Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour of Lillomarka 2018 - Løp 7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka 2018 - Løp 7
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 20 august 2018

Herrer A-løype

4 600 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik HaverstadLierbygda OL36.117.51
2Eirik Høst FossgardLillomarka OL43.22+7.119.25
3Hallvard FjærLillomarka OL43.27+7.169.26
4Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering43.38+7.279.29
5Roar BrændenLillomarka OL47.31+11.2010.19
6Tore SannesLillomarka OL49.00+12.4910.39
7Tor Kristen TallaksenPrivat49.34+13.2310.46
8Assaf Bar-NathanLillomarka OL56.23+20.1212.15
9Dag WangLillomarka OL56.29+20.1812.16
10Mats HaugePrivat56.57+20.4612.22
11Sjur SæterenLillomarka OL57.29+21.1812.29
12Per OsenVestre Akers SK57.38+21.2712.31
13Truls AngellLillomarka OL57.49+21.3812.34
14Knut FossgardLillomarka OL58.38+22.2712.44
15Lars Audun VoldLillomarka OL1.00.33+24.2213.09
16Uno Hanslien1.02.40+26.2913.37
17Pål NylundHaugerud IF1.07.13+31.0214.36
18Peter NylundHaugerud IF1.07.28+31.1714.40
19Steinar HansenLillomarka OL1.11.41+35.3015.35

Damer A-løype

4 600 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Charlotte WatsonLillomarka OL41.228.59
2Toril HallanLillomarka OL48.12+6.5010.28
3Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL49.54+8.3210.50
4Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL52.36+11.1411.26
5Maria Rørvik HaverLillomarka OL54.21+12.5911.48
6Trine OldernesLillomarka OL57.31+16.0912.30
7Ingrid BlindheimLillomarka OL1.02.35+21.1313.36
8Ann Kristin HøgsethLillomarka OL1.04.01+22.3913.55
9Gunnhild VikhamarLillomarka OL1.07.21+25.5914.38
10Line Bar-NathanLillomarka OL1.07.39+26.1714.42
11Brita Opheim SauarIL Koll1.09.58+28.3615.12
12Emilie Pedersen VoldLillomarka OL1.14.33+33.1116.12
13Elin BrekkeLillomarka OL1.14.58+33.3616.17
14Netta Bar-NathanLillomarka OL1.15.32+34.1016.25
15Anne RusteLillomarka OL1.18.24+37.0217.02

Herrer B-løype

3 600 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vidar BerteigIL GeoForm36.0110.00
2Mats Olav BergLillomarka OL36.21+0.2010.05
3Johan MattssonLillomarka OL37.44+1.4310.28
4Morten Ødegaard40.56+4.5511.22
5Georg SmedsaasHisøy OK41.46+5.4511.36
6Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm46.16+10.1512.51
7Oliver RudenLillomarka OL47.51+11.5013.17
8Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL47.55+11.5413.18
9Jonathan WoodhouseLillomarka OL49.34+13.3313.46
10Kai Halvorsen AarekolSiemens49.58+13.5713.52
11Nov Bar-NathanLillomarka OL51.21+15.2014.15
12Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF53.22+17.2114.49
13Tom EdvardsenIL Koll1.01.40+25.3917.07
14Edward WoodhouseLillomarka OL1.03.07+27.0617.31
15Trond BotnenLillomarka OL1.03.20+27.1917.35
16Andreas FlammigerGasSecure1.13.35+37.3420.26

Damer B-løype

3 600 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingunn Høst FossgardLillomarka OL48.3313.29
2Line RudenLillomarka OL51.34+3.0114.19
3Nora JohansenHisøy OK54.20+5.4715.05
4Aase MestadLillomarka OL54.43+6.1015.11
5Sharon BroadwellIL GeoForm54.54+6.2115.15
6Vibeke HøstLillomarka OL56.55+8.2215.48
7Lene ColquhounLillomarka OL1.03.12+14.3917.33
8Mette BørsethLillomarka OL1.03.49+15.1617.43
9Elisabeth EriksenPrivat1.08.59+20.2619.09
10Siv Susanne JystadØstmarka OK1.12.07+23.3420.01
11Eilen VikIL Koll1.19.38+31.0522.07
12Gro EllegaardVang OL1.22.08+33.3522.48
13Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL1.27.53+39.2024.24

Herrer C-løype

2 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stian LillegårdLillomarka OL24.3110.39
2Arild LangtindPrivat24.40+0.0910.43
3Eiven SkramNittedal OL31.40+7.0913.46
4Leon Jørve IngjerLillomarka OL34.36+10.0515.02
5Alfred Holtan SanderudLillomarka OL35.26+10.5515.24
6Hans Anton EklundLillomarka OL37.48+13.1716.26
7Silas Mestad HansenLillomarka OL49.34+25.0321.33

Damer C-løype

2 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Liv IngjerdLillomarka OL38.3816.47
2Siri LarønningenLillomarka OL39.34+0.5617.12
3Isabelle ØvermoPrivat40.15+1.3717.30
4Selma Mestad HansenLillomarka OL43.26+4.4818.53
5Elisabeth StrandbergLillomarka OL43.46+5.0819.01
6Tone ØdegaardPrivat45.34+6.5619.48
7Annike SelmerPrivat50.03+11.2521.45
8Marte EdvardsenIL Koll1.00.59+22.2126.30
9Eldbjørg Markhus BrekkeLillomarka OL1.07.08+28.3029.11

Voksne Nybegynnere

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik SivertsgårdPrivat17.4610.27

Barn Nybegynnere

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Heine Johansen SmedsaasHisøy OK42.5025.11
2Otto Johansen SmedsaasHisøy OK45.19+2.2926.39

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor