Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Kvistkvaset D/H 9-12 individuell fellesstart

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Kvistkvaset D/H 9-12 individuell fellesstart
Arrangørorganisasjon: Ås IL
Dato: tirsdag 1 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 65 påmeldte deltakere.

Bækkelagets SK (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Aksel EideBækkelagets SKD/H 9-12204533
Jonas HirschBækkelagets SKD/H 9-12212575
Markus HirschBækkelagets SKD/H 9-12212251
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SKD/H 9-12185059
Julia Meland-TangenBækkelagets SKD/H 9-12212247
Viktor Meland-TangenBækkelagets SKD/H 9-12212715
Eivind RøedBækkelagets SKD/H 9-12

Fossum IF (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erlend BakkeFossum IFD/H 9-12211772
Silje Nilsen BergFossum IFD/H 9-12213239
Magnus Rørlien JevanordFossum IFD/H 9-12206509
Malin MichelsenFossum IFD/H 9-12500149
Mikkel MichelsenFossum IFD/H 9-12500159
Even Nygård ThorsengFossum IFD/H 9-12213095
Henrik Elias SebjørnsenFossum IFD/H 9-12213257
Odin Vie StrislandFossum IFD/H 9-12213256
Ask Felland SætnanFossum IFD/H 9-12211804
Sebastian WettergreenFossum IFD/H 9-12225329

Halden SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ville Emil WingstedtHalden SKD/H 9-12181249

Heming Orientering (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lukas Jones ArnesenHeming OrienteringD/H 9-12180054
Astrid ReuschHeming OrienteringD/H 9-12194470

Nydalens SK (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tuva Wilkens JernbergNydalens SKD/H 9-12212077
Ingeborg Rekkertbø KorenNydalens SKD/H 9-12225017
Mathilde Rekkertbø KorenNydalens SKD/H 9-12224026
Live R. LøbergNydalens SKD/H 9-12224890
Theo Winsents SæterNydalens SKD/H 9-12195570

OK Horten (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erlend SommerheinOK HortenD/H 9-12204608

OK Moss (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Aisha Rostveit ElmiOK MossD/H 9-12
Anders Rostveit ElmiOK MossD/H 9-12217748
Aron Rostveit ElmiOK MossD/H 9-12
Elise Holm NedrebøOK MossD/H 9-12487947
Sofie Holm NedrebøOK MossD/H 9-12202986
Brage KristiansenOK MossD/H 9-12176192
Selmer LøkenOK MossD/H 9-12212650
Solan LøkenOK MossD/H 9-12212222
Kristian RigoOK MossD/H 9-12
Olivia RoskifteOK MossD/H 9-12217691
Oskar RoskifteOK MossD/H 9-12217795
Emmelie Thøgersen EideOK MossD/H 9-12242351
Jakob Tungesvik HøstmarkOK MossD/H 9-12

Oppsal Orientering (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emma Mathilde BrunesOppsal OrienteringD/H 9-12224015
Erika A. GjedeboOppsal OrienteringD/H 9-12217853
Synne Nordby HvenekildeOppsal OrienteringD/H 9-123938701
Iben Johansen-BarliOppsal OrienteringD/H 9-12224311
Alfred NikolaisenOppsal OrienteringD/H 9-12179985
Eskil OlaussenOppsal OrienteringD/H 9-12231520
Bjørn Kalleson RøedOppsal OrienteringD/H 9-12222301
Linea Kalleson RøedOppsal OrienteringD/H 9-12212618
Maja Kalleson RøedOppsal OrienteringD/H 9-12212086
Synne Syversen GihleOppsal OrienteringD/H 9-12224978

Østmarka OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Martine Arntsen HaugØstmarka OKD/H 9-12212372
Bertine MjøsterØstmarka OKD/H 9-12188789

Ås-NMBU Orientering (14)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kinga BanfiÅs-NMBU OrienteringD/H 9-12234383
Gunnar BjervaÅs-NMBU OrienteringD/H 9-12223931
Astri Bredal-KnutsenÅs-NMBU OrienteringD/H 9-12224293
Synne Schei DanevadÅs-NMBU OrienteringD/H 9-12197821
Vegard GaustadÅs-NMBU OrienteringD/H 9-12223938
Tellev GrindflekÅs-NMBU OrienteringD/H 9-12
Jakob Klaren NielsenÅs-NMBU OrienteringD/H 9-12222554
Martin Klaren NielsenÅs-NMBU OrienteringD/H 9-12
Pål MoenÅs-NMBU OrienteringD/H 9-12
Gavriil MorenkoÅs-NMBU OrienteringD/H 9-12
Torjus SkagemoÅs-NMBU OrienteringD/H 9-12
Nicola WarzinskaÅs-NMBU OrienteringD/H 9-12223962
Halvor Walker ØrkaÅs-NMBU OrienteringD/H 9-12212506
Johanne Walker ØrkaÅs-NMBU OrienteringD/H 9-12212343

Annonser

IOF Eventor