Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Asker ABC 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Asker ABC 3
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: torsdag 3 mai 2018

Nybegynner

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Amalie BirkelundAsker Skiklubb31.04
August Brown-AugedalAsker Skiklubb29.59
Syver BruøygardAsker Skiklubb30.32
Juha Chang FlåganAsker Skiklubb27.05
Endre gjerdalenAsker SK30.31
Mina LudvigsenAsker Skiklubb34.02
Eirik NastadAsker Skiklubb22.16
Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb37.01
Ellinor Lund WøienAsker Skiklubb31.08

H11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mathias BirkelundAsker Skiklubb22.14
2Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb24.24+2.10
3Henrik NybergAsker Skiklubb33.58+11.44

D11-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Astrid YtterbøAsker Skiklubb20.44
2Celia DaviesAsker SK21.02+0.18
3Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb21.29+0.45
4Una NastadAsker Skiklubb21.37+0.53

H13-14

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mikael BirkelundAsker Skiklubb23.41
2Vilmer NybergAsker Skiklubb26.15+2.34
3Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb26.39+2.58
4Tarje EspelinAsker Skiklubb34.02+10.21
5Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb34.43+11.02
6Mathias NyhaugAsker Skiklubb40.46+17.05

D13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sara MartiniAsker Skiklubb34.37
2Hedda Sofie RiddervoldAsker Skiklubb46.54+12.17
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubbdiskvalifisert

H15-16

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Felix FinsrudAsker Skiklubb23.22
2Sondre YtterbøAsker Skiklubb25.17+1.55
3Martin BirkelundAsker Skiklubb25.31+2.09
4Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb28.33+5.11
5Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb31.03+7.41

D15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ina MartiniAsker Skiklubb31.08

H17-20

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb19.26
2Per Clemet WisløffAsker Skiklubb25.21+5.55

D17-20

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Silje Marie VågeAsker Skiklubb26.09
2Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb29.42+3.33
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubbdiskvalifisert

H21-39

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erling SommerfeldtAsker SK21.23
2Per WiréhnAsker Skiklubb23.55+2.32

H40

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Svein GranerudAsker Skiklubb25.20
2Bjørn SkjævestadAsker Skiklubb26.33+1.13
3Gjermund GravirAsker Skiklubb26.48+1.28
4Aksel OlsenAsker Skiklubb28.31+3.11
5Sverre WisløffAsker Skiklubb28.33+3.13
6Bjørn MartiniAsker Skiklubb29.28+4.08
7Arild NyhaugAsker Skiklubb30.39+5.19
8Haakon DolvenAsker Skiklubb38.50+13.30
Tommy JauhojärviAsker Skiklubbdiskvalifisert

D40

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jorun RuudAsker Skiklubb26.48
2Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb30.58+4.10
3Anne Kathrine LinneboAsker Skiklubb40.44+13.56

H50

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trond RønnebergAsker Skiklubb28.37
2Jon Arvid FossumAsker Skiklubb28.54+0.17
3Are FlåganAsker Skiklubb29.28+0.51
4Anton PlaianAsker SK32.12+3.35
5Per Anders YtterbøAsker Skiklubb39.05+10.28
Terje HenriksenAsker Skiklubbdiskvalifisert

D50

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Randi NicolaisenAsker Skiklubb30.54
2Margrete EngzeliusAsker Skiklubb33.14+2.20
Marianne ArnesenAsker Skiklubbdiskvalifisert

H60

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øyvind GylverAsker Skiklubb32.53

H17B

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gunnar PedersenAsker Skiklubb25.40
2Jon OIav HjerpaasenAsker Skiklubb44.02+18.22
Anders WensaasAsker Skiklubbdiskvalifisert

D17B

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingvild Pedersen BerganAsker Skiklubb30.20
2Karoline GranerudAsker Skiklubb34.06+3.46
3Vera HalsaaAsker Skiklubb43.21+13.01
4Guro HjerpaasenAsker Skiklubb43.51+13.31

D13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martha WisløffAsker Skiklubb18.49

D17C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hege RasmussenAsker SK26.43
2Celine hjorthøyAsker SK32.00+5.17

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor