Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Norsk o-festival - sprint

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Norsk o-festival - sprint
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: fredag 28 juni 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 900 påmeldte deltakere.

N-åpen (47)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren AanonsenØyestad IF allianse235228
Erik BerganKongsberg OL184532
Olai BisethKongsberg OL236317
Jørgen BjervaÅs-NMBU Orientering234192
Elias Hauge BjuganHalden SK508980
Marte Olava BratlienSnertingdal IF Orientering234475
Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering234187
Vetle Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)223755
Amalie Bjerke EvensenSandefjord OK241887
Nelly Bjerke EvensenSandefjord OK241889
Balder Solberg FredheimSandefjord OK223937
Hanna HaldinHalden SK215121
Otto Rygh HoltenNydalens SK220803
Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)223748
Henrik JørgensenLillehammer OK224226
Emil Fotland KolstøEgersund OK224945
Eiril LaugalandÅlgård Orientering222286
Vetle LaugalandÅlgård Orientering212196
Sverre Nordgård LeirenByåsen IL226224
Clara LeroyerFreidig233998
Bjørg Elin LevangSandnes IL (Rogaland)212888
Kåre LevangSandnes IL (Rogaland)223762
Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)223519
Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL224707
Solan LøkenOK Moss212222
Tiril Markussen PrydzNeverfjord IL229582
Synne Martby-SkogsholmÅlgård Orientering213074
Tirill Martby-SkogsholmÅlgård Orientering212215
Alexander Maudal SævlandÅlgård Orientering222050
Andrine Maudal SævlandÅlgård Orientering222610
Jonathan Maudal SævlandÅlgård Orientering222673
Ruben Mydland HellandEgersund OK247996
Annika Næss-UlsethHeming Orientering192204
Ella Nesset RavndalÅlgård Orientering212518
Mari Oraug RyghIL Koll206431
Sturla SigurdssonStokke IL209677
Olav SkjåkLillehammer OK233723
Tobias SkoglundGjø-Vard OL247434
Ingrid SkrettingÅlgård Orientering234543
Sondre SkrettingÅlgård Orientering227484
Andreas SolengSandnes IL (Rogaland)244678
Nelly SolengSandnes IL (Rogaland)244690
Oskar SteneNydalens SK243775
Mathias SundbyLarvik OK217029
Einar SævikStjørdals-Blink Orientering234223
Guro SævikStjørdals-Blink Orientering223957
Sindre WathneSandnes IL (Rogaland)223516

D 9-10 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK212303
Vilma DanevadFredrikstad SK211491
Selma FeylingKolbotn og Skimt OL224241
Mina HolmenSnertingdal IF Orientering211700
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK223934
Marlene KeilholzRøyken OL
Eline KravdalGjø-Vard OL224356
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673
Elvira Maudal SævlandÅlgård Orientering225499
Maren OftedalÅlgård Orientering212181
Vilde PuntervoldEgersund OK224911
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)195929
Vigdis SigurdsdottirStokke IL223979
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)212314

D 11-12 (34)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)213431
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592
Jenny DanevadFredrikstad SK193091
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Marte EgerKongsberg OL196871
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn502811
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)189114
Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering217664
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø214921
Therese HolmenSnertingdal IF Orientering212752
Emma Aune JakobsenOK Moss198018
Ingrid JørgensenLillehammer OK217828
Mareike KeilholzRøyken OL
Ingeborg KolstadWing OK508983
Henni Hattestad KristensenHeming Orientering233834
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL212120
Signe Emilie LynnebakkenKristiansand OK225273
Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett174189
Julie Mydland HellandEgersund OK209739
Josefine Oraug RyghNydalens SK224283
Elise RenardKongsberg OL238174
Astrid ReuschHeming Orientering194470
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)501267
Ingvild RingheimLarvik OK211958
Helene ScheeleNydalens SK211807
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb203792
Silje Andresen SkotteFossum IF225571
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL234142
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Ada C StokkelandÅlgård Orientering507659
Synne Syversen GihleOppsal Orientering224978
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL213243
Minna Sofie WingstedtHalden SK200200

D 13 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø235814
Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø235941
Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering212774
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK202093
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Maren Sofie FremstadLarvik OK212562
Sigrid Schmitt GranHalden SK213211
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK224191
Iselin HøivoldKongsberg OL198838
Mari KallesonOppsal Orientering223923
Åse Valero KjerkreitHalden SK224951
Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL224287
Sofia MelinOK Kolmården
Annika van RaaijHedrum OL187291
Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK212613
Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering223944
Johanne StorhaugKonnerud IL212446
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223975
Astrid YtterbøAsker Skiklubb507040

D 14 (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK502770
Agathe BrathagenLarvik OK224439
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb207497
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Maren HenriksenVang OL190259
Maja Mo HjelsethNydalens SK224289
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering506980
Tuva HøyerFossum IF225161
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099
Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL224300
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204740
Iril RingheimLarvik OK245594
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756
Synne SandvenNotodden OL505752
Marie ScheeleNydalens SK213757
Guro SchjølbergTynset IF166982
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb207603
Anna TaksdalGanddal IL508199
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)212133
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering209719
Anne ØstvoldHeming Orientering197921

D 17- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariell ArntzenNydalens SK192268
Sølvi FossøyEiker OL211620
Anita HillerenEiker OL94140
Julie NærestadVegårshei IL180242
Linnea OlofssonKongsberg OL506938
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193
Solveig SletnerRøyken OL95274
Elise StørenBø OL203364
Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OL224230
Therese Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)39193
Hanne Maria VisterOslostudentenes IK208969

D 17-kort (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benedikte Wiig BøenPorsgrunn OL480108
Silje BøenKristiansand OK237893
Toril FalkenbergStavanger Orienteringsklubb79070
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK212463
Tanja InstanesSturla, IF226658
Kamilla LomeHamar OK189071
Julie PuntervoldEgersund OK204767
Barbara StalderOLG Skandia

D 17-B (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BakkeSandnes IL (Rogaland)229436
Ann Torill BakkenÅlgård Orientering246746
Judit BanfiÅs-NMBU Orientering234194
Anne Marie EkelandOddersjaa SSK229716
Mia EngehultNotodden OL197857
Lene FlessebergKongsberg OL502920
Ingunn GåsværTorridal IL86205
Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi502234
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering206481
Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)212072
Runa KallesonOppsal Orientering222301
Ida KolstøEgersund OK245574
Maria G. MehammerPorsgrunn OL184432
Mari MyklebostSandnes IL (Rogaland)233831
Sofie Oraug-RyghIL Koll244048
Trine SelvikvågFrøyland IL215170
Tove SildnesKonnerud IL123915
Hilde SkrettingÅlgård Orientering241339
Marianne SkusethEmblem IL235203
Elin SlokvikNotodden OL93987
Kristine Sparre KnudsenStokke IL245658
Tora VollsetHeming Orientering222093

D 17-C (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AanonsenØyestad IF allianse235229
Anne-Marthe HansenFet OL201984
Grete HitreskogKristiansand OK506678
Torunn LaugalandÅlgård Orientering184598
Guro MaudalÅlgård Orientering222696
Merethe PuntervoldEgersund OK
Ella SkoglundGjø-Vard OL206112
Liv Cathrine SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering145493
Marie Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)
Anja VistnesSandnes IL (Rogaland)224761
Rikke WernersenØyestad IF allianse79937
Turid WilliksenFossum IF117701

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina Irene Guttormsen SørumSkien OK184371

D 35- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering212731
Marie Rygh HoltenNydalens SK221115
Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK238018
Jane Mydland HellandEgersund OK209949
Anne Marthe PeveriEiker OL211458
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn509155
Kristin SletnerIL GeoForm67395
Christine StalderOLG Skandia
Anna-Thekla TonjerElverum OK215579
Mette WathneSandnes IL (Rogaland)223495

D 40- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubb212804
Monica BerglundRingerike OL507952
Ingrid Kronborg BronebakkHalden SK62771
Linn Carina DalandKristiansand OK181677
Kirsten GjermstadKonnerud IL509145
Ingunn Anda HaugSandnes IL (Rogaland)199634
Vigdis HobølOppsal Orientering507713
Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering502656
Astrid KravdalGjø-Vard OL201989
Marianne LøkenOK Moss505784
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)184505
Dana B. SteneNydalens SK215132
Silje SyversenOppsal Orientering500593
Beate UndebergetOppsal Orientering248750
Anja WingstedtHalden SK79290

D 40-kort (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline BredlandKongsberg OL228554
Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK211201
Anikken Gjein DybvikStokke IL223932
Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK229751
Heidi MartbyÅlgård Orientering235216
Trude NysæterSkien OK245644
Otilie OftedalÅlgård Orientering180157

D 45- (41)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)195729
Kari Solem AuneByåsen IL203785
Katrine BakkeFossum IF89476
Ingrid Lundin BerganKongsberg OL205547
Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering234084
Berit BergsetGjø-Vard OL92121
Kristin BruserudOL Trollo216680
Anne-Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK202089
Cora EbnerKongsberg OL190124
Kristin EgerKongsberg OL196870
Gøril EideByåsen IL199490
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Anette Kjærås FiringAndebu IL156974
Ellen GustafssonKongsberg OL202996
Elise HafskjoldNydalens SK207342
Marianne HaugeHisøy OK234915
Kristin HaugskottOL Trollelg216726
Kristin Stubban HygenØstmarka OK209892
Camilla ImrikFredrikstad SK209934
Elisabeth IngvaldsenNydalens SK192184
Marit InngjerdingenHeming Orientering508141
Elin KallesonOppsal Orientering206250
Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø503511
Doris Stien KaspersenMo OK182132
Kristine KolshusOppsal Orientering
Målfrid KonstKristiansand OK197878
Valborg MadslienLillehammer OK182160
Sara MathisenPorsgrunn OL229522
Maiken Skirstad MoNydalens SK91082
Anne NilsenÅs-NMBU Orientering180125
Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK192594
Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF190619
Ingjerd SommerstadKongsberg OL231180
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775
Audrun UtskarpenIL GeoForm195740
Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering506763
Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)67821
Siv WiersdalenPorsgrunn OL199541
Heidi ØstliRaumar Orientering161766
Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering197748

D 50- (44)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimVaregg Fleridrett507838
Mai Iren AlmåsIL Leik205505
Tone AlmåsIL Leik506670
Torill AndersenSandnes IL (Rogaland)217077
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering196768
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Anniken AusenPorsgrunn OL241428
Astrid BrevikStokke IL211374
Anita Sørensen DrageKongsberg OL509117
Barbara Willkommen EikenKongsberg OL220733
Monica FeylingKolbotn og Skimt OL97669
Margrete GaskiBardu IL205412
Elin Moe GræsliHamar OK504289
Hilde Sofie HansenMo OK216110
Rine HanssenByåsen IL192378
Jan HarrisonPeninsula and Plains Orienteers
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK505875
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Jane Karine HelmersenFet OL225150
Ingrid KvistadKongsberg OL504457
Wenche LindløvSarpsborg OL206022
Eirin LodgaardByåsen IL502248
Mona LomeHamar OK190329
Kari MadslienNydalens SK201959
Heidi MyklemyrEiker OL3644655
Marianne NjåsteinTyrving IL507825
Rannveig NordhagenFana IL237735
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Marianne OmdalKongsberg OL503977
Signe OttesenSandnes IL (Rogaland)200487
Hanne Lerche RaadalHalden SK199699
Rita RaastadSkien OK502129
Ingrid Eide RappRaumar Orientering216395
Marianne ReuschHeming Orientering194448
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Kristin SandvenNotodden OL211944
Nora SkauenTyrving IL182125
Hege SolerødGjø-Vard OL76108
Kjersti StræteRingerike OL79007
Solfrid H. ThuestadHaugesund IL Orientering192665
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831
Hilde VassendPorsgrunn OL203385
Torill VisterIndre Østfold OK236415
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)223589

D 55- (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild AuglændGanddal IL507085
Heidi BørstadSarpsborg OL221508
Anne DahlNydalens SK192454
Torun DyrkornEiker OL185988
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb224573
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Anne-Siv GjertsenStavanger Orienteringsklubb402428
Ragnhild HaldKristiansand OK228397
Unn Hilde HeggedalKongsberg OL207010
Elisabeth HetlevikKongsberg OL216819
Marianne HjermstadFossum IF186886
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)204529
Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering506135
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Dagrun MelkildHeming Orientering197758
Magnhild T. MølnvikFossum IF201695
Randi NicolaisenAsker Skiklubb211089
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK208003
Runa SkyttersæterHeming Orientering500599
Tone StoklandSandefjord OK188461
Hilde StorløkkenKongsberg OL216985
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714
Ann Sissel VehusVerdal OK187015
Anne Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)216894
Turid VongravenSkien OK505487
Eli Marie WiigPorsgrunn OL241874

D 60- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lisa AnnersandOK Tyr195905
Grete S B HoviSkien OK502919
Gunn BotnenBø OL89661
Liv Bente H FriestadKristiansand OK184416
Siren GreveBergens TF211515
Helga HaverstadLierbygda OL500499
Gunhild HennumLierbygda OL207531
Oddny JørgensenIK Grane Arendal Orientering503932
May MelingStavanger Orienteringsklubb234039
Kari Elisabeth NatvigNittedal OL509331
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb190665
Marianne SpanliLierbygda OL508903
Anne SørumIndre Østfold OK500607

D 65- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger FinstadRaumar Orientering203320
Randi HansenStokke IL211332
Berit HegdalBergens TF215429
Anne KaasaDriv IL206379
Aud KjemperudEiker OL508150
Elle M. MelbyeHeming Orientering216699
Elisabeth RødAndebu IL248506
Nina SoligardBergens TF217014
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630
Eva TaraldrudIndre Østfold OK236428
Live Joronn YtrehusRingerike OL248919

D 70- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsten BakkeGjø-Vard OL181857
Liv FeiringHamar OK182065
Kjellaug HodnekvamBergens TF199678
Astri Ese HoleBergens TF226153
Gunn Kari HygenFreidig201973
Tordis Rytter JakobsenOK Moss197740
Rosa JohanssonIK Uven
Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL501321
Bjørg KocbachBergens TF180128
Inger LindløvOK Moss505703
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991
Kari NatåsBergens TF209743
Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL204601
Ingjerd SognnæsBergens TF480130
Kari StrandeRingerike OL87520
Marit TyldumRudsbygd IL191359
Gry Bruland VråleSturla, IF504475
Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL203488

D 75- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eva AaldeFreidig236394
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Ulla LindheIK Stern183995
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

D 80- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni Dirro BøhlerengenMåren OK503560
Tirill Liby SeipOK Skeidi506694
Inger E. VamnesHamar OK97449

H 9-10 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Einar AndresenMalvik IL224450
Joel Bronebakk JohanssonHalden SK500290
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn226031
Jakob Bredland EidKongsberg OL214300
Mathias Bredland EidKongsberg OL215111
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK227532
Emil HeksemFana IL223569
Jone Rygh HoltenNydalens SK220904
Alf Hattestad KristensenHeming Orientering234274
Brage LaugalandÅlgård Orientering212527
Samuel MorrisBennelong Northside Orienteers
Markus Mydland HellandEgersund OK224828
Mathis RenardKongsberg OL209723
Karl Oraug RyghIL Koll212746
Jens Vonen SvaeSarpsborg OL504396
Magnus Syversen GihleOppsal Orientering500568
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)212332
Ville Emil WingstedtHalden SK181249

H 11-12 (48)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens Anton AndresenMalvik IL213797
Jan Olav BerganKongsberg OL205394
Arne BisethKongsberg OL234144
Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering223931
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange217242
Jens G. DybvikStokke IL195951
Anders Hovgaard EisvangOK Moss212533
Rasmus EngehultNotodden OL212066
Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb225349
Emil Tonjer FingarsenElverum OK227509
Theo Solberg FredheimSandefjord OK224135
Jarand GustafssonKongsberg OL196856
Sondre HafskjoldNydalens SK244039
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK505822
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)224844
Eskil HobølOppsal Orientering
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204554
Sondre KornmoPorsgrunn OL213405
Lars KostølKristiansand OK213510
Mathias LeroyerFreidig502096
Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL225046
Selmer LøkenOK Moss212650
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK217672
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Leonardo MelinOK Kolmården
Sivert MørchEmblem IL233751
Livar OftedalÅlgård Orientering212199
Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL224129
Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL224741
Marius RøddeGanddal IL211906
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421
Alfred Holtan SanderudLillomarka OL233962
Magnus SigurdssonStokke IL509124
Gaute SkjønhaugFet OL213595
Erlend SommerheinFossum IF204608
Jon StrandKongsberg OL239184
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL206027
Marcus Rygg SyvertsenKonnerud IL224743
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048
Ask Felland SætnanFossum IF211804
Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering224090
Tollef TjentlandLardal OL506668
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett88730
Olav Solheim UndebergetOppsal Orientering209720
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)204850
Marcus WindvikSandefjord OK223958
Sigmund ØlstadFet OL509008
Håkon ØverbyKongsberg OL217391

H 13 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik Fet AndersenKonnerud IL228468
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering180054
Erlend BakkeFossum IF211772
Mathias BirkelundAsker Skiklubb191071
Eskil HafskjoldNydalens SK213784
Oskar HeksemFana IL213352
Sigurd HobølOppsal Orientering212542
Mathias LinløkkenØstmarka OK203470
Alf Petter LynumFreidig186849
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505817
Henrik NybergAsker Skiklubb228517
Gaute NysæterSkien OK245755
Erlend OtterleiØstmarka OK203228
Mikkel RastadAsker Skiklubb502885
Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)206522
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)225065
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)212148

H 14 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL185942
Rasmus BerglundRingerike OL201737
Martin Christoffer BorgIL Koll212637
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Jonas HickenIL Koll247817
Lars Horten JordetVingelen IL203272
Tobias Tronbøl LiumIL Koll225083
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn239020
Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL509466
Anders Næss-UlsethHeming Orientering503659
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)507648
Borgar SkjelbredKongsberg OL215594
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering507660
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken506700
Kristoffer Børke SætabergetVang OL217852
Liam WingstedtHalden SK221174
Einar ØstvoldHeming Orientering197959

H 17- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AkslandSandnes IL (Rogaland)145059
Martin AskeAndebu IL234860
Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL500263
Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL501103
Erik BakkeSandnes IL (Rogaland)245646
Martin BirkelundAsker Skiklubb207566
Sigve BotnenBø OL89665
Såmund BotnenEmblem IL88669
Einar EideByåsen IL209976
Jonas GrønliFreidig215144
Sindre Jansson HaverstadLierbygda OL191591
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK503555
Einar Marius Hjellestad MartinsenVindafjord Orienteringslag185849
Kenneth MydlandEgersund OK216944
Odd Kristian Hagen MyreKristiansand OK224235
Mikael OlaussonOslostudentenes IK208560
John RundeKristiansand OK504087
Torgeir SkjeldnesBuvik IL

H 17-kort (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas Bolstad ScheieFrøyland IL220752
Hans Christian Granly FalkenbergStavanger Orienteringsklubb165135
Heine LingaIL Gular127049
Bjørnar Andre Alvær SandsmarkFrøyland IL226956
Marius StaffOL Toten-Troll216850
Rune SvihusFrøyland IL209851

H 17-B (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil Sebastian BakkenEiker OL246691
Olav HellandEgersund OK207822
Glenn Ekholdt HillerenEiker OL94372
Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering206480
Alexander JongenburgerSandnes IL (Rogaland)212072
Frode Halvor LundÅlgård Orientering170503
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL207642
Stig Arild SkrettingÅlgård Orientering187173
TorSverre E. SkåraEgersund OK502813
Tommy SæterKongsberg OL200438
Thor VollsetHeming Orientering216665

H 17-C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd Paulsen AskLierbygda OL206537
Marius GihleOppsal Orientering174120
Stian LillegårdLillomarka OL198793
Edward SævlandÅlgård Orientering222699
Arnfinn SørumSkien OK503910

H 35- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius BjuganHalden SK211430
Christian BøenKristiansand OK216987
Audun FingarsenElverum OK216838
Marius HolmenSnertingdal IF Orientering206245
Knut Øyvind JohansenBardu IL216935
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering500520
Børge LeirenByåsen IL226224
Lasse SyvertsenBerger og Svelvik OL195900
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)224120

H 40- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein AndersenNydalens SK192578
Christian Andre AndresenMalvik IL226191
Robert BanfiÅs-NMBU Orientering210826
Geir HeksemFana IL504454
Andreas JohanssonHalden SK503361
Torbjørn KravdalGjø-Vard OL193098
Stian KvernsmyrAndebu IL211240
Øyvind LøkenOK Moss187141
Øystein RastadAsker Skiklubb212379
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)507762
Finn Gjerull RyghNydalens SK244038
Bård SkogsholmÅlgård Orientering508916
Tommy SkårbøRaumar Orientering217459
Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering217038
Sturla StokkelandÅlgård Orientering507658
Andreas SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering236794
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL241823

H 40-kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kenneth DybvikStokke IL224085
Trond Sigurd FotlandEgersund OK225018
Thorbjørn VærpKristiansand OK507857

H 45- (49)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)503032
Pål AngvollFredrikstad SK212300
Harald BakkeFossum IF89475
Lars BerglundRingerike OL504705
Raymond BerntzenFet OL225524
Are BisethKongsberg OL227498
Henning Bratland CarlsenOK Moss506222
Espen DanevadFredrikstad SK79095
Even ErlienGjø-Vard OL480253
Thomas FrostAlta OL501142
Vidar GjelstadOppsal Orientering214745
Kyrre GranFet OL180192
Rune GraversenIL BUL-Tromsø503965
Runar HafskjoldNydalens SK214915
Jon-Kåre HansenTIF Viking193017
Sigmund HansenGjø-Vard OL231080
Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)189148
Hans Olav HygenØstmarka OK186840
Knut Ivar JohansenSandefjord OK241780
André JægtvikKonnerud IL500282
Holger KeilholzRøyken OL
Jøran KristensenHeming Orientering233943
Geir KristiansenKristiansand OK229983
Asgeir LiumFet OL509002
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109
Brian MaySage Orienteering and Rogaining Club
Stig MellingRingerike OL215004
Trond MyhreFossum IF191338
Ola NilsenOppsal Orientering219489
Arild NyhaugAsker Skiklubb204534
Frode NysæterSkien OK184474
Gisle NysæterSkien OK217460
Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering227555
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)507650
Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL508912
Nils Tore PuntervoldEgersund OK204741
Ørjan RavndalÅlgård Orientering500518
Christian ReuschHeming Orientering194449
Espen RøsteKongsberg OL204757
Knut SandvenIL Koll3832862
Geir SchjølbergTynset IF180141
Torgeir SkjønhaugFet OL201986
Kjetil SkjåkLillehammer OK224426
Per Øyvind SteneNydalens SK185848
Øyvind StørenBø OL203258
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb506809
Knut Jostein SætnanFossum IF193630
Erik Utne VieHaugesund IL Orientering146560
Kenneth WesterheimStord Orientering197944

H 50- (68)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AndresenFossum IF165904
Kimme ArnesenHeming Orientering84024
Lasse ArnesenHeming Orientering196876
Knut AurebekkTorridal IL208689
Dag AusenPorsgrunn OL213725
Jon Iver BakkenNydalens SK201445
Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering187157
Kjetil BjørloHalden SK187303
Geir BråtenVegårshei IL245669
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)507646
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering198012
Per Øivind EgerKongsberg OL196869
Guttorm EggeIL GeoForm210110
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering507671
Tomas EidsmoFreidig173137
Terje Ulla EikenKongsberg OL190660
Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)209845
Jon Terje EkelandOddersjaa SSK211559
Rune EngehultNotodden OL207904
Øyvind FlaattenOK Skeidi91505
Trond FossSandefjord OK205484
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Knut GjoneSandefjord OK223921
Per GustafssonKongsberg OL203004
Sven Arne GylterudFossum IF500629
Stein H. HagenFossum IF504815
Inge HaugeHisøy OK234810
Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering502655
Frode HaugskottOL Trollelg216715
Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)208719
Jens Christian HolstTyrving IL192324
Fredrik HøyerFossum IF205548
Ole IngesenSarpsborg OL212391
Fred Arne JacobsenBardu IL187978
Christian JomaasFossum IF501016
Bjørn Richard KirsteSkien OK195867
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett182123
Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL221162
Jon Erik KvarmeSturla, IF505431
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)195788
Einar MartinsenVindafjord Orienteringslag209430
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566
Gunnar MelinOK Kolmården
Øyvind MikkelsenKristiansand OK502231
Eric MorrisBennelong Northside Orienteers
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)229435
Ivar MølnvikFossum IF501251
Mikael NybergHellas Orientering
Svein NygårdLillomarka OL229680
Tore NymarkVaregg Fleridrett507947
Per Olav NærestadIF Trauma221105
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Ian RingheimOL Trollo204716
Ronny RykkjeVaregg Fleridrett500904
Øystein SkjelbredKongsberg OL182076
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL502929
Jens Even StorhovFreidig182078
Odd StrandKongsberg OL501473
Lars Erik StrømsnesMalvik IL180207
Leif StørmerFossum IF203638
Espen SvaeSarpsborg OL504395
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Oddvar TaksdalGanddal IL501146
Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø501099
Ole Petter VestølVegårshei IL222073
Øystein WiggenByåsen IL500161
Knut Erling ØenHeming Orientering187010
Roger ØstvoldHeming Orientering195762

H 50-kort (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BaklidKonnerud IL500118
Jarle EriksenOK Skeidi199435
Martin FrischknechtAlta OL501684
Ian HarrisonPeninsula and Plains Orienteers
Martin KaspersenMo OK186196
Jon RingdalSandefjord OK81039
Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering229469

H 55- (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AasRingerike OL220777
Haakon ArnesenByåsen IL503615
Trond BaklidKonnerud IL500289
Vidar BenjaminsenLillomarka OL223228
Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL204600
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Roar ByeModum OL193869
Oluf BøckmanKristiansand OK221130
Øyvind DrageKongsberg OL211394
Tore Voss FagervoldBærums Skiklub227617
Jan Petter HansenIL Gular244281
Erlend HaugKongsberg OL178185
Øyvind HelmersenFet OL201988
Erik HøivoldKongsberg OL217636
Øystein JensenSarpsborg OL206026
Leif JordetVingelen IL203271
Arne KristensenStokke IL96681
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett220011
Stein MarkhusVerdal OK211651
Øystein MelbyVang OL84213
Thor MellaOppsal Orientering187259
Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL508330
Are NjåsteinTyrving IL206550
Thor NorderudTyrving IL241735
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Frode RobertsenStokke IL507859
Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering211178
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Svein-Erik SøgårdKongsberg OL507082
Axel Juell TheisenMellembygd OL192990
Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL500625
Thor Inge TollehaugEiker OL228411
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)507057
Roger Andre VaneboKongsberg OL208598
John YtternesKolbotn og Skimt OL221152

H 60- (33)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein AlvestadWing OK503970
Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)243805
Jon BjørgumKristiansand OK209927
Jack BjørnsenKristiansand OK197830
Jarle BotnenBø OL170925
Gunnar BråtenVoss IL505878
Leif ErikssonModum OL87006
Reidar FossumAsker Skiklubb60917
Arve GlittumOK Skeidi188444
Inge GlittumOK Skeidi190985
John HansenKristiansand OK208650
Erik HasliSnertingdal IF Orientering504500
Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL200005
Trond HegnaAsker Skiklubb246350
Lars HjermstadFossum IF219123
Geir Holm GundersenKonnerud IL221187
Harald HoviSkien OK239501
Nils HæstadFossum IF191375
Egil Wickstrand IversenHeming Orientering221312
Arne JohannesenIL Gular502587
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb207746
Per LarsenKristiansand OK236333
Svein LingaIL Gular181793
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering89431
Sigbjørn ModalsliFossum IF215003
Bård NatvigNittedal OL217340
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn506661
Eirik Næss-UlsethHeming Orientering217164
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Peter PrydzNeverfjord IL92249
Ørjan Eirik ValestrandFana IL245630
Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse244801
Richard Zeiner-GundersenFossum IF507044

H 65- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL236004
Vidar ElvekrokEiker OL250218
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Bjarne GimreGanddal IL250215
Per Chr. HagenBø OL227680
Øystein HolmenSnertingdal IF Orientering243260
Stein KlyveOK Moss64749
Eilef LandsverkSkien OK235929
Einar Kristian LundeVarteig OL79861
Torbjørn NørbechRingerike OL248918
Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss509552
Sveinung RekaaNotodden OL505373

H 70- (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans Roar BakkenEiker OL209778
Paul Martin BergRudsbygd IL191274
Harry BreilandÅlgård Orientering509012
Eldar BørsumBækkelagets SK181968
Frank FinstadRaumar Orientering221142
Alf Johan HjelmtvedtEiker OL501244
Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal Orientering503934
Kay JørgensenPorsgrunn OL501320
Runar KittilsenStokke IL509136
Rolf LyePorsgrunn OL507823
Widar Taxth LølandHisøy OK245776
Terje MalmHamar OK206901
Magne MoyOK Sør505873
Magnus NatåsBergens TF170836
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb207969
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking245575
John Thomas PetersenNittedal OL184542
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Helge RevhaugRingerike OL214964
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Jørn TorgersenTIF Viking219114
Geir TrøanKolbotn og Skimt OL186215
Svein ØderudKristiansand OK180545

H 75- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering226157
Odd AureDrangedal OL89873
Helge BjaalandHeming Orientering217272
Ronald BjervaDrangedal OL238049
Arne BrandsbergEgersund OK204773
Trond FeiringHamar OK202135
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Dagfinn HoleBergens TF216755
Henrik HvoslefIK Stern193993
Karl-Axel JohanssonIK Uven
Magne KlovningPorsgrunn OL229517
Magnus LandstadFreidig483336
Knut LindløvOK Moss504465
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF500674
Kjell Gorm RøkkeTyrving IL174746
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Anders TaraldrudIndre Østfold OK203368
Thorolf TrolsrudBotne SK501730
Leidulv VinjeNidarøst OK209738
Lasse VråleSturla, IF507070
Jan VærpSøgne og Songdalen OK216807
Magnar ØvreåsBotne SK504511

H 80- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola AaldeFreidig216848
Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering235826
Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn187215
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Jon Vegard LundeLillehammer OK192660
Rolf Arvid Leijon PedersenAlta OL82402
Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegn207341
Jon TyldumRudsbygd IL191358
Finn Åge ØsternKongsberg OL86980

H 85- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul ForsethOL Trollelg191258
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK508534
Carl-Henrik HallbergIK Uven
Svein HaukaasÅrstad IL509023

Direkte A1 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål Martin EidKongsberg OL228521
Snorre FrydenlundSturla, IF505540
Sturla FrydenlundNTNUI209840
Aleksander Rygh HoltenNydalens SK221437
Thomas JørgensenLillehammer OK191312
Anthony LeroyerFreidig
Helge Grenager SolheimOppsal Orientering223922
Morten Herman VogtKonnerud IL505847

Direkte A2 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tom André AlstadsætherEiker OL211445
Marte P. H AndresenMalvik IL207803
Øyvind GylverAsker Skiklubb195801
Karianne HaugeHalden SK501218
Erik Rytter JakobsenOK Moss208926
Ingunn Saur ModahlFredrikstad SK210795
Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering224060
Per Kristian TømtIL Imås206546
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb501115

Direkte A3 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anita E. HoleFørde IL501592
Knut Even HoleFørde IL211179
Vegar HoleFørde IL206016

Direkte B (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mona BratlienSnertingdal IF Orientering206486
Federica De MagistrisOK Kolmården
Gro EllegaardVang OL84212
Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)143226
Kristin Solberg FredheimSandefjord OK224075
Bjørn A FriestadKristiansand OK184415
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn505488
Sigrun GjoneSandefjord OK224334
Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL191644
Jørn Eugen HaslestadRingsaker OK191252
Bente HortenVingelen IL203370
Katrine KlyveOK Moss483330
Gunn Tove Nordgård LeirenByåsen IL226225
Anne-Sofie LyshedenKonnerud IL503959
Hilde MoholthKongsberg OL208691
Robert MørchEmblem IL234113
Øistein PaulsenBergens TF226059
Ingerid ReinertsenFreidig192662
Tore RøddeGanddal IL206300
Roar SkoglundGjø-Vard OL217374
Rune SævikStjørdals-Blink Orientering502543
Lea TaraldsvikVarteig OL234441
Jarl ValdalSandnes IL (Rogaland)224711
Miguel ValeroHalden SK
Turid VrålstadVaregg Fleridrett136920

Direkte C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hege AndersenIL Koll213419
Elise KennedyBennelong Northside Orienteers
Geir LevangSandnes IL (Rogaland)247120
Astrid LundeDrangedal OL89887
Berit SolheimSandnes IL (Rogaland)223483

Utvikling N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sofie Beckmann KristiansenKristiansand OK212044
Kristoffer LevangSandnes IL (Rogaland)247241
Elisa Kaderkova MæhlumGjø-Vard OL242321

Utvikling C (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)229434
Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering197821
Ane Kristine EidKongsberg OL212523
Therese Alisa LundÅlgård Orientering504464
Veronica Sunisa LundÅlgård Orientering188703
Maja Kalleson RøedOppsal Orientering212086
Amalie SkjønhaugFet OL213705
Johan SkjåkLillehammer OK213804
Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)206527
Thea Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering225345
Åsne Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)213056

Utvikling B (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Andre BrandsbergEgersund OK224732
Ida Marie BratlienSnertingdal IF Orientering234060
Stella S. DahleFana IL233714
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK506821
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)211139
Simen HøyerFossum IF205543
Maria KostølKristiansand OK198036
Amalie KvernsmyrAndebu IL211279
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)201921
Hallvard TjentlandLardal OL505852
Sandra Sofie TømtIL Imås246774
Åsmund Paulsen VieHaugesund IL Orientering207971

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor