Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Norsk o-festival - mellom

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Norsk o-festival - mellom
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: lørdag 29 juni 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 1482 påmeldte deltakere.

N-åpen (86)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne Klavestad AabyFredrikstad SK211417
Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaa223501
Maren AanonsenØyestad IF allianse235228
Isak AndersenNydalens SK509546
Ole Einar AndresenMalvik IL224450
Sofie Laura AndresenMalvik IL224013
Ofelia Leonora AxelsonEiker OL213572
Ludvig Balchen LudvigsenIL Koll247708
Erik BerganKongsberg OL184532
Olai BisethKongsberg OL236317
Jørgen BjervaÅs-NMBU Orientering234192
Elias Hauge BjuganHalden SK508980
Ingeborg Marie Bjørgum-ThorsbyEiker OL243932
Marte Olava BratlienSnertingdal IF Orientering234475
Tormod BøeFossum IF501470
Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering234187
Vetle Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)223755
Amalie Bjerke EvensenSandefjord OK241887
Nelly Bjerke EvensenSandefjord OK241889
Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OL213456
Vilma Holte FjeldstadPorsgrunn OL213262
Endre Sagerøy FossBotne SK247923
Iver Sagerøy FossBotne SK247908
Balder Solberg FredheimSandefjord OK223937
Hanna HaldinHalden SK215121
Eline HanssonOL Tønsberg og omegn217768
Vilje HillerenEiker OL213682
Jonas HirschBækkelagets SK212575
Marie HjelmstadBækkelagets SK509121
Otto Rygh HoltenNydalens SK220803
Markus Husby SandvenIL Koll
Henrik JørgensenLillehammer OK224226
Eva Riddervold KahrsFredrikstad SK237785
Emil Fotland KolstøEgersund OK224945
Endre KroghFreidig508134
Eiril LaugalandÅlgård Orientering222286
Vetle LaugalandÅlgård Orientering212196
Sverre Nordgård LeirenByåsen IL226224
Clara LeroyerFreidig233998
Bjørg Elin LevangSandnes IL (Rogaland)212888
Kåre LevangSandnes IL (Rogaland)223762
Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)223519
Martin Lien StøenLillehammer OK233620
Mira LundsrudOK Moss507950
Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL224707
Solan LøkenOK Moss212222
Tiril Markussen PrydzNeverfjord IL229582
Synne Martby-SkogsholmÅlgård Orientering213074
Tirill Martby-SkogsholmÅlgård Orientering212215
Alexander Maudal SævlandÅlgård Orientering222050
Andrine Maudal SævlandÅlgård Orientering222610
Jonathan Maudal SævlandÅlgård Orientering222673
Dyre Stokke MeenÅs-NMBU Orientering234338
Erlend Stokke MeenÅs-NMBU Orientering234208
Henni Meland-TangenBækkelagets SK224919
John Erland MidtbøBotne SK247926
Lars Joakim MidtbøBotne SK248014
Svend Håkon MidtbøBotne SK248016
Ruben Mydland HellandEgersund OK247996
Elisa Kaderkova MæhlumGjø-Vard OL242321
Ana Zagar NesLarvik OK224423
Sanna Aasrum NilssenKlubbløs86252
Tarjei Hausken NordbergNydalens SK170602
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)212653
Trym Fuglseth OlsenAsker Skiklubb223791
Ulrik Juveli PedersenOppsal Orientering507772
Pihla PuontiVehkalahden Veikot249195
Ella Nesset RavndalÅlgård Orientering212518
Lotta Ringstad HoltFredrikstad SK223700
Selmer Ringstad HoltFredrikstad SK224756
Signe Drange RuudRøyken OL225370
Olav SkjåkLillehammer OK233723
Tobias SkoglundGjø-Vard OL247434
Ingrid SkrettingÅlgård Orientering234543
Sondre SkrettingÅlgård Orientering227484
Aksel SolbergFredrikstad SK61941
Nelly SolengSandnes IL (Rogaland)244690
Oskar SteneNydalens SK243775
Mathias SundbyLarvik OK217029
Einar SævikStjørdals-Blink Orientering234223
Guro SævikStjørdals-Blink Orientering223957
Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)225067
Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL213126
Sindre WathneSandnes IL (Rogaland)223516
Julie Hellerud ØpstadAsker Skiklubb242338
Konrad ØstlieDriv IL

D 9-10 (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa224110
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK212303
Hannah Broers DamsgaardHisøy OK223503
Vilma DanevadFredrikstad SK211491
Selma FeylingKolbotn og Skimt OL224241
Signe HageliaVegårshei IL248756
Helene HarstadKolbotn og Skimt OL212790
Nila HillerenEiker OL213809
Elise Holm NedrebøOK Moss217682
Mina HolmenSnertingdal IF Orientering211700
Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)223748
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK223934
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn217836
Marlene KeilholzRøyken OL225404
Eline KravdalGjø-Vard OL224356
Tuva LundsrudOK Moss507871
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673
Eirill Johanne Andersen MariboRaumar Orientering212967
Elvira Maudal SævlandÅlgård Orientering225499
Julia Meland-TangenBækkelagets SK212247
Ylva Smidt NikolaisenNydalens SK224082
Annika Næss-UlsethHeming Orientering192204
Maren OftedalÅlgård Orientering212181
Vilde PuntervoldEgersund OK224911
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)195929
Olivia RoskifteOK Moss217795
Vigdis SigurdsdottirStokke IL223979
Sereina SnerthammerKristiansand OK181112
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)212314
Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb228551

D 11-12 (48)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa223794
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)213431
Abelone Josefine AxelsonEiker OL212493
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592
Jenny DanevadFredrikstad SK193091
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Marte EgerKongsberg OL196871
Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering212912
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn502811
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)189114
Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering217664
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø214921
Liv Alice Kvam HaugomRøyken OL225378
Sofie Holm NedrebøOK Moss202986
Therese HolmenSnertingdal IF Orientering212752
Juliette Holtskog-FeremansSkien OK212977
Emma Aune JakobsenOK Moss198018
Ingrid Merete JebsenHeming Orientering204667
Ingrid JørgensenLillehammer OK217828
Mareike KeilholzRøyken OL224361
Ingeborg KolstadWing OK508983
Henni Hattestad KristensenHeming Orientering233834
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL212120
Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering226012
Signe Emilie LynnebakkenKristiansand OK225273
Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett174189
Julie Mydland HellandEgersund OK209739
Triana K NerhusIL Strand-Ulv223568
Paju PuontiVehkalahden Veikot236087
Elise RenardKongsberg OL238174
Astrid ReuschHeming Orientering194470
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)501267
Ingvild RingheimLarvik OK211958
Hedvig Scheele SøylandFredrikstad SK213428
Helene ScheeleNydalens SK211807
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb203792
Silje Andresen SkotteFossum IF225571
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL234142
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL225506
Ada C StokkelandÅlgård Orientering507659
Synne Syversen GihleOppsal Orientering224978
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL213243
Minna Sofie WingstedtHalden SK200200
Erle Elise WoldOK Moss212076
Kristine WoldeneFossum IF234578
Ida Øverli StøenLillehammer OK217869

D 13 (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø235814
Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø235941
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK202093
Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering223941
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Maren Sofie FremstadLarvik OK212562
Sigrid Schmitt GranHalden SK213211
Hanne Wærp HaugeNydalens SK213631
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK224191
Iselin HøivoldKongsberg OL231509
Mari KallesonOppsal Orientering223923
Åse Valero KjerkreitHalden SK224951
Vilde Aakre LeistadSkien OK212805
Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL224287
Sofia MelinOK Kolmården
Annika van RaaijHedrum OL187291
Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK212613
Johanne StorhaugKonnerud IL212446
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK198906
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223975
Eira Skaarer WiklundNydalens SK203119
Astrid YtterbøAsker Skiklubb507040

D 14 (34)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK502770
Agathe BrathagenLarvik OK224439
Ane Kristine EidKongsberg OL212523
Tiril Ebon EspedalNydalens SK202993
Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)223561
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb207497
Sigrid HaugeSarpsborg OL228373
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Maren HenriksenVang OL190259
Maja Mo HjelsethNydalens SK224289
Signe HoloFossum IF193896
Tuva HøyerFossum IF225161
Karoline JebsenHeming Orientering204665
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099
Sara MartiniAsker Skiklubb508560
Pauline MyklebustIL Koll223486
Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL224300
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204740
Iril RingheimLarvik OK245594
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756
Synne SandvenNotodden OL505752
Marie ScheeleNydalens SK213757
Guro SchjølbergTynset IF166982
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb207603
Lina Storler SnøfuglFreidig206033
Anna TaksdalGanddal IL508199
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)212133
Gunde TumelionisFossum IF228473
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering209719
Maria Strømdal WikFreidig213142
Anne ØstvoldHeming Orientering197921

D 17- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sofie AarnesNydalens SK506689
Mariell ArntzenNydalens SK192268
Marianne BakkenNydalens SK84220
Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL179805
Ingunn HelliesenOppsal Orientering402928
Anita HillerenEiker OL94140
Trine D. KihleRingerike OL78987
Marte Karine LarsenKongsberg OL229423
Hildegunn LindstadOL Toten-Troll215171
Marianne LøvåsNidarøst OK207663
Linnea OlofssonKongsberg OL506938
Maren Juveli PedersenOppsal Orientering88975
Hege Holth RekaaRøyken OL221272
Line RuudMo OK
Line Drange RuudRøyken OL193703
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193
Solveig SletnerRøyken OL95274
Silje SlungaardTyrving IL502441
Sunniva TellesbøHadeland OL
Therese Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)39193
Hanne Maria VisterOslostudentenes IK208969

D 17-kort (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benedikte Wiig BøenPorsgrunn OL480108
Silje BøenKristiansand OK237893
Sigrid EkelandOddersjaa SSK211180
Toril FalkenbergStavanger Orienteringsklubb79070
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK212463
Tanja InstanesSturla, IF226658
Una Glende JansonKristiansand OK221240
Kaja Torpe LienPorsgrunn OL505537
Hanna NysæterSkien OK201437
Sunniva OmdalNTNUI196743
Julie PuntervoldEgersund OK204767
Barbara StalderOLG Skandia
Mathilde SønsterudbråtenLillomarka OL189019

D 17-B (42)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BakkeSandnes IL (Rogaland)229436
Ann Torill BakkenÅlgård Orientering246746
Judit BanfiÅs-NMBU Orientering234194
Ina BlågestadIndre Østfold OK214985
Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)181704
Eirill DalanRøyken OL506800
May-lill DammTIF Viking220770
Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK211385
Anne Marie EkelandOddersjaa SSK229716
Mia EngehultNotodden OL197857
Lene FlessebergKongsberg OL502920
Kirsten GjermstadKonnerud IL509145
Ingunn GåsværTorridal IL86205
Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi502234
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
Cecilie Wærp HaugeNydalens SK212866
Hilde HetlandEgersund OK224784
Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering206481
Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)212072
Runa KallesonOppsal Orientering222301
Ida KolstøEgersund OK245574
Kamilla LomeHamar OK189071
Hege Norstad MariboRaumar Orientering192332
Maria G. MehammerPorsgrunn OL184432
Lindis Meland-TangenBækkelagets SK507033
Ingunn Saur ModahlFredrikstad SK210795
Mari MyklebostSandnes IL (Rogaland)233831
Gunhild OftedalSandnes IL (Rogaland)184386
Sofie Oraug-RyghIL Koll244048
Trine SelvikvågFrøyland IL215170
Tove SildnesKonnerud IL123915
Mari Bjørnø SjulstadKjose IL96780
Reidun Bjørnø SjulstadKjose IL96778
Hilde SkrettingÅlgård Orientering241339
Marianne SkusethEmblem IL235203
Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud IL501599
Elin SlokvikNotodden OL93987
Kristine Sparre KnudsenStokke IL245658
Kristin Repstad StoremyrIL Hauken189136
Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OL224230
Hanne VilkeStokke IL507958
Tora VollsetHeming Orientering222093

D 17-C (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna Elen AakreEgersund OK202577
Marita AanonsenØyestad IF allianse235229
Marit BrødreskiftFreidig180718
Ingunn FjørtoftBø OL245640
Anne-Marthe HansenFet OL201984
Grete HitreskogKristiansand OK506678
Torunn LaugalandÅlgård Orientering184598
Guro MaudalÅlgård Orientering222696
Henriette NessetÅlgård Orientering197967
Merethe PuntervoldEgersund OK245588
Marit RöhrsStokke IL244673
Ella SkoglundGjø-Vard OL206112
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630
Liv Cathrine SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering145493
Snøfrid TellesbøHadeland OL
Marie Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)
Anja VistnesSandnes IL (Rogaland)224761
Rikke WernersenØyestad IF allianse79937
Turid WilliksenFossum IF117701
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

D 17-N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elisabeth Rønning Kvam HaugomRøyken OL246760
Nina Irene Guttormsen SørumSkien OK184371

D 35- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vendula HaldinHalden SK506140
Karianne HaugeHalden SK501218
Marie Rygh HoltenNydalens SK221115
May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL224964
Jane Mydland HellandEgersund OK209949
Anne Marthe PeveriEiker OL211458
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn509155
Kristin SletnerIL GeoForm67395
Linda SolbergFredrikstad SK500560
Christine StalderOLG Skandia
Anna-Thekla TonjerElverum OK215579
Mette WathneSandnes IL (Rogaland)223495

D 40- (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry AakreSkien OK212833
Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubb212804
Monica BerglundRingerike OL507952
Ingrid Kronborg BronebakkHalden SK62771
Guro BryggenHalden SK202200
Linn Carina DalandKristiansand OK181677
Siri HageliaGjerstad IL509010
Ingunn Anda HaugSandnes IL (Rogaland)199634
Berit HerstadBækkelagets SK78332
Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SK224997
Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering502656
Astrid KravdalGjø-Vard OL201989
Katrine Finstad LandTyrving IL92132
Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)60583
Kjersti Fuglseth OlsenAsker Skiklubb246439
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)184505
Line-Susanne K. SkavhellenBotne SK231524
Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL63777
Dana B. SteneNydalens SK215132
Ann-Kristin StokkeÅs-NMBU Orientering80968
Kari StrandKongsberg OL504502
Silje SyversenOppsal Orientering500593
Heidi TronbølFet OL177962
Tina Strømdal WikFreidig214965
Anja WingstedtHalden SK79290

D 40-kort (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline BredlandKongsberg OL228554
Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK211201
Anikken Gjein DybvikStokke IL223932
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK229751
Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering204852
Heidi MartbyÅlgård Orientering235216
Trude NysæterSkien OK245644
Åse NysæterSkien OK507858
Otilie OftedalÅlgård Orientering180157
Gry Merete OlaisenÅs-NMBU Orientering503974
Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL98613

D 45- (56)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)195729
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK206453
Kari Solem AuneByåsen IL203785
Runa Lien BackstrømHalden SK182030
Katrine BakkeFossum IF89476
Ingrid Lundin BerganKongsberg OL205547
Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering234084
Berit BergsetGjø-Vard OL92121
Kristin BruserudOL Trollo216680
Cora EbnerKongsberg OL190124
Kristin EgerKongsberg OL196870
Gøril EideByåsen IL199490
Randi EngløkkHaugesund IL Orientering188456
Anette Kjærås FiringAndebu IL156974
Ann Elin FlågenHeming Orientering187127
Ellen GustafssonKongsberg OL202996
Laila Ruste GårdhammerOK Horten402939
Elise HafskjoldNydalens SK207342
Marianne HaugeHisøy OK234915
Kristin HaugskottOL Trollelg216726
Tonje HolmOK Moss201518
May Ingela HopeModum OL204724
Camilla ImrikFredrikstad SK209934
Elisabeth IngvaldsenNydalens SK192184
Marit InngjerdingenHeming Orientering508141
Elin KallesonOppsal Orientering206250
Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø503511
Doris Stien KaspersenMo OK182132
Kristine KolshusOppsal Orientering506820
Målfrid KonstKristiansand OK197878
Arnhild KroghOppsal Orientering504688
Vibeke LamarkGanddal IL509450
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn199627
Valborg MadslienLillehammer OK182160
Sara MathisenPorsgrunn OL229522
Larysa MironavaModum OL63605
Maiken Skirstad MoNydalens SK91082
Elisabeth MyhreTyrving IL245667
Anne NilsenÅs-NMBU Orientering180125
Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK192594
Anne Guro NøklebyRingerike OL87530
Hilde PoppeFredrikstad SK203117
Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF190619
Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb181955
Ingjerd SommerstadKongsberg OL231180
Karianne StrømmeVaregg Fleridrett235225
Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK226460
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775
Audrun UtskarpenIL GeoForm195740
Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering506763
Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)67821
Siv WiersdalenPorsgrunn OL199541
Hanne WoldOK Moss96146
Anny ØenNydalens SK123976
Heidi ØstliRaumar Orientering161766

D 50- (66)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimVaregg Fleridrett507838
Mai Iren AlmåsIL Leik205505
Tone AlmåsIL Leik506670
Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar Orientering97615
Torill AndersenSandnes IL (Rogaland)217077
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering196768
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Anniken AusenPorsgrunn OL241428
Ragnhild BalsvikOsterøy IL206290
Astrid BrevikStokke IL211374
Arnhild U. BråtenVegårshei IL507023
Lise ChristensenTIF Viking205987
Anita Sørensen DrageKongsberg OL509117
Barbara Willkommen EikenKongsberg OL220733
Hege FeiringTyrving IL186189
Monica FeylingKolbotn og Skimt OL97669
Margrete GaskiBardu IL205412
Elin Moe GræsliHamar OK504289
Hilde Sofie HansenMo OK216110
Rine HanssenByåsen IL192378
Jan HarrisonPeninsula and Plains Orienteers
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK505875
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Eldri HoloFossum IF193878
Tone Karina IngesenSarpsborg OL197788
Anne-Kristin KvammeRingerike OL78998
Ingrid KvistadKongsberg OL504457
Wenche LindløvSarpsborg OL206022
Eirin LodgaardByåsen IL502248
Mona LomeHamar OK190329
Kathrine LunøeNydalens SK500164
Kari MadslienNydalens SK201959
Ingvild MulenKristiansand OK80825
Heidi MyklemyrEiker OL173452
Marianne NjåsteinTyrving IL507825
Anne Kristine NorderudTyrving IL220780
Rannveig NordhagenFana IL237735
Sigrun NygårdAsker Skiklubb96109
Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL206435
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Marianne OmdalKongsberg OL503977
Signe OttesenSandnes IL (Rogaland)200487
Ingrid Eide RappRaumar Orientering216395
Marianne ReuschHeming Orientering194448
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Kristin SandvenNotodden OL211944
Nora SkauenTyrving IL182125
Charlotte SkourupSturla, IF503252
Sissel SkovlyRingerike OL500242
Toini SkyttersæterKonnerud IL502707
Hege SolerødGjø-Vard OL76108
Kjersti StræteRingerike OL79007
Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering219115
Solfrid H. ThuestadHaugesund IL Orientering192665
Gunn Jorunn TveitenKongsberg OL91444
Inger Aurebekk UdøTorridal IL86197
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK229470
Merete UndelandSturla, IF507843
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831
Hilde VassendPorsgrunn OL203385
Torill VisterIndre Østfold OK236415
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)223589
Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb207530
Ingeborg ØderudBækkelagets SK221481
Hilda ØfsthusAsker Skiklubb500272
Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL208001

D 50-kort (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)61802
Rita RaastadSkien OK502129
Inger SvalandOL Vallset/Stange506225
Berit Grønhovd WiersdalenNedre Sigdal IF188450

D 55- (41)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Susanne AndersenBOK
Ragnhild AuglændGanddal IL507085
Heidi BørstadSarpsborg OL221508
Kari ChristiansenSandefjord OK505880
Anne DahlNydalens SK192454
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb224573
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Anne-Siv GjertsenStavanger Orienteringsklubb402428
Else GrandalTyrving IL507597
Ragnhild HaldKristiansand OK228397
Toril HallanLillomarka OL180923
Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK207641
Unn Hilde HeggedalKongsberg OL207010
Elisabeth HetlevikKongsberg OL216819
Marianne HjermstadFossum IF186886
Kjersti HovFossum IF506132
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)204529
Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF71311
Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering506135
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Gro Hege LudvigsenMåren OK509118
Marit Sylte LundanesEmblem IL78501
Dagrun MelkildHeming Orientering197758
Magnhild T. MølnvikFossum IF201695
Randi NicolaisenAsker Skiklubb211089
Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb502139
Gro PedersenOK Skeidi504630
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Unni RyeAsker Skiklubb509470
Inger SchibstedRøyken OL179406
Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK208003
Kjersti SkantzeTyrving IL245627
Runa SkyttersæterHeming Orientering500599
Veslemøy SolbergKonnerud IL195950
Hilde StorløkkenKongsberg OL216985
Helena StubberudNydalens SK500584
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714
Ann Sissel VehusVerdal OK187015
Anne Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)216894
Eli Marie WiigPorsgrunn OL241874

D 60- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lisa AnnersandOK Tyr195905
Grete S B HoviSkien OK502919
Gunn BotnenBø OL89661
Trude BråtenVoss IL505877
Berit DanielsenTyrving IL220726
Liv Bente H FriestadKristiansand OK184416
Siren GreveBergens TF211515
Helga HaverstadLierbygda OL500499
Gunhild HennumLierbygda OL207531
Anne-Elise Jensrud EdstrømOppsal Orientering181665
Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL91002
Oddny JørgensenIK Grane Arendal Orientering503932
Kari LyngbakkenKonnerud IL231530
May MelingStavanger Orienteringsklubb234039
Kari Elisabeth NatvigNittedal OL509331
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb190665
Marianne SpanliLierbygda OL508903
Anne SørumIndre Østfold OK500607
Ellen Marie TurterNydalens SK507976
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn502478

D 65- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May ChristoffersenAsker Skiklubb234968
Gro EiaOL Trollo226962
Inger FinstadRaumar Orientering203320
Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL150384
Berit HegdalBergens TF215429
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL504687
Anne KaasaDriv IL206379
Aud KjemperudEiker OL508150
Bodil KlakeggKolbotn og Skimt OL229681
Elle M. MelbyeHeming Orientering216699
Inger NergaardStokke IL198006
Helga PeveriEiker OL216757
Elisabeth RødAndebu IL248506
Nina SoligardBergens TF217014
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273
Eva TaraldrudIndre Østfold OK236428
Live Joronn YtrehusRingerike OL248919

D 70- (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siri Wilberg AabelBækkelagets SK64308
Kirsten BakkeGjø-Vard OL181857
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
Unn EllefsenTyrving IL208927
Liv FeiringHamar OK182065
Kjellaug HodnekvamBergens TF199678
Astri Ese HoleBergens TF226153
Gunn Kari HygenFreidig201973
Tordis Rytter JakobsenOK Moss197740
Rosa JohanssonIK Uven
Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL501321
Bjørg KocbachBergens TF180128
Inger LindløvOK Moss505703
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991
Kari NatåsBergens TF209743
Marit OddenDrangedal OL89885
Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL204601
Vera Telje SjølieKolbotn og Skimt OL79123
Ingjerd SognnæsBergens TF480130
Kari StrandeRingerike OL87520
Brit Solberg StraumeDrangedal OL89876
Marit TyldumRudsbygd IL191359
Gry Bruland VråleSturla, IF504475
Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL203488

D 75- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eva AaldeFreidig236394
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Inger Lise BjordalOppsal Orientering221319
Torunn Hege FrøvollSturla, IF195858
Bjørg GårdhammerFossekallen IL88960
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Ulla LindheIK Stern183995
Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb502379

D 80- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni Dirro BøhlerengenMåren OK503560
Tirill Liby SeipOK Skeidi506694
Inger E. VamnesHamar OK97449

H 9-10 (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aleksander AndenæsAsker Skiklubb213156
Casper Velstadbråten BangåsBotne SK208819
Joel Bronebakk JohanssonHalden SK500290
Håkon BryggenHalden SK242308
Jakob Weider EgnerFossum IF213249
Jakob Bredland EidKongsberg OL214300
Mathias Bredland EidKongsberg OL215111
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK227532
Emil HeksemFana IL223569
Alf Hattestad KristensenHeming Orientering234274
Herman Finstad LandTyrving IL213288
Brage LaugalandÅlgård Orientering212527
Samuel MorrisBennelong Northside Orienteers
Markus Mydland HellandEgersund OK224828
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)212395
Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb228515
Mathis RenardKongsberg OL209723
Joel RöhrsStokke IL224303
Sturla SigurdssonStokke IL209677
Isak SolbergFredrikstad SK213164
Andreas SolengSandnes IL (Rogaland)244678
Jens Vonen SvaeSarpsborg OL504396
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK198798
Magnus Syversen GihleOppsal Orientering500568
Ole Jakob TrøanNittedal OL181440
Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)223857
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)212332
Ville Emil WingstedtHalden SK181249

H 11-12 (70)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens Anton AndresenMalvik IL213797
Jan Olav BerganKongsberg OL205394
Arne BisethKongsberg OL234144
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange217242
Jens G. DybvikStokke IL195951
Anders Hovgaard EisvangOK Moss212533
Rasmus EngehultNotodden OL212066
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb239477
Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb225349
Emil Tonjer FingarsenElverum OK227509
Henrik Mikkelsen ForosFossum IF225237
Theo Solberg FredheimSandefjord OK224135
Sindre FurlandSandefjord OK211880
Olav GrevstadFossum IF225121
Tellev GrindflekÅs-NMBU Orientering234079
Jarand GustafssonKongsberg OL196856
Sondre HafskjoldNydalens SK244039
Oskar HageliaVegårshei IL234104
Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn217651
Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL213191
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK505822
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)224844
Eskil HobølOppsal Orientering221436
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204554
Kristian Kaupang LyeLarvik OK217755
Sondre KornmoPorsgrunn OL213405
Lars KostølKristiansand OK213510
Jacob Finstad LandTyrving IL203319
Mathias LeroyerFreidig502096
Kristoffer LodgaardByåsen IL225153
Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL225046
Selmer LøkenOK Moss212650
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK217672
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Viktor Meland-TangenBækkelagets SK212715
Leonardo MelinOK Kolmården
Mikkel MichelsenFossum IF500159
Erlend MyhreTyrving IL211992
Sivert MørchEmblem IL233751
Alfred NikolaisenOppsal Orientering179985
Livar OftedalÅlgård Orientering212199
Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL224129
Eskil OlaussenOppsal Orientering231520
Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb212550
Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OL234360
Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL224741
Oskar RoskifteOK Moss217691
Marius RøddeGanddal IL211906
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421
Aksel Johan SandvikHalden SK213145
Magnus SigurdssonStokke IL509124
Gaute SkjønhaugFet OL213595
Erlend SommerheinFossum IF204608
Iver StavlandTyrving IL213489
Ole Magnus StoremyrIL Hauken189133
Jon StrandKongsberg OL239184
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL206027
Marcus Rygg SyvertsenKonnerud IL224743
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048
Ask Felland SætnanFossum IF211804
Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering224090
Sebastian Welhaven ThorstadLillehammer OK234110
Tollef TjentlandLardal OL506668
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett88730
Olav Solheim UndebergetOppsal Orientering209720
Boye WangensteenLillomarka OL212131
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)204850
Marcus WindvikSandefjord OK223958
Sigmund ØlstadFet OL509008
Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb225241

H 13 (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alvin Andersen MariboRaumar Orientering217702
Fredrik Fet AndersenKonnerud IL228468
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering180054
Aksel Nikolai AubertOppsal Orientering224986
Erlend BakkeFossum IF211772
Mathias BirkelundAsker Skiklubb191071
Martin BryggenHalden SK242412
Dagfinn GjerstadVaregg Fleridrett225456
Niclas GunnerødStokke IL223980
Eskil HafskjoldNydalens SK213784
Oskar HeksemFana IL213352
Sigurd HobølOppsal Orientering212542
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK508129
Mats JohnsenSturla, IF212035
Mathias LinløkkenØstmarka OK203470
Alf Petter LynumFreidig186849
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505817
Audun NordbyFredrikstad SK507056
Henrik NybergAsker Skiklubb228517
Gaute NysæterSkien OK245755
Sondre OlaussenOppsal Orientering225060
Erlend OtterleiØstmarka OK203228
Mikkel RastadAsker Skiklubb502885
Kevin RommetvedtRaumar Orientering212663
Sverre SandvikHalden SK213208
Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)206522
Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett195949
Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK191587
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)225065
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)212148
Jens WoldSturla, IF211942

H 14 (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL185942
Mathias AxelsonEiker OL212792
Rasmus BerglundRingerike OL201737
Martin Christoffer BorgIL Koll212637
Eskil BrændenLillomarka OL180940
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Jonas HickenIL Koll247817
Lars Horten JordetVingelen IL203272
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Tobias Tronbøl LiumIL Koll225083
Kasper LodgaardByåsen IL502488
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn239020
Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL509466
Anders Næss-UlsethHeming Orientering503659
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)507648
Henning ReichenbachOppsal Orientering504810
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF212045
Borgar SkjelbredKongsberg OL215594
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering507660
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken506700
Trym Alexander StorhaugRøyken OL192434
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862
Kristoffer Børke SætabergetVang OL217852
Liam WingstedtHalden SK221174
Einar ØstvoldHeming Orientering197959

H 17- (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AkslandSandnes IL (Rogaland)143224
Tor Andreas AndersenOppsal Orientering506917
Martin AskeAndebu IL234860
Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL500263
Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL501103
Erik BakkeSandnes IL (Rogaland)245646
Martin BirkelundAsker Skiklubb207566
Simen A BjøringsøyNydalens SK181970
Sigve BotnenBø OL89665
Såmund BotnenEmblem IL88669
Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering181662
Ole Martin EdstrømNTNUI181663
Einar EideByåsen IL209976
Steinar FrøytlogEgersund OK507662
Erik Feyling HaareKonnerud IL184369
Bjørn HaavengenKongsberg OL188468
Sindre Jansson HaverstadLierbygda OL191591
Thomas JakobsenNydalens SK66768
Martin JullumHalden SK79154
Vegard LøvliAsker Skiklubb201650
Einar Marius Hjellestad MartinsenVindafjord Orienteringslag185849
Kenneth MydlandEgersund OK216944
Mikael OlaussonOslostudentenes IK208560
John OtterleiØstmarka OK179410
Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL221348
John RundeKristiansand OK504087
Thomas RuudOppsal Orientering500636
Halvor SaunesNydalens SK195811
Torgeir SkjeldnesBuvik IL
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Christoffer SlettenRaumar Orientering195864

H 17-kort (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas Bolstad ScheieFrøyland IL220752
Hans Christian Granly FalkenbergStavanger Orienteringsklubb165135
Heine LingaIL Gular127049
Odin LingaIL Gular181926
Bjørnar Andre Alvær SandsmarkFrøyland IL226956
Marius StaffOL Toten-Troll216850
Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK231504
Rune SvihusFrøyland IL209851
Andreas SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering236794
Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering206419
Siggen YtrehusBø OL217280

H 17-B (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik AxelsonEiker OL211980
Emil Sebastian BakkenEiker OL246691
Kenneth DybvikStokke IL224085
Magnus Myrvang HagenRøyken OL506801
Olav HellandEgersund OK207822
Glenn Ekholdt HillerenEiker OL94372
Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering206480
Alexander JongenburgerSandnes IL (Rogaland)212072
Frode Halvor LundÅlgård Orientering170503
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL207642
Stig Arild SkrettingÅlgård Orientering187173
TorSverre E. SkåraEgersund OK502813
Tommy SæterKongsberg OL200438
Thor VollsetHeming Orientering216665

H 17-C (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd Paulsen AskLierbygda OL206537
Marius GihleOppsal Orientering174120
Geir HaugomRøyken OL248199
Mikkel Hveding ErsdalEiker OL
Stian LillegårdLillomarka OL198793
Øivind PedersenOK Skeidi504629
Flemming RorvangOK Skeidi
Edward SævlandÅlgård Orientering222699
Arnfinn SørumSkien OK503910

H 35- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tom André AlstadsætherEiker OL211445
Marius BjuganHalden SK211430
Christian BøenKristiansand OK216987
Audun FingarsenElverum OK216838
Knut Øyvind JohansenBardu IL216935
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering500520
Børge LeirenByåsen IL226224
Runar Torpe LienPorsgrunn OL505471
Morten LindMo OK198051
Henrik Drange RuudRøyken OL502540
Lasse SyvertsenBerger og Svelvik OL195900
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)224120
Ragnar TonjerNydalens SK172051
Anders B. ØksenholtNydalens SK508920

H 40- (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein AndersenNydalens SK192578
Christian Andre AndresenMalvik IL226191
Robert BanfiÅs-NMBU Orientering210826
Asbjørn BygglandHøydalsmo IL504517
Jakob HageliaVegårshei IL234337
David HanssonOL Tønsberg og omegn217657
Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL221352
Geir HeksemFana IL504454
Andreas JohanssonHalden SK503361
Erik JuliussenSandefjord OK506703
Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL188892
Torbjørn KravdalGjø-Vard OL193098
Stian KvernsmyrAndebu IL211240
Øyvind LøkenOK Moss187141
Håkon Meland-TangenBækkelagets SK506134
Eirik W. MoeAsker Skiklubb195536
Jostein MoeTorridal IL226027
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering186830
Tuomas PuontiVehkalahden Veikot203236
Øystein RastadAsker Skiklubb212379
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)507762
Finn Gjerull RyghNydalens SK244038
Christian SaxtoftBOK
Eirik SkavhellenBotne SK231522
Bård SkogsholmÅlgård Orientering508916
Tommy SkårbøRaumar Orientering217459
Vidar SolbergFredrikstad SK213312
Sturla StokkelandÅlgård Orientering507658
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL241823
Jan Øyvind WoldeneFossum IF411538

H 40-kort (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arnstein DaleOL Vallset/Stange190986
Trond Sigurd FotlandEgersund OK225018
Thomas OlsenAsker Skiklubb246347
Håvard SvihusFrøyland IL227534
Thorbjørn VærpKristiansand OK507857

H 45- (79)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AaldeNydalens SK188722
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)503032
Geir Johan AndersenRaumar Orientering192335
Pål AngvollFredrikstad SK212300
Harald BakkeFossum IF89475
Lars BerglundRingerike OL504705
Raymond BerntzenFet OL225524
Are BisethKongsberg OL227498
Rune BlågestadIndre Østfold OK187067
Henning Bratland CarlsenOK Moss506222
Espen DanevadFredrikstad SK79095
Fredrik DelåsHalden SK202091
Pål Martin EidKongsberg OL228521
Even ErlienGjø-Vard OL480253
Thomas FrostAlta OL501142
Sturle FurlandSandefjord OK199596
Vidar GjelstadOppsal Orientering214745
Kyrre GranFet OL180192
Rune GraversenIL BUL-Tromsø503965
Anders GrevstadFossum IF179949
Runar HafskjoldNydalens SK214915
Petter HalvorsenNydalens SK
Jon-Kåre HansenTIF Viking193017
Sigmund HansenGjø-Vard OL231080
Olav HasaasFossum IF192554
Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)189148
Bjørn HaugeNydalens SK502450
Johs HjelmstadBækkelagets SK188797
Torstein HoleNydalens SK197809
Hans Olav HygenØstmarka OK186840
Pål Christian IngierdBækkelagets SK508133
Stig InstanesSturla, IF209843
Johan JebsenHeming Orientering506838
Knut Ivar JohansenSandefjord OK241780
André JægtvikKonnerud IL500282
Erling KatlaFossum IF187104
Holger KeilholzRøyken OL225680
Lars Ole KlavestadFredrikstad SK211416
Esten KorenNydalens SK77444
Jøran KristensenHeming Orientering233943
Geir KristiansenKristiansand OK229983
Knut LandstadNydalens SK227500
Asgeir LiumFet OL509002
Odd-Ivan LorentsenOK Silsand178594
Jan Tore LudvigsenIL Koll238264
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109
Brian MaySage Orienteering and Rogaining Club
Stig MellingRingerike OL215004
Johan MichelsenFossum IF500153
Erik MikkelsenFossum IF
Kjell Reidar MydskeFredrikstad SK181944
Trond MyhreFossum IF191338
Ola NilsenOppsal Orientering219489
Arild NyhaugAsker Skiklubb204534
Frode NysæterSkien OK184474
Gisle NysæterSkien OK217460
Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering227555
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)507650
Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL508912
Nils Tore PuntervoldEgersund OK204741
Ørjan RavndalÅlgård Orientering500518
Martin ReichenbachOppsal Orientering196745
Christian ReuschHeming Orientering194449
Øystein RognebakkeSturla, IF189043
Espen RøsteKongsberg OL204757
Knut SandvenIL Koll3832862
Tore SandvikHalden SK505270
Geir SchjølbergTynset IF180141
Torgeir SkjønhaugFet OL201986
Kjetil SkjåkLillehammer OK224426
Pål SommerheinFossum IF401132
Per Øyvind SteneNydalens SK185848
Kent Morgan StoremyrIL Hauken211264
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb506809
Knut Jostein SætnanFossum IF193630
Erik Utne VieHaugesund IL Orientering146560
Bjørn WangensteenLillomarka OL508145
Kenneth WesterheimStord Orientering197944
Øystein WiersdalenNedre Sigdal IF188449

H 50- (101)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Erik AalbergBækkelagets SK508242
Magne AasAsker Skiklubb228400
Arild AndresenFossum IF165904
Kimme ArnesenHeming Orientering84024
Lasse ArnesenHeming Orientering196876
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL500222
Knut AurebekkTorridal IL208689
Dag AusenPorsgrunn OL213725
Jon Iver BakkenNydalens SK201445
Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering187157
Stein BlomsethLillomarka OL195953
Gunnar BrattliAsker Skiklubb193891
Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering503955
Magne BrændenLillomarka OL83067
Geir BråtenVegårshei IL245669
Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering216858
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)507646
Kjetil DammTIF Viking215576
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering198012
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Per Øivind EgerKongsberg OL196869
Guttorm EggeIL GeoForm210110
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering507671
Tomas EidsmoFreidig173137
Tom Eirik EikangerIL Gular211413
Terje Ulla EikenKongsberg OL190660
Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)209845
Martin Hovgaard EisvangOK Moss211642
Jon Terje EkelandOddersjaa SSK211559
Rune EngehultNotodden OL207904
Erik EngløkkHaugesund IL Orientering198968
Kjetil EspedalNydalens SK501369
Øyvind FlaattenOK Skeidi91505
Anders FlågenHeming Orientering154241
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)204356
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Per GustafssonKongsberg OL203004
Sven Arne GylterudFossum IF500629
Stein H. HagenFossum IF504815
Bjørn HallanFossum IF501512
Inge HaugeHisøy OK234810
Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering502655
Frode HaugskottOL Trollelg216715
Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)208719
Lars HeggelundLierbygda OL167100
Fredrik HøyerFossum IF205548
Ole IngesenSarpsborg OL212391
Fred Arne JacobsenBardu IL187978
Christian JomaasFossum IF501016
Bjørn Richard KirsteSkien OK195867
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett182123
Arne KongsnesOppsal Orientering500563
Vemund KongsnesØstmarka OK249986
Thore KornmoPorsgrunn OL222121
Are KristiansenTyrving IL502380
Björn KristianssonTrollhättans SOK505064
Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL221162
Jon Erik KvarmeSturla, IF505431
Trond LamarkGanddal IL509448
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)195788
Einar LunøeNydalens SK177011
Syver LøkenKongsberg OL178250
Bjørn P. LøvåsNidarøst OK207700
Frank LøwengreenFredrikstad SK94058
Steinar LågAsker Skiklubb505099
Einar MartinsenVindafjord Orienteringslag209430
Gunnar MelinOK Kolmården
Stein MellaOppsal Orientering204225
Øyvind MikkelsenKristiansand OK502231
Eric MorrisBennelong Northside Orienteers
Tord Bell MykingFana IL225325
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)229435
Ivar MølnvikFossum IF501251
Mikael NybergHellas Orientering
Svein NygårdLillomarka OL229680
Sten Åge NygårdseterVegårshei IL206434
Tore NymarkVaregg Fleridrett507947
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Bjørn PollandOK Skeidi180686
Øystein RappRaumar Orientering187318
Ian RingheimOL Trollo204716
Ronny RykkjeVaregg Fleridrett500904
Rune RøedStokke IL203632
Øystein SkjelbredKongsberg OL182076
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL502929
Jens Even StorhovFreidig182078
Odd StrandKongsberg OL501473
Lars Erik StrømsnesMalvik IL180207
Leif StørmerFossum IF203638
Henning SundbyGanddal IL225587
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Oddvar TaksdalGanddal IL501146
Ola TellesbøHadeland OL229710
Per Ola UlsethNydalens SK248765
Karl Anton UndelandSturla, IF159646
Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø501099
Ole Petter VestølVegårshei IL222073
Øystein WiggenByåsen IL500161
Knut Erling ØenHeming Orientering187010
Roger ØstvoldHeming Orientering195762
Hans Otto ØverbyKongsberg OL217554

H 50-kort (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BaklidKonnerud IL154067
Jarle EriksenOK Skeidi199435
Martin FrischknechtAlta OL501684
Lars Erik GjeinFossum IF241722
Ian HarrisonPeninsula and Plains Orienteers
Martin KaspersenMo OK186196
Svein Terje KolstadFreidig179917
Peter PrydzNeverfjord IL92249
Trygve RognstadHadeland OL179970
Espen SvaeSarpsborg OL504395

H 55- (71)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AasRingerike OL220777
Arild AasheimGanddal IL181858
Stein-Arne AlnæsRaumar Orientering79248
Haakon ArnesenByåsen IL503615
Trond BaklidKonnerud IL500289
Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL204600
Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK220887
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Børge BrubækKongsberg OL245634
Jan-Ove BråthenOK Øst225822
Roar ByeModum OL193869
Per Ole DahlsrudNydalens SK506792
Øyvind DrageKongsberg OL211394
Egil EideTyrving IL216963
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb209846
Tore Voss FagervoldBærums Skiklub227617
Nils Petter FremmingHeming Orientering400972
Geir FrøytlogEgersund OK507663
Bjørn Henning GrandalTyrving IL502357
Jan Petter HansenIL Gular244281
Erlend HaugKongsberg OL178185
Øyvind HelmersenFet OL201988
Øystein HoloFossum IF502112
Gunnar HopeModum OL212760
Erik HøivoldKongsberg OL217636
Øystein JensenSarpsborg OL206026
Tore JuvikIL Gular216874
Oskar KaaløySandefjord OK174874
Kristian KihleRingerike OL236506
Tore KjølsethNydalens SK505672
Arne KristensenStokke IL96681
Anders KronbergRaumar Orientering215615
Harald KvisliNotodden OL207900
Sindre LangaasNydalens SK203666
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett220011
Petter LøeNotodden OL214544
Håkon LøvliAsker Skiklubb504272
Stein MarkhusVerdal OK211651
Øystein MelbyVang OL84213
Thor MellaOppsal Orientering187259
Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL508330
Are NjåsteinTyrving IL206550
Thor NorderudTyrving IL241735
Sven OhrvikKonnerud IL215453
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Harald OmlandSkien OK507027
Børge PedersenNydalens SK507892
Espen RaastadSkien OK211809
Frode RobertsenStokke IL507859
Gjermund RørenEiker OL173451
Tom RådahlTyrving IL501131
Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering211178
Christian SchibstedRøyken OL243554
Christopher SchiveOK Moss207790
Per SlungaardTyrving IL502443
Arild StorheimKongsberg OL500592
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Svein-Erik SøgårdKongsberg OL507082
Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering80018
Axel Juell TheisenMellembygd OL192990
Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL500625
Thor Inge TollehaugEiker OL228411
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)507057
Roger Andre VaneboKongsberg OL208598
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Paul WadeFossum IF243848
John YtternesKolbotn og Skimt OL221152
Per-Jacob ØlstadFet OL207008
Øystein ØstermannHeming Orientering508135
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering504620

H 60- (54)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein AlvestadWing OK503970
Leif BergersenAsker Skiklubb487963
Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)243805
Jon BjørgumKristiansand OK209927
Jack BjørnsenKristiansand OK197830
Jan BlandkjennKristiansand OK220759
Jarle BotnenBø OL170925
Gunnar BråtenVoss IL505878
Per Gunnar DahlRingerike OL78999
Morten DueMåren OK400286
Stein Ove DyngelandFana IL221119
Morten DåsnesRingerike OL198537
Per Kristian EkebergTyrving IL211555
Leif ErikssonModum OL87006
Karl Aasmund ErøyOK Moss67804
Hallvard FjærLillomarka OL214918
Reidar FossumAsker Skiklubb60917
Roy GjerdingOK Moss504397
Arve GlittumOK Skeidi509551
Inge GlittumOK Skeidi190985
Martin GranlyLillomarka OL181270
John HansenKristiansand OK208650
Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL200005
Trond HegnaAsker Skiklubb246350
Lars HjermstadFossum IF219123
Geir Holm GundersenKonnerud IL221187
Harald HoviSkien OK239501
Morten HulløenKristiansand OK191221
Nils HæstadFossum IF191375
Egil Wickstrand IversenHeming Orientering221312
Arne JohannesenIL Gular502587
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb207746
Per LarsenKristiansand OK236333
Svein LingaIL Gular181793
Frode LøsetRingerike OL192394
Kjell MarksetIL Koll248666
Terje Wiig MathisenNydalens SK190637
Sigbjørn ModalsliFossum IF215003
Øivind MyhreKongsberg OL502355
Bård NatvigNittedal OL217340
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn506661
Eirik Næss-UlsethHeming Orientering217164
Trond RønnebergAsker Skiklubb500267
Don SkantzeTyrving IL245626
Jan SteinegerGneist, IL236501
Håvard SteinsholtÅs-NMBU Orientering217582
Torgeir StrandhagenRøyken OL507613
Øyvind SørlieHadeland OL215505
Ørjan Eirik ValestrandFana IL245630
Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse244801
Svein WigemyrOddersjaa SSK91322
Bjørn WilladssenHeming Orientering226063
Richard Zeiner-GundersenFossum IF507044
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn502477

H 65- (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL236004
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Jan BøhleOL Trollo221216
Hugo A. ChristensenNotodden OL480044
Vidar ElvekrokEiker OL250218
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Jon Arvid FossumAsker Skiklubb500269
Bjarne GimreGanddal IL250215
Hans Lyder HaareKonnerud IL186999
Per Chr. HagenBø OL227680
Helge Sigurd HansenHeming Orientering241651
Øystein HolmenSnertingdal IF Orientering243260
Morten JohannessenRøyken OL229667
Ole JohanssonPorsgrunn OL504613
Einar Kristian LundeVarteig OL79861
Rolf LundeEiker OL206414
Knut J NerhusIL Strand-Ulv223859
Torbjørn NørbechRingerike OL248918
Ove OalandGanddal IL216734
Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss509552
Sveinung RekaaNotodden OL505373
Jan Otto SætabergetLunderseter IL80424
Stein TurtumøygardMåren OK502381

H 70- (37)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans Roar BakkenEiker OL209778
Paul Martin BergRudsbygd IL191274
Harry BreilandÅlgård Orientering509012
Eldar BørsumBækkelagets SK181968
Eirik EriksenSturla, IF507668
Willy GrønstadGimle IF192646
Brede Høibak GundersenRingerike OL236504
Knut HageliaGjerstad IL509116
Alf Johan HjelmtvedtEiker OL501244
Dag Rønning JensenOL Trollo74911
Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal Orientering503934
Kay JørgensenPorsgrunn OL501320
Runar KittilsenStokke IL509136
Jørgen KvilhaugBotne SK62575
Helge LyeTyrving IL219198
Rolf LyePorsgrunn OL507823
Roar LøkenSandefjord OK238017
Trygve LølandBirkenes IL203291
Widar Taxth LølandHisøy OK245776
Terje MalmHamar OK206901
Magne MoyOK Sør505873
Magnus NatåsBergens TF170836
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb207969
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking245575
John Thomas PetersenNittedal OL184542
Lars-Evan PetterssonKolbotn og Skimt OL96531
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Helge RevhaugRingerike OL214964
Øyvin SimonsenIL Imås504631
Steinar SkoglundFossum IF226088
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Einar StraumeDrangedal OL203549
Jørn TorgersenTIF Viking219114
Geir TrøanKolbotn og Skimt OL186215
Anders WaageFreidig219195
Svein ØderudKristiansand OK180545
Per-Erik ØstlieDriv IL201977

H 75- (32)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering226157
Arne AskLierbygda OL148956
Odd AureDrangedal OL89873
Helge BjaalandHeming Orientering217272
Ronald BjervaDrangedal OL238049
Roar BjordalOppsal Orientering507968
Arne BrandsbergEgersund OK204773
Trond FeiringHamar OK202135
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Dagfinn HoleBergens TF216755
Henrik HvoslefIK Stern193993
Ingar HåkonsenKongsberg OL208631
Karl-Axel JohanssonIK Uven
Magne KlovningPorsgrunn OL229517
Arne KristensenStokke IL211333
Magnus LandstadFreidig483336
Knut LindløvOK Moss504465
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF500674
Harald LundhaugOK Moss201916
Kjell MeenPorsgrunn OL221464
Kåre NilsenSandefjord TIF221150
Thor PalmgrenHalden SK98612
Kjell Gorm RøkkeTyrving IL174746
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Henry SundsetvikOL Trollelg246353
Anders TaraldrudIndre Østfold OK203368
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL193014
Thorolf TrolsrudBotne SK501730
Leidulv VinjeNidarøst OK209738
Lasse VråleSturla, IF507070
Jan VærpSøgne og Songdalen OK216807
Magnar ØvreåsBotne SK504511

H 80- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola AaldeFreidig216848
Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering235826
Ivar Louis BergSturla, IF206426
Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn187215
Elling FrøvollSturla, IF195892
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Tormod HøimyrSturla, IF180919
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Knut KjemhusKongsberg OL501833
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Stein KorenOK Moss84658
Jon Vegard LundeLillehammer OK192660
Rolf Arvid Leijon PedersenAlta OL82402
Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegn207341
Jon TyldumRudsbygd IL191358
Finn Åge ØsternKongsberg OL86980

H 85- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul ForsethOL Trollelg191258
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK508534
Carl-Henrik HallbergIK Uven
Svein HaukaasÅrstad IL509023

Direkte A1 (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa86070
Nina BirkelundAsker Skiklubb191119
Kjetil BjørloHalden SK187303
Anders BrynildsenFredrikstad SK202087
Oluf BøckmanKristiansand OK221130
Ole FlaattenOK Skeidi91507
Sølvi FossøyEiker OL211620
Sturla FrydenlundNTNUI209840
Torleif GaltelandAsker Skiklubb212659
Jens Christian HolstTyrving IL192324
Aleksander Rygh HoltenNydalens SK221437
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn507706
Erik Rytter JakobsenOK Moss208926
Thomas JørgensenLillehammer OK191312
Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK237786
Steinar LandeBø OL227677
Anthony LeroyerFreidig
Thomas LieFredrikstad SK179382
Bjørn MartiniAsker Skiklubb203849
Aksel OlsenAsker Skiklubb505300
Erik RosenvoldØstmarka OK241655
Thomas RoskifteOK Moss501165
Helge Grenager SolheimOppsal Orientering223922
Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering217038
Nina Jeanette TollehaugEiker OL94138
Håvard TorpeFossum IF483355
Håvard VassendenFrol IL180756
Morten Herman VogtKonnerud IL505847
Ottar WiklundNydalens SK190668
Anders ØpstadAsker Skiklubb78376

Direkte A2 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa203010
Helena AxelssonNydalens SK224261
Marte BalchenIL Koll248307
Ole Kristian V BangåsBotne SK247929
Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn505741
Torun DyrkornEiker OL185988
Truls FjeldstadPorsgrunn OL200431
Jan Tore FossBotne SK196868
Helena GranbergØstmarka OK223499
Øyvind GylverAsker Skiklubb195801
Marianne MyklebustHamar OK507954
Hanne NøvikNydalens SK188964
Hanne Lerche RaadalHalden SK199699
Kristine RoskifteOK Moss500905
Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering229702
Ingrid SkaarerNydalens SK205516
Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL227481
Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering224060
Per Kristian TømtIL Imås206546
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb501115

Direkte A3 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
June HerredsvelaØstmarka OK224180
Per Kåre HerredsvelaØstmarka OK79106
Anita E. HoleFørde IL501592
Knut Even HoleFørde IL211179
Vegar HoleFørde IL206016
Lene KinnebergRaumar Orientering500291
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Per Morten WienengaIdrettslaget Dyre Vaa235842

Direkte B (57)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte P. H AndresenMalvik IL207803
Anne-Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK202089
Randi BudahlFet OL201813
Federica De MagistrisOK Kolmården
Roar Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)239668
Gro EllegaardVang OL84212
Thea Christina EspedalNydalens SK147139
Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)143226
Kristin Solberg FredheimSandefjord OK224075
Bjørn A FriestadKristiansand OK184415
Snorre FrydenlundSturla, IF505540
Knut GjoneSandefjord OK223921
Sigrun GjoneSandefjord OK224334
Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL191644
Jørn Eugen HaslestadRingsaker OK191252
Jane Karine HelmersenFet OL225150
Morten HelminsenFredrikstad SK72293
Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering212731
Marius HolmenSnertingdal IF Orientering206245
Sigurd HoltskogSkien OK211684
Bente HortenVingelen IL203370
Elvira Husby SandvenIL Koll
Kristin Stubban HygenØstmarka OK209892
Christopher G HøeRaumar Orientering224969
Leif JordetVingelen IL203271
Tormod LangaasNidarøst OK239667
Tore LidVaregg Fleridrett195804
Katrine LodgaardØstmarka OK183818
Anne-Sofie LyshedenKonnerud IL503959
Marianne LøkenOK Moss505784
Mette MaudalKongsberg OL504604
Hilde MoholthKongsberg OL208691
Robert MørchEmblem IL234113
Maria Nilsson RøddeGanddal IL213110
Øistein PaulsenBergens TF226059
Nils-Henrik PedersenHisøy OK195860
Pål PedersenKonnerud IL212365
Ingerid ReinertsenFreidig192662
Tore RøddeGanddal IL206300
Roar SkoglundGjø-Vard OL217374
Odd SlettenRaumar Orientering224125
Ingvil SnøfuglFreidig225556
Berit SolheimSandnes IL (Rogaland)223483
Peder SolheimSandnes IL (Rogaland)
Ann Mari StudsrudHisøy OK98483
Rune SævikStjørdals-Blink Orientering502543
Erling SøylandFredrikstad SK
Lea TaraldsvikVarteig OL234441
Maria TjønnIdrettslaget Dyre Vaa235821
Beate UndebergetOppsal Orientering248750
Jarl ValdalSandnes IL (Rogaland)224711
May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)224995
Miguel ValeroHalden SK
Turid VrålstadVaregg Fleridrett136920
Anett WallinTyrving IL171887
Anders WindvikSandefjord OK233769
Nina ØstbyOL Tønsberg og omegn217854

Direkte C (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Victoria A. SkimmelandKongsberg OL192814
Kristine AndenæsAsker Skiklubb215055
Hege AndersenIL Koll213419
Mona BratlienSnertingdal IF Orientering206486
Hildegunn R. BøckmanKristiansand OK184176
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249
Tony HalsallOtra IL501219
Henny Helgeland ReinholdDrangedal OL243500
Dan Erik KallesonOppsal Orientering222193
Elise KennedyBennelong Northside Orienteers
Gunn Tove Nordgård LeirenByåsen IL226225
Geir LevangSandnes IL (Rogaland)247120
Astrid LundeDrangedal OL89887
Anette MidtbøBotne SK232207
Emil RostrupØvrevoll-Hosle225249
Ellen Sofie RuudEiker OL206497
Marianne ScheeleKlubbløs223703
Tanja Carmen SkjåkLillehammer OK
Elisabeth WindvikSandefjord OK233725
Nina WoldeneFossum IF509044

Utvikling N (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amalie BirkelundAsker Skiklubb212070
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn226031
Gina HageliaGjerstad IL248755
Marie HoltermannPorsgrunn OL223771
Sunniva Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa223747
Sofie Beckmann KristiansenKristiansand OK212044
Kristoffer LevangSandnes IL (Rogaland)247241
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL212132

Utvikling C (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elias AndenæsAsker Skiklubb223678
Ida Marie BratlienSnertingdal IF Orientering234060
Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering212774
Tuva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)229434
Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering197821
Eirik Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa235951
Therese Alisa LundÅlgård Orientering504464
Veronica Sunisa LundÅlgård Orientering188703
Mari Ovidia RanestadHamar OK219500
Maja Kalleson RøedOppsal Orientering212086
Maike RöhrsStokke IL223967
Othilie Kvilhaug SkavhellenBotne SK181806
Johan SkjåkLillehammer OK213804
Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering223944
Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)206527
Thea Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering225345
Åsne Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)213056
Sandra Sofie TømtIL Imås246774
Thea Aksvik WienengaIdrettslaget Dyre Vaa225843
Håkon ØverbyKongsberg OL217391

Utvikling B (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Andre BrandsbergEgersund OK224732
Stella S. DahleFana IL233713
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK505821
Markus HirschBækkelagets SK212251
Simen HøyerFossum IF205543
Melvin JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204570
Maria KostølKristiansand OK198036
Amalie KvernsmyrAndebu IL211279
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)201921
Hallvard TjentlandLardal OL505852
Ola Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)223698
Åsmund Paulsen VieHaugesund IL Orientering207971
Jørgen WesterheimStord Orientering197834

Annonser

IOF Eventor