Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Mellomdistanse Troms

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Mellomdistanse Troms
Arrangørorganisasjon: IL BUL-Tromsø
Dato: søndag 13 mai 2018

N-åpen

1 470 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Frida BogetvedtIL BUL-Tromsø42.2228.49
0Kaja BogetvedtIL BUL-Tromsø32.39+-9.4322.12
0Mikkel BogetvedtIL BUL-Tromsø32.41+-9.4122.14
0Lou BonnemaireIL BUL-Tromsø28.28+-13.5419.21
0Neo BonnemaireIL BUL-Tromsø18.41+-23.4112.42
Vilmar Kvaal-KarlsenStorsteinnes ILikke startet
Marco WintherStorsteinnes ILikke startet

D 11-12

1 980 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø21.2010.46
2Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø23.22+2.0211.48

D 15-16

2 880 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna Jacobsen-GaskiBardu IL30.3010.35
2Klara GraversenIL BUL-Tromsø33.03+2.3311.28

D 17-C

1 980 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inga Waage MikalsenNordreisa IL15.247.46
2Abelone IrgensIL BUL-Tromsø21.26+6.0210.49
Anna WintherStorsteinnes ILikke startet

D 17-20

3 240 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tora IndregardIL BUL-Tromsø30.589.33
2Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø34.42+3.4410.42

D 21-

4 140 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne UrsetIL BUL-Tromsø44.0310.38
2Margrete GaskiBardu IL50.45+6.4212.15

D 50-

2 880 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elin Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø47.3716.32

H 11-12N

1 470 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Valdemar Kvaal-KarlsenStorsteinnes ILikke startet

H 15-16

3 240 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans UrsetIL BUL-Tromsø25.087.45
2Henning StrandIL BUL-Tromsø48.33+23.2514.59

H 13-16C

1 980 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Isak Jacobsen-GaskiBardu IL23.5412.04

H 17-20

4 140 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø52.3312.41

H 21-

4 690 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Daniel Carløy SkjønsfjellNordreisa IL35.507.38
2Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø35.53+0.037.39
3Håvard Krey HansenOK Silsand36.51+1.017.51
4Geir MoholdtIL BUL-Tromsø38.14+2.248.09
5Ole-André HelgaasIL BUL-Tromsø41.46+5.568.54
6Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø44.31+8.419.29
7Thomas JohnsenIL BUL-Tromsø47.14+11.2410.04
8Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø51.06+15.1610.53
9Håvar ØstvikBardu IL1.11.57+36.0715.20
Vidar WenselSørreisa OLdiskvalifisert
Knut Øyvind JohansenBardu ILdiskvalifisert
Vegar SkildheimIL BUL-Tromsødiskvalifisert

H 40-

4 140 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Basile BonnemaireIL BUL-Tromsø59.0014.15
2Ola BratlieIL BUL-Tromsø1.04.12+5.1215.30

H 50-

3 240 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Børge HarveyIL BUL-Tromsø25.568.00
2Jonny I HansenIL BUL-Tromsø26.00+0.048.01
3Hans-Martin VaengSørreisa OL31.00+5.049.34
4Svein Harald HansenOK Silsand33.14+7.1810.15
5Ted BernhardsenIL BUL-Tromsø37.29+11.3311.34

H 60-

2 880 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bernt TollefsenIL GeoForm1.09.1624.03

H 70-

2 270 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan LøvlundNordreisa IL24.2810.46
Gunnar KvaalStorsteinnes ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor