Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Norsk o-festival - mellom

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Norsk o-festival - mellom
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: lørdag 29 juni 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Direkte B (57)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte P. H AndresenMalvik IL207803
Anne-Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK202089
Randi BudahlFet OL201813
Federica De MagistrisOK Kolmården
Roar Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)239668
Gro EllegaardVang OL84212
Thea Christina EspedalNydalens SK147139
Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)143226
Kristin Solberg FredheimSandefjord OK224075
Bjørn A FriestadKristiansand OK184415
Snorre FrydenlundSturla, IF505540
Knut GjoneSandefjord OK223921
Sigrun GjoneSandefjord OK224334
Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL191644
Jørn Eugen HaslestadRingsaker OK191252
Jane Karine HelmersenFet OL225150
Morten HelminsenFredrikstad SK72293
Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering212731
Marius HolmenSnertingdal IF Orientering206245
Sigurd HoltskogSkien OK211684
Bente HortenVingelen IL203370
Elvira Husby SandvenIL Koll
Kristin Stubban HygenØstmarka OK209892
Christopher G HøeRaumar Orientering224969
Leif JordetVingelen IL203271
Tormod LangaasNidarøst OK239667
Tore LidVaregg Fleridrett195804
Katrine LodgaardØstmarka OK183818
Anne-Sofie LyshedenKonnerud IL503959
Marianne LøkenOK Moss505784
Mette MaudalKongsberg OL504604
Hilde MoholthKongsberg OL208691
Robert MørchEmblem IL234113
Maria Nilsson RøddeGanddal IL213110
Øistein PaulsenBergens TF226059
Nils-Henrik PedersenHisøy OK195860
Pål PedersenKonnerud IL212365
Ingerid ReinertsenFreidig192662
Tore RøddeGanddal IL206300
Roar SkoglundGjø-Vard OL217374
Odd SlettenRaumar Orientering224125
Ingvil SnøfuglFreidig225556
Berit SolheimSandnes IL (Rogaland)223483
Peder SolheimSandnes IL (Rogaland)
Ann Mari StudsrudHisøy OK98483
Rune SævikStjørdals-Blink Orientering502543
Erling SøylandFredrikstad SK
Lea TaraldsvikVarteig OL234441
Maria TjønnIdrettslaget Dyre Vaa235821
Beate UndebergetOppsal Orientering248750
Jarl ValdalSandnes IL (Rogaland)224711
May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)224995
Miguel ValeroHalden SK
Turid VrålstadVaregg Fleridrett136920
Anett WallinTyrving IL171887
Anders WindvikSandefjord OK233769
Nina ØstbyOL Tønsberg og omegn217854

Annonser

IOF Eventor