Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nammo-Cup etappe 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nammo-Cup etappe 2
Arrangørorganisasjoner: Elverum OK / Gjø-Vard OL / Ringsaker OK
Dato: onsdag 23 mai 2018

N-åpen

1 700 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Sindre Alm-KristiansenVang OL21.5812.55
Ane BeitdokkenLillehammer OK15.138.57
Erik BeitdokkenLillehammer OK15.499.18
Maren Bleken RudVang OL13.117.45
Sivert DåsnesVang OL41.5124.37
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK11.106.34
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK16.049.27
Thea Alund HoleSnertingdal IF Orientering40.1523.40
Mina HolmenSnertingdal IF Orientering45.2026.40
Emma Aaslund JenackGjø-Vard OL23.2113.44
Jonathan Aaslund JenackGjø-Vard OL18.2810.51
Marie KalgraffRingsaker OK22.0412.58
Mats KalgraffRingsaker OK42.4725.10
Eline KravdalGjø-Vard OL14.398.37
Aksel KrogstieRingsaker OK22.0913.01
Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll26.2815.34
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK12.067.07
Eirin Melgalvis BilstadVang OL20.2612.01
Peder Melgalvis BilstadVang OL18.0710.39
Ville Langgård MunchLillehammer OK15.168.58
Signe NygårdGjø-Vard OL28.2816.44
Milla Ulvesveen RolandSnertingdal IF Orientering26.3715.39
Andreas SkistadGjø-Vard OL24.2114.19
Daniel SkistadGjø-Vard OL25.1414.50
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL31.5518.46
Sofie TaraldsenLillehammer OKdiskvalifisert
Nora DybvikLillehammer OKikke startet
Johannes HøieGjø-Vard OLikke startet
Bea Langgård MunchLillehammer OKikke startet

D 11-12

1 990 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mina Bleken RudVang OL20.5010.28
2Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering25.59+5.0913.03
2Ida Øverli StøenLillehammer OK25.59+5.0913.03
4Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL26.01+5.1113.04
5Vilde HenriksveenSnertingdal IF Orientering26.06+5.1613.06
6Johanne BergLøten o-lag26.15+5.2513.11
6Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL26.15+5.2513.11
8Helene KokslienSnertingdal IF Orientering45.26+24.3622.49
9Therese HolmenSnertingdal IF Orientering1.00.31+39.4130.24
10Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL1.00.33+39.4330.25

D 13-14

3 010 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie KravdalGjø-Vard OL33.5411.15
2June Rogstad BekkevoldLøten o-lag33.55+0.0111.16
3Henriette BergLøten o-lag33.59+0.0511.17 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Emma DåsnesVang OL34.02+0.0811.18
5Live Raknes SogstadGjø-Vard OL34.15+0.2111.22
6Emma Visted-HansenGjø-Vard OL34.16+0.2211.23
7Mathilde OustadLøten o-lag34.25+0.3111.26
8Anne FrøislandVang OL34.29+0.3511.27

D 15-16

3 480 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristine KravdalGjø-Vard OL25.517.25
2Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK27.38+1.477.56
3Martine SkjelsvikLillehammer OK31.42+5.519.06
4Emma Bangstad BergersenHamar OK33.43+7.529.41
5Astrid RognstadHadeland OL37.36+11.4510.48
6Berthe TesloHadeland OL41.52+16.0112.01
7Caroline EideGjø-Vard OL50.52+25.0114.37

D 17-20

3 890 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL31.258.04
2Agnethe HasliGjø-Vard OL33.40+2.158.39
3Ingeborg RognstadHadeland OL33.48+2.238.41
4Charlotte EideGjø-Vard OL41.06+9.4110.33
5Kamilla LomeHamar OK1.05.15+33.5016.46

H 11-12

1 990 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen Holm GrønengLillehammer OK13.296.46
2Even LienGjø-Vard OL13.32+0.036.48
3Emil Tonjer FingarsenElverum OK13.33+0.046.48
4Simen AntonsenRingsaker OK17.24+3.558.44
4Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll17.24+3.558.44
6Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange17.25+3.568.45
7Nikolai TesloHadeland OL24.52+11.2312.29

H 13-14

3 010 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars LienGjø-Vard OL21.327.09
2Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK21.33+0.017.09
3Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL22.41+1.097.32
4Anders TaraldsenLillehammer OK32.46+11.1410.53
5Erik WallinSnertingdal IF Orientering1.08.30+46.5822.45
6Mathias Engen BodaySnertingdal IF Orientering1.08.38+47.0622.48

H 15-16

3 890 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sander Tonjer FingarsenElverum OK25.416.36
2Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL26.00+0.196.41
3Vegard RanestadHamar OK27.42+2.017.07
4Grunde IsaksætreGrue IL28.05+2.247.13
5Mats LindaasElverum OK29.30+3.497.35
6Sindre Grøv SvensenLillehammer OK29.32+3.517.35
7Sigurd KvammeOL Toten-Troll40.16+14.3510.21
8Gaute LindaasElverum OK49.16+23.3512.39
Lars WallinSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert
Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orienteringikke startet

H 17-20

4 320 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jostein Svaland DaleVang OL29.076.44 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Morten HarkinnRingsaker OK29.16+0.096.46
3Njaal Ellegaard MelbyVang OL29.36+0.296.51
4Simen BallangrudOL Toten-Troll29.37+0.306.51
5Fredrik SveenVang OL42.20+13.139.47
6Martin AlfeiLøten o-lag45.23+16.1610.30
Iver HyttebakkLøten o-lagdiskvalifisert
Even LindaasVang OLdiskvalifisert
Elias ØhmanGjø-Vard OLikke startet

C-Åpen

1 990 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ylva SlotnæsSnertingdal IF Orientering21.0310.34
2Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK21.56+0.5311.01
3Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK24.49+3.4612.28
4Sunniva Alm-KristiansenVang OL28.47+7.4414.27
5Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL29.00+7.5714.34
6Jørgen HarkinnRingsaker OK44.26+23.2322.19
7Ida Marie BratlienSnertingdal IF Orientering44.42+23.3922.27

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor