Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Avslutningsløp PWT cupen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Avslutningsløp PWT cupen
Arrangørorganisasjon: Buskerud
Dato: lørdag 8 september 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 75 påmeldte deltakere.

D 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild GustafssonKongsberg OL501608
Mina Akiko JohnsenSturla, IF212043
Ylva KlausenSturla, IF212981
Marie KvarmeSturla, IF183830
Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL224300
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756

D 15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora Småge HilsenKonnerud IL212632
Selma HøivoldKongsberg OL503909
Ine InstanesSturla, IF199367
Malene InstanesSturla, IF199366
Johanna Sofie LongfjeldModum OL212818
Konstanse MoholthKongsberg OL184520
Hedda SpangbergKonnerud IL506837
Iselin SørensenSturla, IF82105
Oda Isnes TyseEiker OL192560
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335
Mari ØverbyKongsberg OL217555

H 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne BerganKongsberg OL502336
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Martin Christoffer BorgIL Koll212637
Martin KaiserSturla, IF222549
Halvor LøkenKongsberg OL206488
Martin Nøkleby MellingRingerike OL193917
Ask OlaussenOppsal Orientering231284
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF212045
Endre SandKongsberg OL236449
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134

H 15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Vetle DrageKongsberg OL502338
Johan EgerKongsberg OL500586
Rolf Trygve HaugKongsberg OL192397
Lukas KlausenSturla, IF213015
Olav Kristian LundKongsberg OL228395
Olav MelheimSturla, IF197793
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF211840
Halvor RudningenHemsedal IL186190
Sigurd SmemoSturla, IF199646

B-åpen (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald BerganKongsberg OL502337
Ingrid Lundin BerganKongsberg OL205547
Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL88779
Tiril KihleKonnerud IL212654
Arne OlaussenOppsal Orientering501517
Mette SpangbergKonnerud IL173215

A-åpen (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ivar Louis BergSturla, IF206426
Mai Britt BjørkSandefjord OK188443
Aud Ellen BrevikSturla, IF188812
Per Øivind EgerKongsberg OL196869
Anders GustafssonSturla, IF189130
Per GustafssonKongsberg OL203004
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Geir Holm GundersenSturla, IF221187
Tanja InstanesSturla, IF226658
André JægtvikKonnerud IL500282
Stig MellingRingerike OL215004
Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL188786
Anne Marthe PeveriEiker OL211458
Espen RøsteKongsberg OL204757
Anni SaarelaKonnerud IL225931
Ingjerd SommerstadKongsberg OL231180
Odd StrandKongsberg OL501473
Morten Herman VogtKonnerud IL505847

H 10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristian KaiserSturla, IF229743
Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL225046
Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL224741
Jon StrandKongsberg OL183843

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL224287
Hanna SpangbergKonnerud IL212139

H 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik Fet AndersenKonnerud IL228468
Jan Olav BerganKongsberg OL205394
Jarand GustafssonKongsberg OL196856
Henrik KaiserSturla, IF203306
Andreas MelheimSturla, IF212969
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421
August Hellerud SireKonnerud IL234818
Jens WoldSturla, IF211942

Annonser

IOF Eventor