)20.40+6.33
28Inga Waage MikalsenA-løype (32)29.28+15.21

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor