Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Mellomdistanse Troms

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Mellomdistanse Troms
Arrangørorganisasjon: IL BUL-Tromsø
Dato: søndag 13 mai 2018

Bardu IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anna Jacobsen-GaskiD 15-16 (2)30.3010.35
1Isak Jacobsen-GaskiH 13-16C (1)23.5412.04
2Margrete GaskiD 21- (2)50.45+6.4212.15
9Håvar ØstvikH 21- (12)1.11.57+36.0715.20
Knut Øyvind JohansenH 21- (12)diskvalifisert

IL BUL-Tromsø

28 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Frida BogetvedtN-åpen (5)42.2228.49
0Kaja BogetvedtN-åpen (5)32.39+-9.4322.12
0Mikkel BogetvedtN-åpen (5)32.41+-9.4122.14
0Lou BonnemaireN-åpen (5)28.28+-13.5419.21
0Neo BonnemaireN-åpen (5)18.41+-23.4112.42
1Hans UrsetH 15-16 (2)25.087.45
1Anne UrsetD 21- (2)44.0310.38
1Elin Vaeng BernhardsenD 50- (1)47.3716.32
1Tora IndregardD 17-20 (2)30.589.33
1Astrid Elida Vaeng BernhardsenD 11-12 (2)21.2010.46
1Børge HarveyH 50- (5)25.568.00
1Basile BonnemaireH 40- (2)59.0014.15
1Vegard Vaeng BernhardsenH 17-20 (1)52.3312.41
2Abelone IrgensD 17-C (2)21.26+6.0210.49
2Ane-Marte Borg HanssenD 17-20 (2)34.42+3.4410.42
2Henning StrandH 15-16 (2)48.33+23.2514.59
2Jonny I HansenH 50- (5)26.00+0.048.01
2Eline Andrea Vaeng BernhardsenD 11-12 (2)23.22+2.0211.48
2Klara GraversenD 15-16 (2)33.03+2.3311.28
2Gjermund UrsetH 21- (12)35.53+0.037.39
2Ola BratlieH 40- (2)1.04.12+5.1215.30
4Geir MoholdtH 21- (12)38.14+2.248.09
5Ole-André HelgaasH 21- (12)41.46+5.568.54
5Ted BernhardsenH 50- (5)37.29+11.3311.34
6Jan-Hugo HanssenH 21- (12)44.31+8.419.29
7Thomas JohnsenH 21- (12)47.14+11.2410.04
8Jonatan GraversenH 21- (12)51.06+15.1610.53
Vegar SkildheimH 21- (12)diskvalifisert

IL GeoForm

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Bernt TollefsenH 60- (1)1.09.1624.03

Nordreisa IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Jan LøvlundH 70- (2)24.2810.46
1Daniel Carløy SkjønsfjellH 21- (12)35.507.38
1Inga Waage MikalsenD 17-C (2)15.247.46

OK Silsand

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Håvard Krey HansenH 21- (12)36.51+1.017.51
4Svein Harald HansenH 50- (5)33.14+7.1810.15

Storsteinnes IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Gunnar KvaalH 70- (2)diskvalifisert
Vilmar Kvaal-KarlsenN-åpen (5)ikke startet
Valdemar Kvaal-KarlsenH 11-12Nikke startet
Marco WintherN-åpen (5)ikke startet
Anna WintherD 17-C (2)ikke startet

Sørreisa OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Hans-Martin VaengH 50- (5)31.00+5.049.34
Vidar WenselH 21- (12)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor