Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Norsk o-festival - mellom

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Norsk o-festival - mellom
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: lørdag 29 juni 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

H 50- (101)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Erik AalbergBækkelagets SK508242
Magne AasAsker Skiklubb228400
Arild AndresenFossum IF165904
Kimme ArnesenHeming Orientering84024
Lasse ArnesenHeming Orientering196876
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL500222
Knut AurebekkTorridal IL208689
Dag AusenPorsgrunn OL213725
Jon Iver BakkenNydalens SK201445
Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering187157
Stein BlomsethLillomarka OL195953
Gunnar BrattliAsker Skiklubb193891
Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering503955
Magne BrændenLillomarka OL83067
Geir BråtenVegårshei IL245669
Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering216858
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)507646
Kjetil DammTIF Viking215576
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering198012
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Per Øivind EgerKongsberg OL196869
Guttorm EggeIL GeoForm210110
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering507671
Tomas EidsmoFreidig173137
Tom Eirik EikangerIL Gular211413
Terje Ulla EikenKongsberg OL190660
Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)209845
Martin Hovgaard EisvangOK Moss211642
Jon Terje EkelandOddersjaa SSK211559
Rune EngehultNotodden OL207904
Erik EngløkkHaugesund IL Orientering198968
Kjetil EspedalNydalens SK501369
Øyvind FlaattenOK Skeidi91505
Anders FlågenHeming Orientering154241
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)204356
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Per GustafssonKongsberg OL203004
Sven Arne GylterudFossum IF500629
Stein H. HagenFossum IF504815
Bjørn HallanFossum IF501512
Inge HaugeHisøy OK234810
Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering502655
Frode HaugskottOL Trollelg216715
Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)208719
Lars HeggelundLierbygda OL167100
Fredrik HøyerFossum IF205548
Ole IngesenSarpsborg OL212391
Fred Arne JacobsenBardu IL187978
Christian JomaasFossum IF501016
Bjørn Richard KirsteSkien OK195867
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett182123
Arne KongsnesOppsal Orientering500563
Vemund KongsnesØstmarka OK249986
Thore KornmoPorsgrunn OL222121
Are KristiansenTyrving IL502380
Björn KristianssonTrollhättans SOK505064
Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL221162
Jon Erik KvarmeSturla, IF505431
Trond LamarkGanddal IL509448
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)195788
Einar LunøeNydalens SK177011
Syver LøkenKongsberg OL178250
Bjørn P. LøvåsNidarøst OK207700
Frank LøwengreenFredrikstad SK94058
Steinar LågAsker Skiklubb505099
Einar MartinsenVindafjord Orienteringslag209430
Gunnar MelinOK Kolmården
Stein MellaOppsal Orientering204225
Øyvind MikkelsenKristiansand OK502231
Eric MorrisBennelong Northside Orienteers
Tord Bell MykingFana IL225325
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)229435
Ivar MølnvikFossum IF501251
Mikael NybergHellas Orientering
Svein NygårdLillomarka OL229680
Sten Åge NygårdseterVegårshei IL206434
Tore NymarkVaregg Fleridrett507947
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Bjørn PollandOK Skeidi180686
Øystein RappRaumar Orientering187318
Ian RingheimOL Trollo204716
Ronny RykkjeVaregg Fleridrett500904
Rune RøedStokke IL203632
Øystein SkjelbredKongsberg OL182076
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL502929
Jens Even StorhovFreidig182078
Odd StrandKongsberg OL501473
Lars Erik StrømsnesMalvik IL180207
Leif StørmerFossum IF203638
Henning SundbyGanddal IL225587
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Oddvar TaksdalGanddal IL501146
Ola TellesbøHadeland OL229710
Per Ola UlsethNydalens SK248765
Karl Anton UndelandSturla, IF159646
Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø501099
Ole Petter VestølVegårshei IL222073
Øystein WiggenByåsen IL500161
Knut Erling ØenHeming Orientering187010
Roger ØstvoldHeming Orientering195762
Hans Otto ØverbyKongsberg OL217554

Annonser

IOF Eventor