Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Grenlandskarusellen 8

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Grenlandskarusellen 8
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: torsdag 7 juni 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 67 påmeldte deltakere.

Hadeland OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Paul SkjakerHadeland OLH 60-236303

IL Hauken (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jesper FlogstadIL HaukenH 40-211217

Larvik OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kåre ThorbjørnsenLarvik OKH 70-211532

NTNUI (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristine AusenNTNUID 17-184487

OK Skeidi (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Morten AndresenOK SkeidiFri løype500673
Carl Ove BergOK SkeidiH 70-181694
Ole FlaattenOK SkeidiH 17-91507
Øyvind FlaattenOK SkeidiH 50-89677
Helge GisholtOK SkeidiH 50-238122
Erling GrammeltvedtOK SkeidiH 17-502091
Åsmund HasaasOK SkeidiH 17-191166
Hanne HerumOK SkeidiD 60-89670
Dag KristensenOK SkeidiH 60-206256
Lars Rune LieOK SkeidiH 40-206364
Gro PedersenOK SkeidiD 50-504630

Porsgrunn OL (42)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OLD 50-222212
Sigrid BruemPorsgrunn OLD 11-12179252
Jan GatevoldPorsgrunn OLH 50-221108
Une HoltermannPorsgrunn OLD 15-16213375
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OLD 60-504687
Ole JohanssonPorsgrunn OLH 60-504613
Gun Inger JørgensenPorsgrunn OLD 17-C501321
Kay JørgensenPorsgrunn OLH 70-501320
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OLD 15-16213424
Eli KlovningPorsgrunn OLD 70-221368
Magne KlovningPorsgrunn OLH 70-229517
Jakob KløverødPorsgrunn OLH 70-172076
Halvard KornmoPorsgrunn OLH 15-16184355
Bjørn Ivar LangerudPorsgrunn OLH -12N223770
Astrid Bøgeberg LilleaasPorsgrunn OLD 11-12241320
Christian Ask LilleaasPorsgrunn OLH 40-241427
Rolf LyePorsgrunn OLH 70-200511
Knut Wiig MathisenPorsgrunn OLH 50-222625
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OLH 40-480109
Rasmus MathisenPorsgrunn OLH 17-186855
Sara MathisenPorsgrunn OLD 40-229522
Tobias MathisenPorsgrunn OLH 15-16203281
Anna MeenPorsgrunn OLFri løype178035
Hans Christian MeenPorsgrunn OLH 40-203282
Børge NordliPorsgrunn OLH 17-183877
Arne Næss JohnsenPorsgrunn OLH 60-206517
Eirik Bøgeberg OstrøPorsgrunn OLH 11-12241430
Astri Marie RemmePorsgrunn OLD 17-92304
Atle RemmePorsgrunn OLH 60-186202
Egil RonæssPorsgrunn OLH 70-195709
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OLH 15-16187037
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OLD 17-170781
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OLD 50-186852
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OLH 17-169034
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OLH 40-241823
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OLD 11-12213243
Dagfinn TorpePorsgrunn OLH 60-222595
Jiri UrvalekPorsgrunn OLH 70-184537
Hilde VassendPorsgrunn OLD 50-203385
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OLH 13-14234871
Siv WiersdalenPorsgrunn OLD 40-199541
Eli Marie WiigPorsgrunn OLD 50-89041

Skien OK (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gry AakreSkien OKD 40-212833
Sindre Flatin ErichsenSkien OKH 11-12211704
Inger-Lene FlatinSkien OKD 17-C211786
Per FuruheimSkien OKH 60-504507
Sigurd HoltskogSkien OKH 40-211684
Emilie Holtskog-FeremansSkien OKD 11-12211854
Bjørn Richard KirsteSkien OKH 50-195867
Vilde Aakre LeistadSkien OKD 11-12212805
Gaute NysæterSkien OKH 11-12170884
Peter Preben PrebensenSkien OKFri løype212819

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor