Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Norsk o-festival - mellom

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Norsk o-festival - mellom
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: lørdag 29 juni 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

H 55- (71)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AasRingerike OL220777
Arild AasheimGanddal IL181858
Stein-Arne AlnæsRaumar Orientering79248
Haakon ArnesenByåsen IL503615
Trond BaklidKonnerud IL500289
Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL204600
Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK220887
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Børge BrubækKongsberg OL245634
Jan-Ove BråthenOK Øst225822
Roar ByeModum OL193869
Per Ole DahlsrudNydalens SK506792
Øyvind DrageKongsberg OL211394
Egil EideTyrving IL216963
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb209846
Tore Voss FagervoldBærums Skiklub227617
Nils Petter FremmingHeming Orientering400972
Geir FrøytlogEgersund OK507663
Bjørn Henning GrandalTyrving IL502357
Jan Petter HansenIL Gular244281
Erlend HaugKongsberg OL178185
Øyvind HelmersenFet OL201988
Øystein HoloFossum IF502112
Gunnar HopeModum OL212760
Erik HøivoldKongsberg OL217636
Øystein JensenSarpsborg OL206026
Tore JuvikIL Gular216874
Oskar KaaløySandefjord OK174874
Kristian KihleRingerike OL236506
Tore KjølsethNydalens SK505672
Arne KristensenStokke IL96681
Anders KronbergRaumar Orientering215615
Harald KvisliNotodden OL207900
Sindre LangaasNydalens SK203666
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett220011
Petter LøeNotodden OL214544
Håkon LøvliAsker Skiklubb504272
Stein MarkhusVerdal OK211651
Øystein MelbyVang OL84213
Thor MellaOppsal Orientering187259
Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL508330
Are NjåsteinTyrving IL206550
Thor NorderudTyrving IL241735
Sven OhrvikKonnerud IL215453
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Harald OmlandSkien OK507027
Børge PedersenNydalens SK507892
Espen RaastadSkien OK211809
Frode RobertsenStokke IL507859
Gjermund RørenEiker OL173451
Tom RådahlTyrving IL501131
Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering211178
Christian SchibstedRøyken OL243554
Christopher SchiveOK Moss207790
Per SlungaardTyrving IL502443
Arild StorheimKongsberg OL500592
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Svein-Erik SøgårdKongsberg OL507082
Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering80018
Axel Juell TheisenMellembygd OL192990
Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL500625
Thor Inge TollehaugEiker OL228411
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)507057
Roger Andre VaneboKongsberg OL208598
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Paul WadeFossum IF243848
John YtternesKolbotn og Skimt OL221152
Per-Jacob ØlstadFet OL207008
Øystein ØstermannHeming Orientering508135
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering504620

Annonser

IOF Eventor