Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Asker ABC 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Asker ABC 3
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: torsdag 3 mai 2018

Klasser: Visa alla | Nybegynner lang | C-løype | H10 | D10 | H11-12 | D11-12 | H13-14 | D13-14 | H15-16 | D15-16 | H17-20 | D17-20 | H21-39 | D21-39 | H40 | D40 | H50 | D50 | H60 | D60 | H70 | D70 | H17B | D17B | H15-16B | D13-16C | H13-16C | D17C | H17C

Asker Skiklubb

64 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Sara MartiniD13-14 (3)34.37
1Ina MartiniD15-16 (1)31.08
1Astrid YtterbøD11-12 (4)20.44
1Gunnar PedersenH17B (3)25.40
1Øyvind GylverH60 (1)32.53
1Trond RønnebergH50 (6)28.37
1Mathias BirkelundH11-12 (3)22.14
1Mikael BirkelundH13-14 (6)23.41
1Martha WisløffD13-16C (1)18.49
1Ingvild Pedersen BerganD17B (4)30.20
1Jorun RuudD40 (3)26.48
1Randi NicolaisenD50 (3)30.54
1Felix FinsrudH15-16 (5)23.22
1Silje Marie VågeD17-20 (3)26.09
1Svein GranerudH40 (9)25.20
1Henrik Fredriksen AasH17-20 (2)19.26
2Brage Fuglseth OlsenH11-12 (3)24.24+2.10
2Margrete EngzeliusD50 (3)33.14+2.20
2Jon Arvid FossumH50 (6)28.54+0.17
2Hedda Sofie RiddervoldD13-14 (3)46.54+12.17
2Per WiréhnH21-39 (2)23.55+2.32
2Nora Synnøve WoxholthD17-20 (3)29.42+3.33
2Bjørn SkjævestadH40 (9)26.33+1.13
2Toril Fougner WisløffD40 (3)30.58+4.10
2Vilmer NybergH13-14 (6)26.15+2.34
2Per Clemet WisløffH17-20 (2)25.21+5.55
2Karoline GranerudD17B (4)34.06+3.46
2Jon OIav HjerpaasenH17B (3)44.02+18.22
2Sondre YtterbøH15-16 (5)25.17+1.55
3Vera HalsaaD17B (4)43.21+13.01
3Henrik NybergH11-12 (3)33.58+11.44
3Silje Ruud FossheimD11-12 (4)21.29+0.45
3Martin BirkelundH15-16 (5)25.31+2.09
3Are FlåganH50 (6)29.28+0.51
3Anne Kathrine LinneboD40 (3)40.44+13.56
3Martin Johannessen LinneboH13-14 (6)26.39+2.58
3Gjermund GravirH40 (9)26.48+1.28
4Una NastadD11-12 (4)21.37+0.53
4Aksel OlsenH40 (9)28.31+3.11
4Frikk Alvaro EmbergsrudH15-16 (5)28.33+5.11
4Tarje EspelinH13-14 (6)34.02+10.21
4Guro HjerpaasenD17B (4)43.51+13.31
5Simen Aure SkogedalH15-16 (5)31.03+7.41
5Emil Ruud FossheimH13-14 (6)34.43+11.02
5Per Anders YtterbøH50 (6)39.05+10.28
5Sverre WisløffH40 (9)28.33+3.13
6Bjørn MartiniH40 (9)29.28+4.08
6Mathias NyhaugH13-14 (6)40.46+17.05
7Arild NyhaugH40 (9)30.39+5.19
8Haakon DolvenH40 (9)38.50+13.30
Amalie BirkelundNybegynner (9)31.04
August Brown-AugedalNybegynner (9)29.59
Syver BruøygardNybegynner (9)30.32
Juha Chang FlåganNybegynner (9)27.05
Mina LudvigsenNybegynner (9)34.02
Eirik NastadNybegynner (9)22.16
Gaute Fuglseth OlsenNybegynner (9)37.01
Ellinor Lund WøienNybegynner (9)31.08
Anders WensaasH17B (3)diskvalifisert
Marianne ArnesenD50 (3)diskvalifisert
Lotte Jauhojärvi MarkussenD17-20 (3)diskvalifisert
Tommy JauhojärviH40 (9)diskvalifisert
Ragnhild Øfsthus GravirD13-14 (3)diskvalifisert
Terje HenriksenH50 (6)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor