Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbkøpp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkøpp 1
Arrangørorganisasjon: Løten o-lag
Dato: søndag 6 mai 2018

N-åpen

880 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Eva StensbyLøten o-lag24.13+7.3827.31
0Selma RindenLøten o-lag23.20+6.4526.30
0Eskil RindenLøten o-lag23.20+6.4526.30
0Nora Palerud DahlLøten o-lag11.47+-4.4813.23
0Johanne BergLøten o-lag8.58+-7.3710.11
Simen RundbergetLøten o-lagdiskvalifisert
Tage Rogstad BekkevoldLøten o-lagdiskvalifisert

B-damer

2 040 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1June Rogstad BekkevoldLøten o-lag28.1113.48
2Henriette BergLøten o-lag30.20+2.0914.52
3Elin BergsengLøten o-lag31.07+2.5615.15
4Stine Sønsterud BergLøten o-lag32.13+4.0215.47
5Inger Marie ØygardLøten o-lag36.38+8.2717.57
6Eli StensliLøten o-lag37.44+9.3318.29

A-damer

2 040 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie Westli AndersenLøten o-lag19.159.26
2Sofie JohanssonLøten o-lag19.31+0.169.34
3Evine Westli AndersenLøten o-lag19.39+0.249.37
4Nina SmestadLøten o-lag23.32+4.1711.32
5Marianne Rud SkjærstadLøten o-lag31.08+11.5315.15
6Mona HesselbergLøten o-lag39.12+19.5719.12

B-herrer

2 040 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Leif Martin KjosLøten o-lag38.2918.51
2Knut AndersenLøten o-lag42.29+4.0020.49
3Halstein ØdegårdLøten o-lag50.18+11.4924.39
Einar StensbyLøten o-lagdiskvalifisert

A-herrer

2 040 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Yngve VoldenLøten o-lag15.577.49
2Ove Antvord HaugereidLøten o-lag17.19+1.228.29
3Marius ØieLøten o-lag17.50+1.538.44
4Kristian StorsveenLøten o-lag24.05+8.0811.48
5Martin AlfeiLøten o-lag25.58+10.0112.43
6Bent Ove Barmoen RindenLøten o-lag26.27+10.3012.57
7Torgeir VoldenLøten o-lag27.17+11.2013.22
8Torstein BergLøten o-lag28.14+12.1713.50
9Ole Hans ØieLøten o-lag30.52+14.5515.07
10Herman BakkeLøten o-lag33.33+17.3616.26

Råtass

800 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Even Bergseng FremstadLøten o-lag14.3518.13
0Mathias Lilleøkseth MyhreLøten o-lag16.15+1.4020.18
0Nora Palerud DahlLøten o-lag9.52+-4.4312.20
0Eskil Bergseng RindenLøten o-lag15.33+0.5819.26
0Selma Bergseng RindenLøten o-lag14.49+0.1418.31
0Sanna Lilleøkseth KalbakkenLøten o-lag16.11+1.3620.13
0Amalie Norgren BøvraLøten o-lag11.22+-3.1314.12
0Silje KjernetLøten o-lag11.27+-3.0814.18
0Emilie Lilleøkseth KalbakkenLøten o-lag17.02+2.2721.17

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor