Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour of Lillomarka 2018 - Løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka 2018 - Løp 2
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 14 mai 2018

Herrer A-løype

4 300 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin NilssonLillomarka OL33.397.49
2Mathias BenjaminsenLillomarka OL34.28+0.498.00
3Wolfgang KampelBækkelagets SK36.10+2.318.24
4Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL37.18+3.398.40
5Mats NordbrødenHalden SK37.37+3.588.44
6Brynjar FredheimLillomarka OL38.31+4.528.57
7Eirik Høst FossgardLillomarka OL38.40+5.018.59
8Mathias Pedersen VoldLillomarka OL40.21+6.429.23
9Bjørn WangensteenLillomarka OL43.13+9.3410.03
10Harald SørensenLillomarka OL43.53+10.1410.12
11Arne DybdahlLillomarka OL44.10+10.3110.16
12Erik HolterLarvik OK46.23+12.4410.47
13Roar BrændenLillomarka OL47.47+14.0811.06
14Martin GranlyLillomarka OL48.40+15.0111.19
15Tormod ØvergaardVestre Akers SK51.56+18.1712.04
16Knut FossgardLillomarka OL57.17+23.3813.19
17Lars Audun VoldLillomarka OL59.16+25.3713.46
18Assaf Bar-NathanLillomarka OL1.00.42+27.0314.06
19Johnny JohansenLillomarka OL1.02.55+29.1614.37
20Sjur SæterenLillomarka OL1.05.54+32.1515.19
21Stanislaw RitterPrivat1.07.15+33.3615.38
22Peter NylundHaugerud IF1.10.27+36.4816.23
23Steinar HansenLillomarka OL1.28.01+54.2220.28
Raphael Guedes Barreiros Netoikke startet
Jens Johan BrekkeLillomarka OLikke startet

Damer A-løype

4 300 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie HoltenNydalens SK48.2411.15
2Maria Rørvik HaverLillomarka OL49.38+1.1411.32
3Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL49.54+1.3011.36
4Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL50.30+2.0611.44
5Ingrid BlindheimLillomarka OL53.11+4.4712.22
6Netta Bar-NathanLillomarka OL54.34+6.1012.41
7Trude FixdalIL Koll56.19+7.5513.05
8Merete RørvikLillomarka OL1.03.36+15.1214.47
9Elin BrekkeLillomarka OL1.11.39+23.1516.39
10Lene ColquhounLillomarka OL1.14.35+26.1117.20
11Emilie Pedersen VoldLillomarka OL1.15.01+26.3717.26
12Line Bar-NathanLillomarka OL1.20.52+32.2818.48
13Jorunn BlindheimLillomarka OL1.25.51+37.2719.57
14Vibeke HøstLillomarka OL1.32.50+44.2621.35
15Aase MestadLillomarka OL1.37.26+49.0222.39
16Anne RusteLillomarka OL1.48.38+1.00.1425.15
Dorthe Kühl PetersenLillomarka OLikke startet

Herrer B-løype

3 600 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vidar BerteigIL GeoForm35.599.59
2Morten ØdegaardPrivat41.50+5.5111.37
3Mats Olav BergLillomarka OL42.36+6.3711.50
4Johan MattssonLillomarka OL44.20+8.2112.18
5Karl MikkelsenTønsberg Omegn44.44+8.4512.25
6Øyvind SkaretLillomarka OL44.53+8.5412.28
7Audun AmundalPrivat49.07+13.0813.38
8Knut M OlsenLillomarka OL54.21+18.2215.05
9Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL55.30+19.3115.25
10Ove HildrumLillomarka OL57.02+21.0315.50
11Håkon BogasonLillomarka OL57.11+21.1215.53
12Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL1.00.00+24.0116.40
13Jonathan WoodhouseLillomarka OL1.02.25+26.2617.20
14Nov Bar-NathanLillomarka OL1.04.03+28.0417.47
15Jan IlsethHamar OK1.05.10+29.1118.06
16Edward WoodhouseLillomarka OL1.09.16+33.1719.14
17Trond BotnenLillomarka OL1.15.33+39.3420.59
18Roger BrekkeLillomarka OL1.27.42+51.4324.21
Oliver RudenLillomarka OLdiskvalifisert
Rasmus D. EastwoodLillomarka OLikke startet

Damer B-løype

3 600 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sara StridPrivat36.3010.08
2Frøy GrøndahlLillomarka OL49.29+12.5913.44
3Line RudenLillomarka OL51.21+14.5114.15
4Elena GrandLillomarka OL59.41+23.1116.34
5Gunnhild VikhamarLillomarka OL1.01.08+24.3816.58
6Hege Farnes HildrumLillomarka OL1.06.03+29.3318.20
7Sharon BroadwellIL GeoForm1.06.12+29.4218.23
8Sunniva HalvorsrudLillomarka OL1.06.15+29.4518.24
9Ingunn Høst FossgardLillomarka OL1.06.17+29.4718.24
10Mette BørsethLillomarka OL1.09.09+32.3919.12
11Terese WangenstenLillomarka OL1.24.37+48.0723.30
12Ragnhild BergLillomarka OL1.30.00+53.3025.00
12Karen SandenPrivat1.30.00+53.3025.00
14Kristin Stubban HygenØstmarka OK1.33.08+56.3825.52
15Siv Susanne JystadØstmarka OK1.50.00+1.13.3030.33

Herrer C-løype

2 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Egil HusethKamp/Vestheim IF23.5410.51
2Torbjørn LundebyLillomarka OL25.58+2.0411.48
3Stian LillegårdLillomarka OL27.29+3.3512.29
4Leon IngjerLillomarka OL30.00+6.0613.38
4Arnfinn SjønnesenLillomarka OL30.00+6.0613.38
6Hans Kristian EidePrivat33.06+9.1215.02
7Gill Thomas Rosental EidePrivat33.11+9.1715.05
8Øivind Ruud43.22+19.2819.42

Damer C-løype

2 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sissel Pedersen LundebyLillomarka OL25.3611.38
2Helena GranbergØstmarka OK30.00+4.2413.38
3Kristin MortensenKoll IL34.04+8.2815.29
4Elbjørg BrekkeLillomarka OL49.51+24.1522.39
5Anne SjønnesenLillomarka OL50.00+24.2422.43
6Beate BergshaugPrivat59.36+34.0027.05
7Beate MollestadPrivat59.37+34.0127.05

Barn Nybegynnere

2 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Boye WangensteenLillomarka OL23.3311.12
2Mina BelkiriPrivat33.55+10.2216.09
3Alfred Holtan SanderudLillomarka OL35.35+12.0216.56
4Alma HoltenNydalens SK38.15+14.4218.12

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor