Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour of Lillomarka 2018 - Løp 10

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka 2018 - Løp 10
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 10 september 2018

Herrer A-løype

3 600 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik Jansson HaverstadLierbygda OL33.189.15
2Elias Skjolden SørensenLillomarka OL34.34+1.169.36
3Mathias BenjaminsenLillomarka OL36.16+2.5810.04
4Eirik Høst FossgardLillomarka OL37.16+3.5810.21
5Bjørn WangensteenLillomarka OL40.58+7.4011.22
6Tore SannesLillomarka OL44.09+10.5112.15
7Mathias Pedersen VoldLillomarka OL44.27+11.0912.20
8Arne DybdahlLillomarka OL44.38+11.2012.23
9Martin GranlyLillomarka OL46.33+13.1512.55
10Richard Zeiner-GundersenFossum IF47.24+14.0613.10
11Pål Tore SvendsenNydalens SK47.27+14.0913.10
12Hallvard FjærLillomarka OL47.52+14.3413.17
13John Bjørnar BremnesGeoform48.26+15.0813.27
14Erik HolterLarvik OK49.01+15.4313.36
15Knut FossgardLillomarka OL49.31+16.1313.45
16Alexander Urnes JonssonÅrvoll IL49.36+16.1813.46
17Morten Ødegaard50.25+17.0714.00
18Mats HaugePrivat50.54+17.3614.08
19Ole Christian BangHamar OK52.08+18.5014.28
20Tormod ØvergaardVestre Akers SK53.54+20.3614.58
21Andreas BarstadÅrvoll IL54.11+20.5315.03
22Kjetil FriestadPrivat54.23+21.0515.06
23Odd Arne LianIL Koll54.54+21.3615.15
24Jon Ivar JuvikLillomarka OL56.13+22.5515.36
25Lars Audun VoldLillomarka OL58.02+24.4416.07
26Sindre Andersen GåsvikLierbygda OL59.37+26.1916.33
27Truls AngellLillomarka OL1.03.36+30.1817.40
28Audun AmundalPrivat1.08.12+34.5418.56
29Steinar HansenLillomarka OL1.12.46+39.2820.12
30Jarle NilsenSiemens1.21.02+47.4422.30
Arne KongsnesOppsal Orienteringdiskvalifisert
Brian Poondiskvalifisert

Damer A-løype

3 600 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL39.4411.02
2Marie Rygh HoltenNydalen SK44.50+5.0612.27
3Agni Fjogstad NielsenIL Tyrving47.07+7.2313.05
4Ingunn Høst FossgardLillomarka OL49.15+9.3113.40
5Ingrid BlindheimLillomarka OL51.24+11.4014.16
6Maria Rørvik HaverLillomarka OL53.33+13.4914.52
7Lise Østlid BagstevoldKongsberg OL56.27+16.4315.40
8Gunnhild VikhamarLillomarka OL1.09.20+29.3619.15
9Aase MestadLillomarka OL1.31.09+51.2525.19
Emilie Pedersen VoldLillomarka OLdiskvalifisert
Tone Aamli SundtjønnLillomarka OLdiskvalifisert
Charmaine FungHKOXCCdiskvalifisert

Herrer B-løype

3 100 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vidar BerteigIL GeoForm36.2111.43
2Mats Olav BergLillomarka OL38.21+2.0012.22
3Per JohanssonPrivat46.17+9.5614.55
4Kristian NæssNydalens SK47.57+11.3615.28
5Tom EdvardsenIL Koll51.19+14.5816.33
6Knut M. OlsenLillomarka OL52.41+16.2016.59
7Trond BotnenLillomarka OL53.17+16.5617.11
8Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm53.31+17.1017.15
9Peter NylundHaugerud IF53.42+17.2117.19
10Assaf Bar-NathanLillomarka OL57.11+20.5018.26
11Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL58.29+22.0818.51
12Jonathan WoodhouseLillomarka OL58.36+22.1518.54
13Håkon BogasonLillomarka OL58.41+22.2018.55
14Roger BrekkeLillomarka OL59.03+22.4219.02
15Egil HusethKamp/Vestheim IF1.00.29+24.0819.30
16Ole Martin HalckPrivat1.01.37+25.1619.52
17Edward WoodhouseLillomarka OL1.03.40+27.1920.32
18Magnus LandestadFreidig1.09.35+33.1422.26
Rasmus D. EastwoodLillomarka OLdiskvalifisert

Damer B-løype

3 100 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Netta Bar-NathanLillomarka OL42.0313.33
2Oda Marie ColquhounLillomarka OL42.18+0.1513.38
3Tone ØdegaardPrivat49.21+7.1815.55
4Sharon BroadwellIL GeoForm55.02+12.5917.45
5Elin BrekkeLillomarka OL1.00.50+18.4719.37
6Vibeke HøstLillomarka OL1.01.25+19.2219.48
7Merete RørvikLillomarka OL1.01.26+19.2319.49
8Teresia WangensteenLillomarka OL1.03.55+21.5220.37
9Eilen VikIL Koll1.07.15+25.1221.41
10Ragnhild BergLillomarka OL1.10.04+28.0122.36
11Elisabeth EriksenPrivat1.16.17+34.1424.36
12Annike SelmerPrivat1.33.16+51.1330.05
Line RudenLillomarka OLdiskvalifisert

Herrer C-løype

2 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stian LillegårdLillomarka OL21.559.57
2Alfred Holtan SanderudLillomarka OL37.36+15.4117.05
3Jakob MoldestadPrivat44.33+22.3820.14
4Per Thomas HagaPrivat47.12+25.1721.27
5Tor HenriksenLillomarka OL1.00.08+38.1327.19
6Silas Mestad HansenLillomarka OL1.17.10+55.1535.04
Espen Ingvald BengtsonPrivatdiskvalifisert

Damer C-løype

2 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Beate MoldestadSkanska Norge 29.5813.37
2Elisabeth StrandbergLillomarka OL39.12+9.1417.49
3Karen Marie StavdalPrivat43.30+13.3219.46
4Kristin MortensenIL Koll44.31+14.3320.14
5Barbro NordbyLillomarka OL1.03.52+33.5429.01
Eldbjørg Markhus BrekkeLillomarka OLdiskvalifisert

Voksne Nybegynnere

1 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL24.4117.37

Barn Nybegynnere

1 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Heine Johansen SmedsaasHisøy OK19.2513.52
2Otto Johansen SmedsaasHisøy OK21.50+2.2515.35
3Ida MoldestadPrivat24.06+4.4117.12
4Linea BerstadHeming Orientering31.17+11.5222.20
5Sindre Rønneberg RuudLillomarka OL35.32+16.0725.22
6Teis BerdahlLillomarka OL35.44+16.1925.31
7Erlend PrentLillomarka OL35.51+16.2625.36

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor