Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 5 / WOD

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 5 / WOD
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: onsdag 23 mai 2018

Aas Jakobsen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
21Georg BuggeLang (46)1.08.59+22.3612.46

Asker Skiklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Stig HeirLang (46)1.07.40+21.1712.31

Bækkelaget

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
24Runar BjørhovdeLang (46)1.16.13+29.5014.06

Bækkelagets SK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Olav EideLang (46)54.40+8.1710.07
15Magne JutulstadLang (46)1.03.42+17.1911.47
16Yngvar ChristiansenLang (46)1.04.19+17.5611.54
40Wolfgang KampelLang (46)ikke godkjent
46Kristian RuudMellom (47)ikke godkjent

Bærum kom

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
39Nora UrsinMellom (47)1.33.18+49.2523.55

Esso Sport

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
32Lars LøkenMellom (47)1.20.44+36.5120.42
37Toril EineMellom (47)1.29.26+45.3322.55

Forsvarsdep

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Arne TorgersenMellom (47)52.35+8.4213.28

Fossum IF

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Eldbjørg NarumMellom (47)50.49+6.5613.01
9Sigbjørn ModalsliMellom (47)57.16+13.2314.41
10Knut Anders LøkenMellom (47)57.24+13.3114.43
13Morten HeierLang (46)1.03.14+16.5111.42
27Ståle HeitmannLang (46)1.17.20+30.5714.19
34Richard Zeiner-GundersenLang (46)1.37.20+50.5718.01

Friskis&Svettis

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
28Jon FossMellom (47)1.15.21+31.2819.19

Grane IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Lars BenestadMellom (47)58.25+14.3214.58

Hamar OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Mari ElisenbergKort (18)ikke godkjent

Hamok

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
43Henrik LisbyMellom (47)ikke godkjent

Haugerud IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Øystein MadsenKort (18)49.59+11.3124.59

Heming Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Skage GrønnebergLang (46)59.15+12.5210.58
20Runa SkyttersæterMellom (47)1.05.44+21.5116.51
36Bjørn EgnerMellom (47)1.29.04+45.1122.50
38Jon C. FougnerMellom (47)1.31.59+48.0623.35

IL GeoForm

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Kåre KnudsenKort (18)46.00+7.3223.00
5Eyvind AasKort (18)51.07+12.3925.33
9Knut HangeraasKort (18)1.14.52+36.2437.26
10Ingvald SevaldsonKort (18)1.23.31+45.0341.45
23Brit Lisa SkjelkvåleMellom (47)1.12.08+28.1518.29
27Rune HultgreenMellom (47)1.14.44+30.5119.09
29Stig Hultgreen  KarlsenMellom (47)1.15.59+32.0619.28
30Harald Østgaard LundLang (46)1.25.13+38.5015.46
35Knut OnsagerLang (46)1.39.00+52.3718.20
41Nina Standal OpsahlMellom (47)1.40.55+57.0225.52
17Sigurd HaugerudKort (18)ikke godkjent
39Harald IweLang (46)ikke godkjent

IL Koll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Odd Arne LianMellom (47)47.20+3.2712.08

IL Tyrving

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Marianne NjåsteinMellom (47)53.03+9.1013.36
7Per Kristian EkebergMellom (47)54.12+10.1913.53
17Sidsel NørstebøMellom (47)1.04.06+20.1316.26
24Kjell Gorm RøkkeMellom (47)1.12.20+28.2718.32
31Hallvard BergLang (46)1.26.01+39.3815.55
42Frode KamsvågLang (46)ikke godkjent
Helle HundseidMellom (47)ikke godkjent

Indre Østfold OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
25Øyvind ThømtLang (46)1.16.40+30.1714.11

Larvik OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Jørn SundbyLang (46)58.04+11.4110.45

Lidingø

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Anders StorbråtenLang (46)55.22+8.5910.15

Lierbygda OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
41Eirik W. MoeLang (46)ikke godkjent

Lillehammer OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Anne LofthusMellom (47)1.04.55+21.0216.38

Lillomarka OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Lise HugdalKort (18)38.2819.14
8Vidar BenjaminsenLang (46)1.00.03+13.4011.07

Lyn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Rolv Anders SystadLang (46)1.06.45+20.2212.21

Meteorologen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Ørnulf FremmingKort (18)ikke godkjent

Norges Bank BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Svein NygårdLang (46)1.00.41+14.1811.14

Norsk Hydro

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Kirsti HugdahlKort (18)ikke godkjent

Nydalen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Theo SæterKort (18)56.47+18.1928.23

Nydalen SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
21Karen Marie Eid KaarbyMellom (47)1.10.03+26.1017.57

Nydalens SK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Knut Tore SolheimKort (18)39.33+1.0519.46
2Ragnar TonjerLang (46)48.52+2.299.02
4Anders BjergaardLang (46)54.52+8.2910.09
14Peer StiansenMellom (47)58.40+14.4715.02
14Jon KaarbyLang (46)1.03.29+17.0611.45
15Anne DanielsenMellom (47)1.01.16+17.2315.42
28Einar LofthusLang (46)1.18.03+31.4014.27
35Tor LeaMellom (47)1.26.34+42.4122.11
37Sindre LangaasLang (46)ikke godkjent
45Halvor SaunesLang (46)ikke godkjent

OL Trollelg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
23Eskil ÅsmulLang (46)1.14.29+28.0613.47

OL Tønsberg og omegn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Karl MikkelsenMellom (47)55.46+11.5314.17

Open iT

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Terje MathisenMellom (47)43.5311.15

Oppsal Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sigve VågsnesLang (46)46.238.35
10Ludvig RødnesLang (46)1.00.31+14.0811.12
13Inger Lise BjordalKort (18)1.29.36+51.0844.48
25Roar BjordalMellom (47)1.12.32+28.3918.35
33Arne KongsnesMellom (47)1.22.49+38.5621.14
43Gard Martin JohnsonLang (46)ikke godkjent

Oslostudentenes IK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Hanne Maria  VisterMellom (47)58.18+14.2514.56
12Mikael OlaussonLang (46)1.01.47+15.2411.26
20Bjørn GrindeLang (46)1.08.56+22.3312.45
26Esben BachMellom (47)1.14.31+30.3819.06
15Vorin BottenKort (18)ikke godkjent
46Audrun UtskarpenLang (46)ikke godkjent

OUS BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
44Morten Tandberg EriksenMellom (47)ikke godkjent

Praxair

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Stein MellaMellom (47)53.46+9.5313.47

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Jostein Bø FløystadLang (46)1.00.22+13.5911.10

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
29Håkon Berg LofthusLang (46)1.21.42+35.1915.07

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
32Bjørne SyverstenLang (46)1.26.59+40.3616.06

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
36Håkon BuggeLang (46)1.41.12+54.4918.44

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Geir Andreas NesetMellom (47)1.01.39+17.4615.48

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
34Finn GangeMellom (47)1.24.17+40.2421.36

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Gisela SundelinKort (18)54.26+15.5827.13

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Kaare SolhjellKort (18)1.06.33+28.0533.16

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Alfred FidjeKort (18)1.29.24+50.5644.42

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Odd FidjeKort (18)1.29.27+50.5944.43

Rådtassene

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
22Harald RikheimMellom (47)1.11.42+27.4918.23

Siemens

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
42Jarle NilsenMellom (47)1.50.24+1.06.3128.18

Siemens Oslo

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Martin GranlyMellom (47)58.33+14.4015.00

Stabæk IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
31Kjersti ThoMellom (47)1.20.28+36.3520.37

STAMI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
45Merete BuggeMellom (47)ikke godkjent

Statnett BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
44Jon Ivar JuvikLang (46)ikke godkjent

Statoil BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
33Per OsenLang (46)1.30.18+43.5516.43

VBIL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
26Eivind RuthLang (46)1.16.41+30.1814.12
40Tor OmmundsenMellom (47)1.34.01+50.0824.06
38Jan Fredrik HelgakerLang (46)ikke godkjent

Vegdirektoratet

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
30Bjørn SandelienMellom (47)1.16.53+33.0019.42

Vestre Akers SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Tormod ØvergaardMellom (47)1.05.02+21.0916.40

Vålerenga

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
22Stein BlomsethLang (46)1.12.29+26.0613.25

Østmarka OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19 Paul TorvundLang (46)1.08.12+21.4912.37

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor