Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM Mellom Nordland

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: KM Mellom Nordland
Arrangørorganisasjon: Korgen IL
Dato: lørdag 9 juni 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 54 påmeldte deltakere.

Bleikvassli IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arvid KongsliBleikvassli ILH 75-87067

Bodø og Omegn IF Orientering (24)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Rasmus AndersenBodø og Omegn IF OrienteringH 45-235933
Eirill Pettersen BuvikBodø og Omegn IF OrienteringD 17-192119
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF OrienteringH 65-91263
Eirik Bjørgo HagenBodø og Omegn IF OrienteringH 10-12235934
Arild HegrebergBodø og Omegn IF OrienteringH 17-226048
Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF OrienteringH 15-16204588
Martin HosetBodø og Omegn IF OrienteringH 17-504806
Katrine KalvigBodø og Omegn IF OrienteringD 55-206482
Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF OrienteringH 17-217140
Marit Wenseth KureBodø og Omegn IF OrienteringD 17-229717
Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF OrienteringC-åpen224845
Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF OrienteringH 10-12212084
Trond Esben NilssenBodø og Omegn IF OrienteringH 17-235924
Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF OrienteringH 15-16181784
Marianne PettersenBodø og Omegn IF OrienteringD 17-192249
Nikolai PettersenBodø og Omegn IF OrienteringH 10-12211945
Lars ReitanBodø og Omegn IF OrienteringH 45-170707
Per RekkedalBodø og Omegn IF OrienteringH 65-91258
Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF OrienteringD 17-195861
Steve SamuelsenBodø og Omegn IF OrienteringH 55-211178
Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF OrienteringH 17-207012
Dag SkoganBodø og Omegn IF OrienteringH 55-411308
Anna Elisabeth SkålsvikBodø og Omegn IF OrienteringD 10-12195686
Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF OrienteringH 17-215129

Herringen IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristian HinesHerringen ILH 17-77381

Korgen IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arne HåpnesKorgen ILH80+168517
Inger Lise PettersenKorgen ILD 55-66602

Mo OK (25)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mette BjerveMo OKD 45-138481
Gunnar BrattliMo OKH 55-186195
Magnus Beyer BrattliMo OKH 17-179947
Wenche HjelmsethMo OKD 55-91313
Tamara JoelsenMo OKD 10-12225371
Even-Johan KaspersenMo OKH 17-182130
Martin KaspersenMo OKH 45-186196
Eli KolstadMo OKD 17-186199
Oliver LarsenMo OKH 13-14215994
Joachim LindMo OKH 10-12213068
Morten LindMo OKH 17-198051
Sigrid LindMo OKD 13-14212443
Sindre MathisenMo OKH 10-12
Håvard MølnåsMo OKH 17-193112
Kristin NilssenMo OKD 45-184314
Eli RingdalenMo OKD 55-83249
Kristoffer RundhaugMo OKH 17-182066
Ole Petter RundhaugMo OKH 55-182061
Ida SolliMo OKD 15-16212966
Lars SolliMo OKH 17-182025
Skule StormdalsheiMo OKH 45-215980
Sondre StormdalsheiMo OKH 10-12216043
Jan Kåre VatneMo OKH 55-216017
Ingvild Oxaas WieMo OKD 17-186089
Ole Morten WieMo OKH 45-215997

Olderskog IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingar SolbergOlderskog ILH 55-400866

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival