Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for O-karusell 1 Mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: O-karusell 1 Mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Verdal OK
Dato: onsdag 2 mai 2018

Råtass ekspert

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Johanne BjuganVerdal OK12.32
2Tyra FiskumVerdal OK12.49+0.17
3Vinjar Eggen VatneVerdal OK15.09+2.37
4Edvard Konradsen SætherVerdal OK16.47+4.15
5Emilie Nubdal FrøsethVerdal OK22.37+10.05
6Elias TømmeråsVerdal OK26.33+14.01
7Mia Stensland MelbyeVerdal OK27.28+14.56
8Linnea HelenKlausenVerdal OK27.54+15.22
9Ole Morten FrøsethVerdal OK29.02+16.30
10Martine Nubdal FrøsethVerdal OK29.07+16.35
11Eirik SuulVerdal OK30.13+17.41
12Helmine Laksholm GrindbergVerdal OK30.57+18.25
13Eli MogstadVerdal OK32.58+20.26
14Agnete HolmsbergVerdal OK33.11+20.39
Aurora HaugenVerdal OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor