Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nord-Østerdalmesterskapet 2018

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nord-Østerdalmesterskapet 2018
Arrangørorganisasjon: Tynset IF
Dato: onsdag 5 september 2018

D -10

1 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Hedda HylenTynset IF20.1313.28
Aurora OldertrøenTynset IF15.4010.26
Ida Joanne OldertrøenTynset IF26.4217.48
Selma SalbuTynset IF26.4717.51
Bertine Tønder-NilsskogTynset IF19.5213.14
Maria sæther VerdeniusVingelen IL16.2410.56

D 11-12

2 490 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synne Kvittum NytrøenTynset IF23.499.33
2Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL29.03+5.1411.39
3Eline Rød FeragenTynset IF43.17+19.2817.22
4Svanhild Eimhjellen RyenOs IL51.23+27.3420.38
5Furtuna Tekie DangewOs IL51.35+27.4620.42
6Hermela Goitom BerheOs IL51.54+28.0520.50

D 13-14

3 320 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eline Horten JordetVingelen IL26.007.49
2Andrea sæther VerdeniusVingelen IL35.38+9.3810.43
3Guro SchjølbergTynset IF36.33+10.3311.00

D 13-16C

2 490 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid SchjølbergRøros IL56.2122.37

D 15-16

4 150 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Grøtli SvergjaKvikne IL44.0910.38

D 17-20

5 460 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jorun BækkenOs IL1.02.4411.29
Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne ILdiskvalifisert
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IFikke startet

D 40-

4 150 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF43.2610.27
2Anne Mette GrøtliKvikne IL47.18+3.5211.23
3Elisabeth EspelandTynset IF48.13+4.4711.37

D 50-

4 150 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Liv MeliIL Nansen39.429.33
2Anne Meli NarjordOs IL42.14+2.3210.10
3Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF49.02+9.2011.48
4Britt Laila NilsgårdRøros IL55.03+15.2113.15
5Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK1.13.44+34.0217.46

D 60-

3 320 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari OsmoenOs IL35.1210.36
2Sigrid KalbækkenTynset IF35.28+0.1610.40
3Dagrun UrsethVingelen IL36.28+1.1610.59
4Anne Mette NormannTynset IF45.18+10.0613.38
5Solveig VingelenVingelen IL50.09+14.5715.06
6Inger Johanne SimensenOs IL53.45+18.3316.11

H 11-12

2 490 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen Hansæl-NergaardKvikne IL35.5614.25
2Marius Lærum HagenTynset IF39.17+3.2115.46

H 13-14

3 320 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Truls LunåsmoTynset IFikke startet
Lars Horten JordetVingelen ILikke startet

H 13-16C

2 490 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Markus Wilhelm NarvesenOs IL27.1210.55
2Peder Angel Lundquist LangenOs IL28.31+1.1911.27
3Simon DirfeldtOs IL29.37+2.2511.53

H 15-16

5 460 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen SchjølbergTynset IF47.218.40
Sebastian Rød FeragenTynset IFikke startet
Jacob Sæther VerdeniusVingelen ILikke startet

H 17-20

5 460 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gaute Kvittum NytrøenTynset IF39.287.13

H 21-

5 460 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peder Aukrust OsmoenOs IL39.557.18
2Jon Arve U EngebakkenVingelen IL53.24+13.299.46
3Ove Ingebrigtsvoll FeragenTynset IF1.14.49+34.5413.42

H 40-

5 460 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan Jacob VerdeniusVingelen IL51.599.31
2Hans Arild SkjevdalRøros IL52.15+0.169.34
3Geir SchjølbergTynset IF1.00.14+8.1511.01

H 50-

5 460 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1John SvergjaKvikne IL44.348.09
2Harald SvergjaKvikne IL50.48+6.149.18
3Frode SjøvoldRøros IL50.58+6.249.20
4Petter GullikstadRøros IL53.35+9.019.48
5Terje SchjølbergRøros IL57.25+12.5110.30
6Per EngebakkenIL Nansen1.00.06+15.3211.00
7Jon Inge BreenÅlen IL1.02.09+17.3511.22

H 60-

4 150 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge SundbergRøros IL39.139.26
2Harald ØstbyeElverum OK41.36+2.2310.01
3Asmund PedersenTynset IF52.13+13.0012.34

H 70-

3 320 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tore StubbeNord-Østerdal OK38.1511.31
2Lars ButtingsrudVingelen IL38.32+0.1711.36
3Tor ØstvangOs IL40.46+2.3112.16
4Bjørn Ivar RyenVingelen IL42.04+3.4912.40
5Steinar SimensenOs IL56.08+17.5316.54
6Erik HaagensenOs IL1.00.20+22.0518.10
Oddvar ErlienVingelen ILikke startet

Trim Lang

3 950 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Bente HortenVingelen IL51.2313.00
0Leif JordetVingelen IL41.2810.29
0Tor Petter LunåsmoTynset IF49.1812.28
0Kristin SiksjøTynset IF53.4413.36

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor