Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for O-karusell 1 Mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: O-karusell 1 Mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Verdal OK
Dato: onsdag 2 mai 2018

Verdal OK

71 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Johanne BjuganRåtass ekspert (15)12.32
1Kurt Ove Melbye4 km (15)27.30
1Stein Markhus2 km (12)29.13
1Kjetil VatneTrim C (13)20.25
1Ovid Baglo BjørkengRåtass (16)12.16
2Edvard Sjølie BerreRåtass (16)16.52+4.36
2Tyra FiskumRåtass ekspert (15)12.49+0.17
2Filip Mitchell IversenTrim C (13)21.04+0.39
2Jon Sivertsen4 km (15)28.13+0.43
2Aleksander Tanem Iversen2 km (12)33.05+3.52
3Tormod FiskumRåtass (16)18.26+6.10
3Vinjar Eggen VatneRåtass ekspert (15)15.09+2.37
3Jonny HaugenTrim C (13)21.25+1.00
3Magnus Sivertsen4 km (15)28.30+1.00
3Mathea Baglo Bjørkeng2 km (12)33.14+4.01
4William Mitchell IversenTrim C (13)22.45+2.20
4Anne LiseHojemRåtass (16)18.34+6.18
4Elin H. Sikkeland2 km (12)34.59+5.46
4Fredrik Vehus Skjerve4 km (15)29.53+2.23
4Edvard Konradsen SætherRåtass ekspert (15)16.47+4.15
5Emilie Nubdal FrøsethRåtass ekspert (15)22.37+10.05
5Olav Magne Stormo OppdahlRåtass (16)18.53+6.37
5Arne Okkenhaug4 km (15)32.51+5.21
5Ingrid TanemTrim C (13)27.23+6.58
5Stein Otto Bjørkeng2 km (12)39.08+9.55
6Mia Evelina JonssonRåtass (16)19.23+7.07
6Elias TømmeråsRåtass ekspert (15)26.33+14.01
6Anne Eline Vehus SkjerveTrim C (13)28.11+7.46
6Vidar Skjerve4 km (15)34.38+7.08
6Trude Markhus2 km (12)39.19+10.06
7Jon Marius Vaag Iversen2 km (12)41.23+12.10
7Mia Stensland MelbyeRåtass ekspert (15)27.28+14.56
7Asgeir BrustadTrim C (13)28.19+7.54
7Jan Erik Grønn4 km (15)36.24+8.54
7Matilde Tanem iversenRåtass (16)20.50+8.34
8Olea lilleløkken BrøndstadRåtass (16)21.38+9.22
8Guro Laksholm GrindbergTrim C (13)31.24+10.59
8Sverre Kristoffersen2 km (12)46.43+17.30
8Linnea HelenKlausenRåtass ekspert (15)27.54+15.22
8Sigrid Vehus Skjerve4 km (15)40.17+12.47
9Ole Morten FrøsethRåtass ekspert (15)29.02+16.30
9Magnhild Kvaal2 km (12)46.50+17.37
9Eli KristoffersenTrim C (13)35.09+14.44
9Edvin Sivertsen4 km (15)43.22+15.52
9Albert NessRåtass (16)22.25+10.09
10Martine Nubdal FrøsethRåtass ekspert (15)29.07+16.35
10Ludvik GrindbergTrim C (13)37.10+16.45
10Jacob Storm KulsliRåtass (16)24.05+11.49
10Marius Enes4 km (15)44.17+16.47
10Fredrikke Baglo Bjørkeng2 km (12)47.00+17.47
11Eirik SuulRåtass ekspert (15)30.13+17.41
11Tore LaksholmTrim C (13)43.50+23.25
11Inge Hafstad4 km (15)45.12+17.42
11Simon IversenRåtass (16)24.21+12.05
11Ragnhild Baglo2 km (12)47.04+17.51
12Ada BjuganRåtass (16)25.52+13.36
12Helmine Laksholm GrindbergRåtass ekspert (15)30.57+18.25
12Lars Grindberg2 km (12)47.50+18.37
12Johannes SollidTrim C (13)55.06+34.41
12Johannes SollidTrim C (13)55.06+34.41
12Gunhild Bredesen4 km (15)56.32+29.02
13Even Ydse SivertsenRåtass (16)27.47+15.31
13Sofie Hallem4 km (15)1.02.53+35.23
13Eli MogstadRåtass ekspert (15)32.58+20.26
14Ella Vestvik GrønnRåtass (16)28.40+16.24
14Agnete HolmsbergRåtass ekspert (15)33.11+20.39
15Johannes BergRåtass (16)32.44+20.28
Anton Bjartnes4 km (15)diskvalifisert
Vidar Skjerve4 km (15)diskvalifisert
Aurora HaugenRåtass ekspert (15)diskvalifisert
Torje Eggen VatneRåtass (16)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor