Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintløp Universitetsområdet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintløp Universitetsområdet
Arrangørorganisasjon: IL BUL-Tromsø
Dato: lørdag 12 mai 2018

D lang

2 930 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna Jacobsen-GaskiBardu IL23.047.52
2Tora IndregardIL BUL-Tromsø23.51+0.478.08
3Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø23.56+0.528.10
4Torun AnkjellNordreisa IL24.04+1.008.12
5Margrete GaskiBardu IL27.01+3.579.13
6Klara GraversenIL BUL-Tromsø27.11+4.079.16
7Anne HanssonIL BUL-Tromsø31.29+8.2510.44
8Mia Gjermundsdotter UrsetIL BUL-Tromsø35.55+12.5112.15
9Elin Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø38.36+15.3213.10

H lang

2 930 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard Krey HansenOK Silsand20.136.53
2Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø20.52+0.397.07
3Børge HarveyIL BUL-Tromsø21.39+1.267.23
4Fred Arne JacobsenBardu IL24.02+3.498.12
5Vegar SkildheimIL BUL-Tromsø25.27+5.148.41
6Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø25.36+5.238.44
7Håvar ØstvikBardu IL26.56+6.439.11
8Kenneth HenriksenOK Silsand28.04+7.519.34
9Ted BernhardsenIL BUL-Tromsø28.44+8.319.48
Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Hans UrsetIL BUL-Tromsøbrutt
Svein Harald HansenOK Silsandikke startet
Knut Øyvind JohansenBardu ILikke startet
Geir MoholdtIL BUL-Tromsøikke startet
Henning StrandIL BUL-Tromsøikke startet

D kort

2 020 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø22.4311.14
2Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø23.03+0.2011.24
3Berit FonnesIL BUL-Tromsø31.47+9.0415.44
Anna WintherStorsteinnes ILikke startet

H kort

2 020 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola BratlieIL BUL-Tromsø21.1510.31
2Henning Kvaal-TanguayStorsteinnes IL21.28+0.1310.37
3Isak Jacobsen-GaskiBardu IL28.42+7.2714.12
4Gunnar KvaalStorsteinnes IL29.27+8.1214.34
5Bernt TollefsenIL GeoForm51.22+30.0725.25

N-åpen

1 160 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Neo BonnemaireIL BUL-Tromsø11.129.39
0Jesper JensenIL BUL-Tromsø8.59+-2.137.44
0Vilmar Kvaal-KarlsenStorsteinnes IL20.41+9.2917.49
0Waldemar  Kvaal-KarlsenStorsteinnes IL20.36+9.2417.45
0Marco WintherStorsteinnes IL43.05+31.5337.08
Anna WinterStorsteinnes ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor