Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NØK Sprintcup løp 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: NØK Sprintcup løp 2
Arrangørorganisasjon: Vingelen IL
Dato: onsdag 25 april 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 51 påmeldte deltakere.

IL Nansen (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Atle BergIL NansenH 40-413164
Birgit Wikan BergIL NansenD 40-503105
Mads BergIL NansenH 70-165400
Per EngebakkenIL NansenH 40-503002
Liv MeliIL NansenD 40-132976

Kvikne IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mari Grøtli SvergjaKvikne ILD 15-16213330
Emilie SchärerKvikne ILD 15-16213321

Nord-Østerdal OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OKD 40-208003
Tore StubbeNord-Østerdal OKH 70-71709

Os IL (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jorun BækkenOs ILD 17-181814
Simon DirfeldtOs ILH 13-14212872
Ragnhild DåsnesOs ILD 40-83196
Anne-Mari HaagensenOs ILD 70-62410
Erik HaagensenOs ILH 70-217154
Sigrid MeliOs ILD 70-165398
Kari OsmoenOs ILD 60-181473
Inger Johanne SimensenOs ILD 60-62149
Steinar SimensenOs ILH 70-62148
Elias StålemOs ILH 11-12213076

Røros IL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Petter GullikstadRøros ILH 40-483728
Britt Laila NilsgårdRøros ILD 40-483749
Hans Arild SkjevdalRøros ILH 40-483740
Helge SundbergRøros ILH 60-483732

Tynset IF (20)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sissel BolstadTynset IFD 40-227620
Asgeir EspelandTynset IFH 17-203667
Elisabeth EspelandTynset IFD 40-216748
Eline Rød FeragenTynset IFD 11-12205970
Sebastian Rød FeragenTynset IFH 15-16502773
Jakob HøsøienTynset IFH 15-16227619
Torger HøsøienTynset IFH 40-191248
Johan Arnt JohansenTynset IFH 70-502650
Eldbjørg G. KalbækkenTynset IFD 40-71311
Truls LunåsmoTynset IFH 13-14236795
Anne Mette NormannTynset IFD 40-504589
Marit Eggen NyaasTynset IFD 40-206907
Gaute Kvittum NytrøenTynset IFH 17-187109
Leif Arne NytrøenTynset IFH 40-204550
Synne Kvittum NytrøenTynset IFD 11-12224126
Aurora OldertrøenTynset IFD -1072029
Ida Joanne OldertrøenTynset IFD -10206515
Britt Vangen SandvoldTynset IFD 40-228436
Jørgen SchjølbergTynset IFH 15-16501269
Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IFD 40-190619

Vingelen IL (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bente HortenVingelen ILD 40-203370
Eline Horten JordetVingelen ILD 13-14203270
Bjørn Ivar RyenVingelen ILH 70-174877
Andrea sæther VerdeniusVingelen ILD 13-14189067
Jan Jacob VerdeniusVingelen ILH 40-192237
Lisa Sæther VerdeniusVingelen ILD 11-12186861
Maria sæther VerdeniusVingelen ILD 11-12189069
Solveig VingelenVingelen ILD 70-92146

Annonser

IOF Eventor