Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour of Lillomarka 2018 - Løp 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka 2018 - Løp 5
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 11 juni 2018

Klasser: Visa alla | HA | DA | HB | DB | HC | DC | VN | BN

Lillomarka OL

60 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Stian LillegårdHerrer C-løype (5)25.24
1Anne SjønnesenVoksne Nybegynnere (2)46.17
1Alfred Holtan SanderudBarn Nybegynnere (2)40.19
1Karoline SønsterudbråtenDamer A-løype (14)40.45
1Eirik Høst FossgardHerrer A-løype (30)34.01
1Elena GrandDamer B-løype (11)39.59
2Dorthe Kühl PetersenDamer B-løype (11)40.53+0.54
2Vidar BenjaminsenHerrer A-løype (30)39.26+5.25
2Arnfinn SjønnesenVoksne Nybegynnere (2)46.51+0.34
2Vebjørn Emil BlindheimHerrer B-løype (13)35.56+0.14
2Torbjørn LundebyHerrer C-løype (5)25.40+0.16
2Sissel Pedersen LundebyDamer C-løype (7)38.57+2.26
2Maria Rørvik HaverDamer A-løype (14)41.48+1.03
3Boye WangensteenHerrer C-løype (5)29.08+3.44
3Bjørn WangensteenHerrer A-løype (30)39.48+5.47
3Frøy GrøndahlDamer B-løype (11)42.40+2.41
3Tone Aamli SundtjønnDamer A-løype (14)46.49+6.04
4Ingvild WangDamer A-løype (14)49.46+9.01
4Silas Mestad HansenHerrer C-løype (5)52.15+26.51
4Eldbjørg Markhus BrekkeDamer C-løype (7)53.18+16.47
4Gunnhild VikhamarDamer B-løype (11)44.34+4.35
4Kristian Markhus BrekkeHerrer A-løype (30)40.15+6.14
5Tor HenriksenHerrer C-løype (5)1.08.17+42.53
5Johan MattssonHerrer B-løype (13)42.20+6.38
5Line RudenDamer B-løype (11)47.16+7.17
5Mathias Pedersen VoldHerrer A-løype (30)40.22+6.21Last ned GPS-spor i gpx-format
6Elisabeth StrandbergDamer C-løype (7)53.57+17.26
6Nov Bar-NathanHerrer B-løype (13)45.16+9.34
6Ann Kristin HøgsethDamer A-løype (14)51.11+10.26
6Steinar EastwoodHerrer A-løype (30)41.10+7.09
7Roar BrændenHerrer A-løype (30)41.32+7.31
7Knut M. OlsenHerrer B-løype (13)48.44+13.02
7Sunniva HalvorsrudDamer B-løype (11)56.17+16.18
8Anne RusteDamer A-løype (14)59.04+18.19
9Lene ColquhounDamer A-løype (14)1.03.17+22.32
9Tore SannesHerrer A-løype (30)42.46+8.45
10Oliver RudenHerrer B-løype (13)58.14+22.32
10Line Bar-NathanDamer A-løype (14)1.05.04+24.19
11Leon IngjerHerrer B-løype (13)1.04.17+28.35
11Ingrid BlindheimDamer A-løype (14)1.18.13+37.28
11Mats Olav BergHerrer A-løype (30)43.52+9.51
12Edward WoodhouseHerrer B-løype (13)1.06.31+30.49
12Martin GranlyHerrer A-løype (30)44.09+10.08
12Netta Bar-NathanDamer A-løype (14)1.18.18+37.33
13Emilie Pedersen VoldDamer A-løype (14)1.21.15+40.30
14Aase MestadDamer A-løype (14)1.21.36+40.51
16Hallvard FjærHerrer A-løype (30)47.45+13.44
17Truls AngellHerrer A-løype (30)49.49+15.48
18Terje BlindheimHerrer A-løype (30)50.18+16.17
19Dag WangHerrer A-løype (30)51.34+17.33
20Knut FossgardHerrer A-løype (30)52.35+18.34
21Johnny JohansenHerrer A-løype (30)52.58+18.57
22Assaf Bar-NathanHerrer A-løype (30)54.27+20.26
23Sjur SæterenHerrer A-løype (30)56.50+22.49
24Øyvind SkaretHerrer A-løype (30)1.03.20+29.19
25Finn Roar HalvorsrudHerrer A-løype (30)1.03.35+29.34
27Steinar HansenHerrer A-løype (30)1.20.36+46.35
28Lars Audun VoldHerrer A-løype (30)1.21.15+47.14
Harald SørensenHerrer A-løype (30)diskvalifisert
Ingunn Høst FossgardDamer B-løype (11)diskvalifisert
Mathias BenjaminsenHerrer A-løype (30)ikke startet
Rasmus D. EastwoodHerrer A-løype (30)ikke startet
Jonathan WoodhouseHerrer B-løype (13)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor