Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour of Lillomarka 2018 - Løp 3 - WOD edition

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka 2018 - Løp 3 - WOD edition
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 28 mai 2018

Herrer A-løype

4 100 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik Jansson HaverstadLierbygda OL33.188.07
2Gard LindsethNydalens SK34.08+0.508.19
3Mathias Pedersen VoldLillomarka OL35.22+2.048.37
4Mathias BenjaminsenLillomarka OL36.20+3.028.51
5Eirik Høst FossgardLillomarka OL36.22+3.048.52
6Vidar BenjaminsenLillomarka OL38.45+5.279.27
7Paul TorvundOslostudentenes IK41.15+7.5710.03
8Martin GranlyLillomarka OL41.43+8.2510.10
9Ole Christian BangHamar OK42.40+9.2210.24
10Richard Zeiner-GundersenFossum IF42.45+9.2710.25
11Erik SauarIL Koll44.26+11.0810.50
12Dag WangLillomarka OL46.00+12.4211.13
13Tore SannesLillomarka OL46.08+12.5011.15
14Johnny JohansenLillomarka OL47.50+14.3211.40
15Roar BrændenLillomarka OL48.00+14.4211.42
16Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL50.17+16.5912.15
17Nils IhlenIL Koll51.00+17.4212.26
18Knut FossgardLillomarka OL51.12+17.5412.29
19Assaf Bar-NathanLillomarka OL52.27+19.0912.47
20Lars Audun VoldLillomarka OL52.28+19.1012.47
21Stanislaw RitterPrivat53.18+20.0013.00
22Truls AngellLillomarka OL53.50+20.3213.07
23Kai Halvorsen AarekolSiemens1.01.38+28.2015.01
24Harald TorjussenPrivat1.02.08+28.5015.09
25Sjur SæterenLillomarka OL1.02.12+28.5415.10
26Steinar HansenLillomarka OL1.03.48+30.3015.33
27Finn Roar HalvorsrudLillomarka OL1.05.24+32.0615.57
28Harald SørensenLillomarka OL1.07.20+34.0216.25
29Arne KongsnesKolbotn og Skimt OL1.11.05+37.4717.20
30Jarle NilsenSiemens1.24.49+51.3120.41

Damer A-løype

4 100 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL39.369.39
2Marie Rygh HoltenNydalens SK43.08+3.3210.31
3Maria Rørvik HaverLillomarka OL44.20+4.4410.48
4Brita SauarIL Koll44.25+4.4910.50
5Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL44.34+4.5810.52
6Marit B. EithunNittedal OL45.19+5.4311.03
7Merete RørvikLillomarka OL51.21+11.4512.31
8Bente FjeldPrivat53.02+13.2612.56
9Ingrid BlindheimLillomarka OL55.00+15.2413.24
10Netta Bar-NathanLillomarka OL57.34+17.5814.02
11Anne RusteLillomarka OL59.01+19.2514.23
12Trude FixdalIL Koll1.00.14+20.3814.41
13Line Bar-NathanLillomarka OL1.01.38+22.0215.01
14Lene ColquhounLillomarka OL1.03.41+24.0515.31
15Kristin FleisjeNittedal OL1.10.38+31.0217.13
16Aase MestadLillomarka OL1.15.34+35.5818.25
17Elin BrekkeLillomarka OL1.16.13+36.3718.35
Vibeke HøstLillomarka OLbrutt
Jorunn BlindheimLillomarka OLikke startet
Elena GrandLillomarka OLikke startet
Maria Emilie Lundeikke startet
Dorthe Kühl PetersenLillomarka OLikke startet
Emilie Pedersen VoldLillomarka OLikke startet

Herrer B-løype

3 300 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rasmus D. EastwoodLillomarka OL31.539.39
2Jonathan WoodhouseLillomarka OL31.57+0.049.40
3Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL32.24+0.319.49
4Johan MattssonLillomarka OL36.13+4.2010.58
5Ove HildrumLillomarka OL39.05+7.1211.50
6Morten Ødegaard40.05+8.1212.08
7Stig Hultgreen KarlsenGEOFORM40.10+8.1712.10
8Bjørn Sverre GulheimLillomarka OL41.42+9.4912.38
9Mathias LinløkkenØstmarka OK42.19+10.2612.49
10Egil HusethKamp/Vestheim IF43.29+11.3613.10
11Claes-H. UngerLillomarka OL44.54+13.0113.36
12John Thomas PetersenLillomarka OL45.28+13.3513.46
13Trond BotnenLillomarka OL47.05+15.1214.16
14Edward WoodhouseLillomarka OL49.58+18.0515.08
15Håkon BogasonLillomarka OL51.16+19.2315.32
16Roger BrekkeLillomarka OL56.33+24.4017.08
17Audun Amundal1.04.28+32.3519.32
18Jon HauskenPrivat1.07.50+35.5720.33
Knut M. OlsenLillomarka OLikke startet

Damer B-løype

3 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frøy GrøndahlLillomarka OL42.3112.53
2Sunniva HalvorsrudLillomarka OL48.07+5.3614.34
3Hege WangLillomarka OL50.00+7.2915.09
4Ragnhild BergLillomarka OL59.17+16.4617.57
5Kjersti NormannPrivat59.24+16.5318.00
6Siv Susanne JystadØstmarka OK1.03.00+20.2919.05
7Susann BøbelPrivat1.05.04+22.3319.43
8Sara StridPrivat1.15.17+32.4622.48
Hege Farnes HildrumLillomarka OLikke startet

Herrer C-løype

2 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan IlsethHamar OK47.4318.21
2Leon IngjerLillomarka OL55.41+7.5821.25
3Alfred Holtan SanderudLillomarka OL1.07.43+20.0026.02
4Tor HenriksenLillomarka OL1.13.20+25.3728.12
Stian LillegårdLillomarka OLikke startet

Damer C-løype

2 600 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Signe Fjeld BjonvikenÅrvoll IL36.4314.07
2Siri LarønningenLillomarka OL40.07+3.2415.25
3Marte SkarePrivat51.37+14.5419.51
3Guro Marie WyllerPrivat51.37+14.5419.51
5Anna LundbyLillomarka OL54.00+17.1720.46
6Eldbjørg Markhus BrekkeLillomarka OL54.24+17.4120.55
7Liv IngjerdLillomarka OL55.20+18.3721.16
8Beate MollestadPrivat1.09.20+32.3726.40
9Beate BergshaugPrivat1.09.27+32.4426.42
10Elizabeth StrandbergLillomarka OL1.13.00+36.1728.04

Voksne Nybegynnere

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jostein HoldenPrivat20.0010.31
2Anne SjønnesenLillomarka OL30.00+10.0015.47
2Arne SjønnesenLillomarka OL30.00+10.0015.47

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor