Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Norsk o-festival - sprint elite og D/H 15 og 16

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Norsk o-festival - sprint elite og D/H 15 og 16
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: fredag 28 juni 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 434 påmeldte deltakere.

D15 (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)502999
Amanda AxelsonEiker OL3679859
Marie Lien BackstrømHalden SK
Frida Hovgaard EisvangOK Moss4049466
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn4032330
Klara GraversenIL BUL-Tromsø
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn
Ingvild GustafssonKongsberg OL3937950
Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø3980893
Kathinka Zahl HagenFossum IF3980927
Anja HoleFørde IL4042164
Eline Horten JordetVingelen IL4033551
Serine JørgensenLillehammer OK
Marie KvarmeSturla, IF3977931
Alida OftedalÅlgård Orientering3934502
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)507649
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering
Mathea Spets StorhovFreidig3575982
Helene Brandal SøftingKongsberg OL
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL
Julie Sophie WoldOK Moss4048104
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering4026720

H15 (45)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Axel AaldeNydalens SK3884111
Herman Lien BackstrømHalden SK
Børge Nilsen BergFossum IF3672722
Arne BerganKongsberg OL3828506
Mikael BirkelundAsker Skiklubb3651635
Alfred BjørnerødOK Moss3917630
Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss
Christian Fredrik BorgIL Koll3653292
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb3639648
Eirik FrostAlta OL506761
Benjamin GjoneSandefjord OK
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)211139
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)
Eskil KolshusOppsal Orientering3630399
Sondre LadimOK Moss3980679
Øyvind LamarkGanddal IL3978814
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)223522
Oliver LarsenMo OK215994
Emil Reinertsen LeroyerFreidig3824679
Brage Bell LysakerFana IL3490075
Halvor LøkenKongsberg OL3816154
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
Martin Nøkleby MellingRingerike OL3691789
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)
Vilmer NybergAsker Skiklubb3651569
Mathias NyhaugAsker Skiklubb3950433
Ask OlaussenOppsal Orientering3995065
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb3996220
Jakob RastadAsker Skiklubb4019444
Fridtjof ReuschHeming Orientering3887072
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Tord RomundstadNidarøst OK4042271
Sigurd RødnesOppsal Orientering3661253
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL3817962
Eirik Vie StrislandFossum IF3637238
Sindre Vie StrislandFossum IF3636792
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK4020095
Elias Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)
Hallvard TjentlandLardal OL3643251
Ola Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)
Henrik Andreas TømtIL Imås
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL

D16 (38)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie BerntzenFet OL3886488
Ella BerstadHeming Orientering3780467
Mari BrendeFossum IF3885464
Johanne Rognerud BøeFossum IF3662012
Stella S. DahleFana IL
Mari EidsmoFreidig505186
Emma EngehultNotodden OL3700697
Ida Marie FlågenHeming Orientering4003638
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK4041281
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK505820
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL4003869
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Tiril HolenKonnerud IL3768009
Une HoltermannPorsgrunn OL
Selma HøivoldKongsberg OL503909
Emilie JohansenSandefjord OK
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL
Ane Malene KolstadFreidig3654035
Kristin LundanesEmblem IL4042693
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK3639010
Trude MarkhusVerdal OK3982147
Kristin Melby JacobsenLardal OL4004172
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering222250
Ingrid MobråthenBotne SK3907326
Konstanse MoholthKongsberg OL3934957
Alva Marika NiklassonNordre Follo Orientering4040614
Astrid RognstadHadeland OL4041638
Marie Roll-TørnqvistFana IL
Eline SchjervenLardal OL3907722
Ida SolliMo OK
Hedda SpangbergKonnerud IL4016044
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb3986742
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb4039046
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL3807716
Pia Young VikNydalens SK3993128
Kristine Bog VikaneFana IL3490588
Mari ØverbyKongsberg OL3987138

H16 (38)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stein Aas StræteRingerike OL3818085
Erlend AuneByåsen IL3903382
Martin AusenPorsgrunn OL3912037
Kasper Bakken UlsethNydalens SK3985231
Sondre BataldenFana IL3492121
Amund Øiseth BedinIndre Østfold OK
Rolf Andreas BergNydalens SK4013744
Mikkel BerglundRingerike OL4047882
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett3980513
Johan EgerKongsberg OL500586
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284
Tor Erling GjølsjøOK Moss3908332
Peder HaugaardIndre Østfold OK203671
Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering204588
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering4042321
Erlend LangeggenKongsberg OL3690781
Gaute LindaasElverum OK3998283
Mats LindaasElverum OK3828647
Tobias MathisenPorsgrunn OL3980380
Kristian Norum MeløysundNydalens SK4041364
Trygve Børte NomelandKristiansand OK3621224
Sivert PoppeFredrikstad SK3983137
Vegard RanestadHamar OK3723624
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL
Sigurd Saxe SandvikHalden SK
Martin Vehus SkjerveVerdal OK
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb3925302
Gustav Andresen SkotteFossum IF3883345
Elias StubberudNydalens SK4042529
Birk Felland SætnanFossum IF3947603
Brage TakleKristiansand OK3622016
Per Ingvar TollehaugEiker OL228408
Andreas Nybak UrdalGanddal IL
Hans UrsetIL BUL-Tromsø3980372
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799
Atle Nikolai WølloKongsberg OL3656253

D17-18 E (56)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Aas StræteRingerike OL4040887
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL3738929
Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering
Maya Jones ArnesenHeming Orientering4038378
Stine AuneNidarøst OK3942067
Elise AusenPorsgrunn OL3830908
Marte Madslien BakkenNydalens SK3641230
Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK197855
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK3785011
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn
Sigrid EkelandOddersjaa SSK3632411
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb3850252
Malin HaugeHisøy OK212879
Frida HaugskottOL Trollelg4026308
Ida Sofie HjortlandLarvik OK4004107
Christine HoenEiker OL4020517
Stella HolmboeTyrving IL3873106
Iris HolstTyrving IL4041406
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK3612973
Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK3979390
Ine InstanesSturla, IF
Malene InstanesSturla, IF
Oda Isnes TyseEiker OL3973492
Anna Jacobsen-GaskiBardu IL3654381
Malene Teresia JebsenHeming Orientering3727047
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular3828795
Karen Hoel JomaasFossum IF3658655
Tina KallesonOppsal Orientering3876877
Kristine KravdalGjø-Vard OL4005344
Ane Sofie KroghOppsal Orientering3916764
Ingvild LangeggenKongsberg OL3691557
Marte Karine LarsenKongsberg OL229423
Solveig Moen LetmolieEiker OL3952454
Mari Strømme LidVaregg Fleridrett3940749
Marie LilandNydalens SK3883089
Marie Lindløv JensenOK Moss3985686
Alexandra LinløkkenØstmarka OK3640729
Ingrid Lund HovdenTyrving IL3885175
Ea LunøeNydalens SK3624046
Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett
Silje MorlandstøEiker OL3680519
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett4030334
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb3996709
Hanne Eide RappRaumar Orientering
Kristine Eide RappRaumar Orientering
Ingeborg RognstadHadeland OL4041455
Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering3977485
Mina SchjervenLardal OL
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL3645793
Tale StrandKongsberg OL3712049
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL3802121
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering3780863
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering3990223
Ada WulfsbergNydalens SK3671328
Celine YtternesNordre Follo Orientering3940608
Live ØstvoldHeming Orientering

H17-18E (60)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius BakkeFossum IF
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK4023875
Erlend Odd BergeKristiansand OK504439
Vebjørn Blom-HagenFossum IF3410735
Eirik BlågestadFredrikstad SK3980471
Vetle DrageKongsberg OL3782216
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering4004545
Petter Liabakk EriksenByåsen IL3985710
Felix FinsrudAsker Skiklubb3886363
Kristoffer FjæreHedrum OL
Gaute FosstveitRaumar Orientering3875630
Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering186064
Ferdinand FremmingHeming Orientering3828977
Eskil FrischknechtAlta OL506806
Gard FrostAlta OL502117
Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø3951076
Jonas GrønliFreidig3217478
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn3972825
Sondre Zahl HagenFossum IF4041414
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK3830601
Rolf Trygve HaugKongsberg OL3674843
Alf Kristian HelleHalden SK3668639
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK3946639
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn3965977
Håkon HolstadFreidig3649894
Henrik R HoltHedrum OL3905296
Mikkel HoltFreidig3967130
Eirik ImrikFredrikstad SK507038
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett4030417
Jo Even KolstadFreidig3642055
Halvard KornmoPorsgrunn OL3943537
Christopher LadimOK Moss3981099
Johannes LangaasNidarøst OK3942224
Birk Bell LysakerFana IL3489101
Runar Saur ModahlFredrikstad SK3981586
Eivind Berner MyhreFossum IF4040150
Gaute Kvittum NytrøenTynset IF3986601
Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering4041042
Viljan van RaaijHedrum OL3874617
Henrik ReuschHeming Orientering4021986
Iver RingheimLarvik OK195549
David RundeKristiansand OK3940681
Tobias RøddeGanddal IL4041315
Lars SandstadFreidig3802295
Jørgen SchjølbergTynset IF4019048
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK
Ådne SkjærsteinTyrving IL4004479
Åsmund SlokvikNotodden OL3969268
Simen Spets StorhovFreidig4041687
Ole Kristian TaksdalGanddal IL4040598
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering3981974
Johan Kristian UndelandSturla, IF3738093
Anders VestølVegårshei IL3910221
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering3830213
Lars Young VikNydalens SK204299
Sondre YtterbøAsker Skiklubb3677408
August Syrdal ØenHeming Orientering4025037
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn
Kristian ØstermannHeming Orientering4003646
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL4035309

D19-20 E (32)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline AuneHalden SK3708542
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL4043337
Solveig Eline BergTyrving IL3698198
Hedda Raadal BjørloHalden SK3694023
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF3986239
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss3771847
Ane DyrkornNTNUI3684875
Thea DyrkornNTNUI3681244
Helene EgerKongsberg OL215112
Ragnhild EideByåsen IL3800026
Aurora GjølsjøOK Moss3876273
Marlin HaavengenKongsberg OL206386
Lene Berg HanssenByåsen IL3980190
Agnethe HasliBækkelagets SK3715299
Rikke Blakkestad IngesenFossum IF4042115
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular3598588
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF3663580
Pernille KatlaFossum IF3861374
Ida KristianssonHalden SK
Ingrid G. KvålsgardFossum IF3982212
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb3977444
Vera MelkildFreidig4042206
Aurora MoholthKongsberg OL3707833
Lotte MyklemyrEiker OL3643228
Maren NorderudTyrving IL502350
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK
Dina ReitanFreidig3884194
Maria Ulseth SylteFreidig3785326
Mathilde SønsterudbråtenLillomarka OL3780897
Hanne VassendPorsgrunn OL3863792
Kristina VollHaugesund IL Orientering3831716
Linn Mei WaalerMåren OK3611019

H19-20E (40)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb3981222
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering3983699
Sander ArntzenAsker Skiklubb3978780
August Asheim BirkelandNTNUI3574563
Marius AurebekkKristiansand OK3676079
Jørgen BaklidKonnerud IL3982477
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF3781333
Erlend BrendstuenHalden SK
Sebastian DalandKristiansand OK4040630
Jostein Svaland DaleVang OL3964889
Mats EidsmoFreidig508238
Einar EkelandOddersjaa SSK3575644
Eskil FrøislandVang OL4004586
Joar GjerdahlKonnerud IL3770575
Felix HarrisonPeninsula and Plains Orienteers
Anders HaugskottOL Trollelg4027199
Aslak HeimdalKonnerud IL4009106
Niels Christian HellerudHalden SK3640208
Erling HjermstadFossum IF3903523
Øyvind HjermstadFossum IF4042669
Sindre R HoltHedrum OL3867850
Elias JonssonNydalens SK3917549
Styrk Hundseid KamsvågTyrving IL3947553
Even-Johan KaspersenMo OK3907565
Knut KyrkjebøTIF Viking
Lukas LilandNydalens SK4045928
Even LindaasVang OL202094
Oscar LyngenFreidig3584232
Kristian Fredrik LynumFreidig3830288
Rasmus MathisenPorsgrunn OL4045837
Njaal Ellegaard MelbyVang OL4042842
Skjalg NysæterSkien OK3586088
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL3880002
Oskar Spets StorhovFreidig3983350
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL3882669
Emil StørmerFossum IF3781820
Michael SvobodaFothills Wanderers Orienteering Club
Lavran ThorstensenNTNUI500581
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb3986379

D21-E (43)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marion AebiTyrving IL4033213
Emma ArnesenByåsen IL195919
Lone BrochmannBækkelagets SK3980323
Synnøve BråtenVegårshei IL3374543
Anne EikenNTNUI4015418
Tilla Farnes HennumNTNUI3816220
Runa FremstadLarvik OK4039251
Marthe GløersenBækkelagets SK3781937
Kine GulliksenBækkelagets SK3623980
Tekle Emilija GvildyteMedeina
Idunn HaavengenNTNUI3607629
Sophie HarrisonPeninsula and Plains Orienteers
Camilla HengebølFrol IL
Ragnhild HjermstadFossum IF3946902
Gunvor Hov HøydalFossum IF3987005
Maiken Økern HågårdKonnerud IL3620671
Marie Hammer IversenØstmarka OK4043097
Karen Oline KolstadNTNUI4040457
Beatrice LawBOK76414
Anine LomeHamar OK4041919
Ingrid LundanesNTNUI3594934
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett223868
Irina NybergAlfta-Ösa OK
Tonje Aasheim NymarkNTNUI3690344
Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK3784972
Elena RoosHalden SK181217
Mathilde RundhaugFrol IL
Line RuudMo OK
Malin SandstadNTNUI3793395
Oda J SikkelandTyrving IL4031282
Henriette Nygaard SkjørbækOK Pan Århus243490
Tone Wigemyr SnerthammerOddersjaa SSK3598794
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL206562
Line SølbergIL Leik3906294
Marta UlvensøenNTNUI3676871
Mariann UlvestadBækkelagets SK3982105
Tonje VassendNTNUI3587961
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering3977873
Mai Elin B. WatsonBækkelagets SK4041141
Oda WennemoByåsen IL181231
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3861846
Evine Westli AndersenLøten o-lag3918398
Camilla ÖhmanNTNUI3688298

H21-E (60)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil AhlbäckFossum IF3884384
Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering222086
Oskar AndrénIL Leik
Ulrik Astrup ArnesenNTNUI226304
Vegard Vaeng BernhardsenNTNUI4030995
Laurits Bidstrup MøllerSilkeborg OK
Dag BlandkjennKristiansand OK3815594
Ole Jørgen Bogen ArenthNTNUI3981461
Olle BoströmTyrving IL4041273
Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK3946571
Vegard DanielsenKristiansand OK230085
Håvard Sandstad EidsmoFreidig3634599
Henrik EijsinkNydalens SK4022760
Kasper FosserHeming Orientering3946514
Robert FredriksenNotodden OL3977758
Karl FremstadTyrving IL3975901
Gaute FriestadNTNUI3608957
Mathias GløersenBækkelagets SK3672177
Olav Milian Schmitt GranNTNUI4024186
Kristian GræsliHamar OK3742244
Audun HeimdalNTNUI3917200
Florian HowaldTampereen Pyrintö
Martin HubmannFredrikstad SK
Itsuki ItoKOLC
Kim Aleksander Hammer IversenØstmarka OK
Simon JakobssonFrol IL4025813
Ola KeiseråsIL Leik3705290
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett3993813
Olai Stensland LillevoldNTNUI3588829
Bjørn LundanesNTNUI3097318
Carl Petter LyngenFrol IL4041968
Andreas Svingheim MagerøyLillehammer OK3689411
Herman Ryen MartinsenNTNUI3693843
Hans Petter MathisenFredrikstad SK507039
Einar MelsomFossum IF3980489
Elias Thorsdal MølnvikNTNUI3870714
Torgeir NørbechTyrving IL3982253
Andreas G. PoldenNydalens SK4034740
Espen RaastadSkien OK3588423
Damien RenardKongsberg OL201971
KyongSa RiIL BUL-Tromsø3715265
Sander H. RogndokkenNydalens SK3882081
Ludvig RødnesOppsal Orientering507034
Oskar RøenVaregg Fleridrett3778263
Espen Samuelsen SkiriNTNUI3781606
Lars SolliMo OK3441482
Torkil Eide SolstadTyrving IL3595295
Oskar StørmerFossum IF4027991
Stian SundsvikFrol IL3691508
Andreas SølbergIL Leik3641958
Jostein TandbergNTNUI3880846
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI4004222
Thomas TubbehaugenOK Moss222453
Olav VestølVegårshei IL3421112
Anders VisterNydalens SK3597804
Håvard WedegeFredrikstad SK4006789
Vegard Jarvis WestergårdNTNUI3949302
Are WigaardNTNUI3626850
Øyvind WiggenByåsen IL4016267
Emil WingstedtHalden SK3693660

Annonser

IOF Eventor