Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Raumar O-karusell 5 - "Åpent klubbmesterskap"

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Raumar O-karusell 5 - "Åpent klubbmesterskap"
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: søndag 10 juni 2018

N-åpen

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Taje SkeieEidsvoll OL15.52
2Per-Magnus LynneUllensaker OL23.17+7.25
3Mari StrandeUllensaker OL23.28+7.36
4Edvin SlåstadUllensaker OL24.20+8.28
5Ine StrandeGjerdrum OL26.19+10.27
6Jenny SlåstadUllensaker OL27.44+11.52
7Einar Ihler-AntonsenEidsvoll OL31.55+16.03
8Marianne SlåstadUllensaker OL33.22+17.30
9Klara SlåstadUllensaker OL33.26+17.34
10Mathea Aarhus MegrundNes OL34.42+18.50
10Bente AarhusNes OL34.42+18.50
12Haakon Aarhus MegrundNes OL34.45+18.53
13Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim39.23+23.31
14Alvin Eide-FredriksenKamp/Vestheim39.29+23.37

D 11-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oline SlåstadUllensaker OL28.17
2Leah Larsson WiikUllensaker OL36.45+8.28
3Erle FosstveitUllensaker OL49.33+21.16
4Kristin Haugen ØgaardUllensaker OL53.44+25.27

D 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nora SørbergFrogner OL55.51

D 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Pernille SønsterudbråtenGjerdrum OL44.14

D 17-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne Grethe RustadGjerdrum OL1.02.28
Hedda SkatvedtUllensaker OLdiskvalifisert
Turid Kamstrup HovindUllensaker OLdiskvalifisert
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OLdiskvalifisert

D 40-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Camilla FosstveitUllensaker OL57.29
2Tina ØkernFrogner OL1.06.20+8.51

D 70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Inger DøhlenGjerdrum OL26.23

H 13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gjermund Taje SkeieEidsvoll OL45.05
2Håvard EikGjerdrum OL1.00.39+15.34
3Brage FosstveitUllensaker OL1.05.07+20.02

H 15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christoffer SlettenUllensaker OL1.00.00
2Stian Moseide SørlieGjerdrum OL1.07.59+7.59
Gaute FosstveitUllensaker OLdiskvalifisert

H 17-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jarl Magnus BergeSøgne og Sogndal OK44.34
2Øistein Fagerli NæssGjerdrum OL51.59+7.25
3Anders HorveiFrogner OL52.14+7.40
4Ståle SønsterudbråtenGjerdrum OL54.24+9.50
5Dag ØkernFrogner OL1.02.39+18.05
6Bent SkatvedtUllensaker OL1.04.19+19.45
7Tommy SkårbøUllensaker OL1.13.34+29.00
8Simen ElvhaugGjerdrum OL1.29.54+45.20

H 40-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jostein AntonsenEidsvoll OL46.20
2Terje BråtenUllensaker OL48.03+1.43
3Øystein Bieltvedt SkeieEidsvoll OL53.02+6.42
4Kristian RyenUllensaker OL1.23.29+37.09
5Gunnar FosstveitUllensaker OL1.24.26+38.06

H 50-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per SørbergFrogner OL49.52

H 60-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Terje AntonsenEidsvoll OL33.06
2Tor StrandEidsvoll OL36.21+3.15
3Jan Tore GundersenEidsvoll OL50.11+17.05
Per AasEidsvoll OLdiskvalifisert

H 70-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hans LarsenGjerdrum OL25.02
2Ivar MonsrudNes OL31.07+6.05

Mosjon A

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tron Erik HovindUllensaker OL1.11.44
2Aksel Eide-FredriksenKamp/Vestheim1.19.29+7.45
Christer AnderssonPrivatdiskvalifisert

Mosjon B

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1John Thomas PetersenNittedal OL39.33
2Odd SlettenUllensaker OL42.44+3.11
3Kenneth EikGjerdrum OL47.14+7.41
4Emil Bjørnstad StrandEidsvoll OL51.54+12.21
5Terje EllefsenUllensaker OL56.47+17.14
6Christopher G. HøeUllensaker OL1.02.19+22.46

Mosjon C

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjetil HaugGjerdrum OL29.37
2Ella Sofie Gudim HaugGjerdrum OL36.25+6.48
3Stig WiikUllensaker OL36.43+7.06
4Vårin GjørsvikGjerdrum OL44.18+14.41

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor