Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Raumar O-karusell 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Raumar O-karusell 4
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: onsdag 6 juni 2018

H Lang

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Terje AntonsenEidsvoll OL47.46
2Bent SkatvedtUllensaker OL48.11+0.25
3Terje BråtenUllensaker OL49.55+2.09
4Gaute FosstveitUllensaker OL50.48+3.02
5Øistein Fagerli NæssGjerdrum OL54.32+6.46
6Christoffer SlettenUllensaker OL58.52+11.06
7Anders HorveiFrogner OL1.01.17+13.31
8Kristian RyenUllensaker OL1.36.03+48.17
Tommy SkårbøUllensaker OLdiskvalifisert
Joakim RyenUllensaker OLdiskvalifisert
Ståle SønsterudbråtenGjerdrum OLdiskvalifisert

D Lang

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trine BreenUllensaker OL50.41
2Ingrid RappGjerdrum OL1.04.59+14.18
Silje BreenPrivatdiskvalifisert

H Mellom

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ivar StrømstadUllensaker OL37.39
2Jan Tore GundersenEidsvoll OL42.03+4.24
3Håvard EikGjerdrum OL42.09+4.30
4Odd SlettenUllensaker OL44.01+6.22
5Hans LarsenGjerdrum OL52.01+14.22
6Robert ØksnesGjerdrum OL59.42+22.03
7Christopher G. HøeUllensaker OL1.07.05+29.26
Sjur NilsenGjerdrum OLdiskvalifisert

D Mellom

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Camilla FosstveitUllensaker OL56.36
2Inger DøhlenGjerdrum OL1.04.33+7.57

H Kort

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjetil HaugGjerdrum OL25.13
2Ivar MonsrudNes OL30.52+5.39
3Martin ReistadbakkGjerdrum OL33.06+7.53
4Oscar Wetting IversenGjerdrum OL39.16+14.03
5Brage FosstveitUllensaker OL39.25+14.12
6Jakob Ramse DønåsenGjerdrum OL40.30+15.17

D Kort

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ella Sofie Gudim HaugGjerdrum OL25.28
2Nanna BerganFrogner OL30.23+4.55
3Kristin Haugen ØgaardUllensaker OL32.11+6.43
4Nina EikGjerdrum OL32.24+6.56
5Bente AarhusNes OL38.40+13.12
6Unni GlomnesGjerdrum OL39.36+14.08
7Mary Elanor MclaughlinGjerdrum OL40.17+14.49
8Tuva NørveGjerdrum OL55.26+29.58

H Nybegynner

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Robin LyeHurdal OL24.24
Ole LyeHurdal OL18.08
Thomas RyenUllensaker OLdiskvalifisert

D Nybegynner

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Vårin GjørsvikGjerdrum OL32.16
Erle FosstveitUllensaker OL48.34

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor