Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour of Lillomarka 2018 - Løp 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka 2018 - Løp 5
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 11 juni 2018

Herrer A-løype

30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Eirik Høst FossgardLillomarka OL34.01
2Vidar BenjaminsenLillomarka OL39.26+5.25
3Bjørn WangensteenLillomarka OL39.48+5.47
4Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL40.15+6.14
5Mathias Pedersen VoldLillomarka OL40.22+6.21 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Steinar EastwoodLillomarka OL41.10+7.09
7Roar BrændenLillomarka OL41.32+7.31
8Michael DahnnNydalens Skiklub42.34+8.33
9Tore SannesLillomarka OL42.46+8.45
10Paul TorvundOslostudentenes IK43.14+9.13
11Mats Olav BergLillomarka OL43.52+9.51
12Martin GranlyLillomarka OL44.09+10.08
13Richard Zeiner-GundersenFossum IF44.51+10.50
14Hallvard BergIL Tyrving45.00+10.59
15Erik HolterLarvik OK47.02+13.01
16Hallvard FjærLillomarka OL47.45+13.44
17Truls AngellLillomarka OL49.49+15.48
18Terje BlindheimLillomarka OL50.18+16.17
19Dag WangLillomarka OL51.34+17.33
20Knut FossgardLillomarka OL52.35+18.34
21Johnny JohansenLillomarka OL52.58+18.57
22Assaf Bar-NathanLillomarka OL54.27+20.26
23Sjur SæterenLillomarka OL56.50+22.49
24Øyvind SkaretLillomarka OL1.03.20+29.19
25Finn Roar HalvorsrudLillomarka OL1.03.35+29.34
26Stanislaw RitterPrivat1.07.27+33.26
27Steinar HansenLillomarka OL1.20.36+46.35
28Lars Audun VoldLillomarka OL1.21.15+47.14
29Peter NylundHaugerud IF1.24.26+50.25
Harald SørensenLillomarka OLdiskvalifisert
Mathias BenjaminsenLillomarka OLikke startet
Rasmus D. EastwoodLillomarka OLikke startet
Kyongsa RiNydalens SKikke startet

Damer A-løype

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL40.45
2Maria Rørvik HaverLillomarka OL41.48+1.03
3Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL46.49+6.04
4Ingvild WangLillomarka OL49.46+9.01
5Marit B. EithunNittedal OL49.58+9.13
6Ann Kristin HøgsethLillomarka OL51.11+10.26
7Bente FjeldPrivat55.10+14.25
8Anne RusteLillomarka OL59.04+18.19
9Lene ColquhounLillomarka OL1.03.17+22.32
10Line Bar-NathanLillomarka OL1.05.04+24.19
11Ingrid BlindheimLillomarka OL1.18.13+37.28
12Netta Bar-NathanLillomarka OL1.18.18+37.33
13Emilie Pedersen VoldLillomarka OL1.21.15+40.30
14Aase MestadLillomarka OL1.21.36+40.51

Herrer B-løype

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Vidar BerteigIL GeoForm35.42
2Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL35.56+0.14
3Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm39.27+3.45
4Audun AmundalPrivat39.33+3.51
5Johan MattssonLillomarka OL42.20+6.38
6Nov Bar-NathanLillomarka OL45.16+9.34
7Knut M. OlsenLillomarka OL48.44+13.02
8Egil HusethKamp/Vestheim IF52.32+16.50
9Terje EriksenPrivat56.32+20.50
10Oliver RudenLillomarka OL58.14+22.32
11Leon IngjerLillomarka OL1.04.17+28.35
12Edward WoodhouseLillomarka OL1.06.31+30.49
13Harald RisnesFana IL1.15.33+39.51
Jonathan WoodhouseLillomarka OLikke startet
Morten Ødegaardikke startet

Damer B-løype

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Elena GrandLillomarka OL39.59
2Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL40.53+0.54
3Frøy GrøndahlLillomarka OL42.40+2.41
4Gunnhild VikhamarLillomarka OL44.34+4.35
5Line RudenLillomarka OL47.16+7.17
6Ingrid NermoenØstmarka OK53.04+13.05
7Sunniva HalvorsrudLillomarka OL56.17+16.18
8Elisabeth EriksenPrivat1.01.37+21.38
9Kirsti BergIL Tyrving1.09.25+29.26
10Siv Susanne JystadØstmarka OK1.22.00+42.01
Ingunn Høst FossgardLillomarka OLdiskvalifisert

Herrer C-løype

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Stian LillegårdLillomarka OL25.24
2Torbjørn LundebyLillomarka OL25.40+0.16
3Boye WangensteenLillomarka OL29.08+3.44
4Silas Mestad HansenLillomarka OL52.15+26.51
5Tor HenriksenLillomarka OL1.08.17+42.53

Damer C-løype

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kim Stian BakkePrivat36.31
2Sissel Pedersen LundebyLillomarka OL38.57+2.26
3Marte SkarePrivat39.53+3.22
4Eldbjørg Markhus BrekkeLillomarka OL53.18+16.47
5Annike SelmerPrivat53.40+17.09
6Elisabeth StrandbergLillomarka OL53.57+17.26
7Beate MoldestadSkanska Norge 1.00.47+24.16

Voksne Nybegynnere

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anne SjønnesenLillomarka OL46.17
2Arnfinn SjønnesenLillomarka OL46.51+0.34

Barn Nybegynnere

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Alfred Holtan SanderudLillomarka OL40.19
Alve RenlandPrivatdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor