Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Norsk o-festival - mellom

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Norsk o-festival - mellom
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: lørdag 29 juni 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

D 50- (66)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimVaregg Fleridrett507838
Mai Iren AlmåsIL Leik205505
Tone AlmåsIL Leik506670
Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar Orientering97615
Torill AndersenSandnes IL (Rogaland)217077
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering196768
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Anniken AusenPorsgrunn OL241428
Ragnhild BalsvikOsterøy IL206290
Astrid BrevikStokke IL211374
Arnhild U. BråtenVegårshei IL507023
Lise ChristensenTIF Viking205987
Anita Sørensen DrageKongsberg OL509117
Barbara Willkommen EikenKongsberg OL220733
Hege FeiringTyrving IL186189
Monica FeylingKolbotn og Skimt OL97669
Margrete GaskiBardu IL205412
Elin Moe GræsliHamar OK504289
Hilde Sofie HansenMo OK216110
Rine HanssenByåsen IL192378
Jan HarrisonPeninsula and Plains Orienteers
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK505875
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Eldri HoloFossum IF193878
Tone Karina IngesenSarpsborg OL197788
Anne-Kristin KvammeRingerike OL78998
Ingrid KvistadKongsberg OL504457
Wenche LindløvSarpsborg OL206022
Eirin LodgaardByåsen IL502248
Mona LomeHamar OK190329
Kathrine LunøeNydalens SK500164
Kari MadslienNydalens SK201959
Ingvild MulenKristiansand OK80825
Heidi MyklemyrEiker OL173452
Marianne NjåsteinTyrving IL507825
Anne Kristine NorderudTyrving IL220780
Rannveig NordhagenFana IL237735
Sigrun NygårdAsker Skiklubb96109
Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL206435
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Marianne OmdalKongsberg OL503977
Signe OttesenSandnes IL (Rogaland)200487
Ingrid Eide RappRaumar Orientering216395
Marianne ReuschHeming Orientering194448
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Kristin SandvenNotodden OL211944
Nora SkauenTyrving IL182125
Charlotte SkourupSturla, IF503252
Sissel SkovlyRingerike OL500242
Toini SkyttersæterKonnerud IL502707
Hege SolerødGjø-Vard OL76108
Kjersti StræteRingerike OL79007
Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering219115
Solfrid H. ThuestadHaugesund IL Orientering192665
Gunn Jorunn TveitenKongsberg OL91444
Inger Aurebekk UdøTorridal IL86197
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK229470
Merete UndelandSturla, IF507843
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831
Hilde VassendPorsgrunn OL203385
Torill VisterIndre Østfold OK236415
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)223589
Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb207530
Ingeborg ØderudBækkelagets SK221481
Hilda ØfsthusAsker Skiklubb500272
Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL208001

Annonser

IOF Eventor