Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Norsk o-festival - mellom

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Norsk o-festival - mellom
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: lørdag 29 juni 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

H 11-12 (70)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens Anton AndresenMalvik IL213797
Jan Olav BerganKongsberg OL205394
Arne BisethKongsberg OL234144
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange217242
Jens G. DybvikStokke IL195951
Anders Hovgaard EisvangOK Moss212533
Rasmus EngehultNotodden OL212066
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb239477
Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb225349
Emil Tonjer FingarsenElverum OK227509
Henrik Mikkelsen ForosFossum IF225237
Theo Solberg FredheimSandefjord OK224135
Sindre FurlandSandefjord OK211880
Olav GrevstadFossum IF225121
Tellev GrindflekÅs-NMBU Orientering234079
Jarand GustafssonKongsberg OL196856
Sondre HafskjoldNydalens SK244039
Oskar HageliaVegårshei IL234104
Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn217651
Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL213191
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK505822
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)224844
Eskil HobølOppsal Orientering221436
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204554
Kristian Kaupang LyeLarvik OK217755
Sondre KornmoPorsgrunn OL213405
Lars KostølKristiansand OK213510
Jacob Finstad LandTyrving IL203319
Mathias LeroyerFreidig502096
Kristoffer LodgaardByåsen IL225153
Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL225046
Selmer LøkenOK Moss212650
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK217672
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Viktor Meland-TangenBækkelagets SK212715
Leonardo MelinOK Kolmården
Mikkel MichelsenFossum IF500159
Erlend MyhreTyrving IL211992
Sivert MørchEmblem IL233751
Alfred NikolaisenOppsal Orientering179985
Livar OftedalÅlgård Orientering212199
Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL224129
Eskil OlaussenOppsal Orientering231520
Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb212550
Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OL234360
Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL224741
Oskar RoskifteOK Moss217691
Marius RøddeGanddal IL211906
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421
Aksel Johan SandvikHalden SK213145
Magnus SigurdssonStokke IL509124
Gaute SkjønhaugFet OL213595
Erlend SommerheinFossum IF204608
Iver StavlandTyrving IL213489
Ole Magnus StoremyrIL Hauken189133
Jon StrandKongsberg OL239184
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL206027
Marcus Rygg SyvertsenKonnerud IL224743
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048
Ask Felland SætnanFossum IF211804
Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering224090
Sebastian Welhaven ThorstadLillehammer OK234110
Tollef TjentlandLardal OL506668
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett88730
Olav Solheim UndebergetOppsal Orientering209720
Boye WangensteenLillomarka OL212131
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)204850
Marcus WindvikSandefjord OK223958
Sigmund ØlstadFet OL509008
Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb225241

Annonser

IOF Eventor