Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Kvistkvaset D/H 9-12 individuell fellesstart

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Kvistkvaset D/H 9-12 individuell fellesstart
Arrangørorganisasjon: Ås IL
Dato: tirsdag 1 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

D/H 9-12 (65)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering180054
Martine Arntsen HaugØstmarka OK212372
Erlend BakkeFossum IF211772
Kinga BanfiÅs-NMBU Orientering234383
Silje Nilsen BergFossum IF213239
Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering223931
Astri Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering224293
Emma Mathilde BrunesOppsal Orientering224015
Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering197821
Aksel EideBækkelagets SK204533
Aisha Rostveit ElmiOK Moss
Anders Rostveit ElmiOK Moss217748
Aron Rostveit ElmiOK Moss
Vegard GaustadÅs-NMBU Orientering223938
Erika A. GjedeboOppsal Orientering217853
Tellev GrindflekÅs-NMBU Orientering
Jonas HirschBækkelagets SK212575
Markus HirschBækkelagets SK212251
Elise Holm NedrebøOK Moss487947
Sofie Holm NedrebøOK Moss202986
Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering3938701
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK185059
Tuva Wilkens JernbergNydalens SK212077
Magnus Rørlien JevanordFossum IF206509
Iben Johansen-BarliOppsal Orientering224311
Jakob Klaren NielsenÅs-NMBU Orientering222554
Martin Klaren NielsenÅs-NMBU Orientering
Ingeborg Rekkertbø KorenNydalens SK225017
Mathilde Rekkertbø KorenNydalens SK224026
Brage KristiansenOK Moss176192
Live R. LøbergNydalens SK224890
Selmer LøkenOK Moss212650
Solan LøkenOK Moss212222
Julia Meland-TangenBækkelagets SK212247
Viktor Meland-TangenBækkelagets SK212715
Malin MichelsenFossum IF500149
Mikkel MichelsenFossum IF500159
Bertine MjøsterØstmarka OK188789
Pål MoenÅs-NMBU Orientering
Gavriil MorenkoÅs-NMBU Orientering
Alfred NikolaisenOppsal Orientering179985
Even Nygård ThorsengFossum IF213095
Eskil OlaussenOppsal Orientering231520
Astrid ReuschHeming Orientering194470
Kristian RigoOK Moss
Olivia RoskifteOK Moss217691
Oskar RoskifteOK Moss217795
Bjørn Kalleson RøedOppsal Orientering222301
Eivind RøedBækkelagets SK
Linea Kalleson RøedOppsal Orientering212618
Maja Kalleson RøedOppsal Orientering212086
Henrik Elias SebjørnsenFossum IF213257
Torjus SkagemoÅs-NMBU Orientering
Erlend SommerheinOK Horten204608
Odin Vie StrislandFossum IF213256
Synne Syversen GihleOppsal Orientering224978
Ask Felland SætnanFossum IF211804
Emmelie Thøgersen EideOK Moss242351
Jakob Tungesvik HøstmarkOK Moss
Nicola WarzinskaÅs-NMBU Orientering223962
Sebastian WettergreenFossum IF225329
Ville Emil WingstedtHalden SK181249
Theo Winsents SæterNydalens SK195570
Halvor Walker ØrkaÅs-NMBU Orientering212506
Johanne Walker ØrkaÅs-NMBU Orientering212343

Annonser

IOF Eventor