Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour of Lillomarka 2018 - Løp 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka 2018 - Løp 6
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 18 juni 2018

Herrer A-løype

22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vetle ChristiansenBækkelagets SK35.37
2Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL36.05+0.28
3Gard LindsethNydalens SK36.48+1.11
4Bjørn WangensteenLillomarka OL41.22+5.45
5Terje BlindheimLillomarka OL42.59+7.22
6Paul TorvundOslostudentenes IK45.22+9.45
7Hallvard FjærLillomarka OL45.25+9.48
8Mats Olav BergLillomarka OL45.42+10.05
9Roar BrændenLillomarka OL47.07+11.30
10Martin GranlyLillomarka OL47.53+12.16
11Carl Erik WasbergOppsal Orientering48.03+12.26
12Erik HolterLarvik OK48.19+12.42
13Hallvard BergIL Tyrving48.46+13.09
14Johannes SkaarNittedal OL49.16+13.39
15Truls AngellLillomarka OL52.46+17.09
16Stein H. HagenFossum IF53.09+17.32
17Yngvar ChristiansenBækkelagets SK1.01.55+26.18
18Knut FossgardLillomarka OL1.06.03+30.26
19Lars Audun VoldLillomarka OL1.06.55+31.18
20Frida AamotNydalens Skiklub1.13.12+37.35
21Øyvind HagenHadeland OL1.22.16+46.39
Vidar BenjaminsenLillomarka OLdiskvalifisert

Damer A-løype

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid BlindheimLillomarka OL49.40
2Marie HoltenNydalens SK49.42+0.02
3Solveig Eline BergIL Tyrving50.47+1.07
4Solveig BlindheimNTNUI51.42+2.02
5Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL52.51+3.11
6Kristin BlindheimLillomarka OL54.03+4.23
7Bente FjeldPrivat57.39+7.59
8Trude FixdalIL Koll1.00.36+10.56
9Gunhild VikhamarLillomarka OL1.05.03+15.23
10Line Bar-NathanLillomarka OL1.11.50+22.10
11Anne Marie TimenesHadeland OL1.18.47+29.07
12Jorunn BlindheimLillomarka OL1.44.00+54.20
Line SletnerLillomarka OLdiskvalifisert

Herrer B-løype

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vidar BerteigIL GeoForm38.58
2Audun AmundalPrivat43.22+4.24
3Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL46.24+7.26
4Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm46.47+7.49
5Jonathan WoodhouseLillomarka OL47.48+8.50
6Bjørn Sverre GulheimLillomarka OL48.06+9.08
7Ove HildrumLillomarka OL48.23+9.25
8Øyvind SkaretLillomarka OL51.30+12.32
9Kim Stian BakkePrivat52.31+13.33
10Morten KongsbergIL Tyrving54.24+15.26
11Egil HusethKamp/Vestheim IF54.46+15.48
12Jarle NilsenPRIVAT58.59+20.01
13Trond BotnenLillomarka OL1.02.05+23.07
14Oliver RudenLillomarka OL1.02.53+23.55
15Edward WoodhouseLillomarka OL1.11.52+32.54

Damer B-løype

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Maria Rørvik HaverLillomarka OL37.56
2Kathinka Zahl HagenFossum IF43.41+5.45
3Frøy GrøndahlLillomarka OL48.00+10.04
4Line RudenLillomarka OL53.53+15.57
5Elin BrekkeLillomarka OL59.57+22.01
6Helene SkaarNittedal OL1.00.43+22.47
7Goro Tillerås UrsetÅs-NMBU Orientering1.00.53+22.57
8Emilie Pedersen VoldLillomarka OL1.02.25+24.29
9Kirsti BergIL Tyrving1.03.12+25.16
10Ingunn Høst FossgardLillomarka OL1.07.50+29.54
11Ragnhild BergLillomarka OL1.28.48+50.52
12Kjersti NormannPrivat1.28.53+50.57
Sunniva HalvorsrudLillomarka OLdiskvalifisert
Helena GranbergØstmarka OKdiskvalifisert

Herrer C-løype

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Boye WangensteenLillomarka OL23.46
2Ola Fjeld KristensenPrivat27.22+3.36
3Alfred Holtan SanderudLillomarka OL35.15+11.29
4Leon Jørve IngjerLillomarka OL37.04+13.18
5Silas Mestad HansenLillomarka OL46.20+22.34
6Tor HenriksenLillomarka OL53.20+29.34
Rasmus D. EastwoodLillomarka OLdiskvalifisert

Damer C-løype

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Signe Fjeld BjonvikenÅrvoll IL22.50
2Hege FjeldLillomarka OL27.33+4.43
3Beate MoldestadSkanska Norge 39.55+17.05
4Beate BergshaugPrivat40.06+17.16
5Aase MestadLillomarka OL46.05+23.15
6Eldbjørg BrekkeLillomarka OL50.04+27.14
Elisabeth StrandbergLillomarka OLdiskvalifisert
Anett WarnstrømPrivatdiskvalifisert
Annike SelmerPrivatdiskvalifisert

Voksne Nybegynnere

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Isabelle ØvermoPrivat20.31
2Henrik SivertsgårdPrivat20.52+0.21

Barn Nybegynnere

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Alve RenlandPrivat51.09

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor