Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Klubbmesterskap Freidig 2018

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Klubbmesterskap Freidig 2018
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: onsdag 13 juni 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 93 påmeldte deltakere.

N-åpen (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eva AmundsenFreidig224365
Eystein AskeFreidig225496
Trygve BøhleFreidig233975
Annika Lund EikremFreidig206045
Selma Lund EikremFreidig
Frid FagerliFreidig
Eira Forsbak AsplemFreidig211354
Tora Marstrand HasleFreidig233972
Clara LeroyerFreidig233777
Linus Fossum MalmringFreidig238054
Filip Leonard NolteFreidig206048
Sverre Rudi FrisvollFreidig
Maja Sjøgren CarlsenFreidig228467
Irene Storler SnøfuglFreidig225001
Marit Storler SnøfuglFreidig228509
Martin Sæther LevinFreidig225527
Sigve Bohnhorst TegdanFreidig96490

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora HalvorsenFreidig206044
Selma Monsrud-SikorskiFreidig
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393

D 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AskeFreidig212777
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Selma NevinFreidig233837
Solveig Louise NissenFreidig211745
Anna Aurora NolteFreidig224051
Lina Storler SnøfuglFreidig206033
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Vilde Talgø-KristiansenFreidig212780
Maria Strømdal WikFreidig213142

D 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna ChristensenFreidig225367
Mari EidsmoFreidig505186
Mabel Ovedie Herskedal AmundsenFreidig224737
Ane Malene KolstadFreidig180130
Silje Marie NissenFreidig212787
Vilde Lereim StorliFreidig179918

D 17- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Angell-PetersenFreidig69051
Gro Sandstad EidsmoFreidig160461
Randi LillealternFreidig97757
Vera MelkildFreidig180322
Anne NevinFreidig233995
Hanne SandstadFreidig206030
Maria Ulseth SylteFreidig211561
Kari UlsethFreidig180719
Tina Strømdal WikFreidig214965

D 50- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid MelkildFreidig211655

H -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias LeroyerFreidig502096
Emil Aleksander NolteFreidig502989
Ole Ulseth SylteFreidig206049

H 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallvard HellevikFreidig180307
Sven NevinFreidig228533
Sivert Sæther LevinFreidig224366

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Scott SjølieFreidig233916

H 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tristan HalvorsenFreidig504441
Sverre HellevikFreidig224471
Emil Reinertsen LeroyerFreidig233777
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862
Iver Dalsaune ThunFreidig180850

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias Enebak IversenFreidig228080

H 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage AsplemFreidig203659
Vetle Grønvik EkraFreidig212776
Antonius Herskedal AmundsenFreidig224853
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig504483
August MaskeFreidig212807
Jostein RøFreidig203648
Vegard Ulseth SylteFreidig220833

H 17- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders EInumFreidig505535
Håkon HolstadFreidig203584
Mattis HoltFreidig179878
Øystein Grande JarenFreidig206055
Vegard KittilsenFreidig504704
Jo Even KolstadFreidig502812
Anthony LeroyerFreidig
Albin LillieströmFreidig203495
Harri LuchsingerFreidig158036
Oliwer LundbergFreidig203490
Lars OwrenFreidig214816
Lars SandstadFreidig504578
Leif Arne SkeiFreidig210049
Oskar Spets StorhovFreidig215145
Simen Spets StorhovFreidig203586
Andreas SylteFreidig182033
Jørgen TegdanFreidig191303

H 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir ArnesenFreidig179424
Stig Magnar LøvåsFreidig401016
Geir OwrenFreidig215196
Bernt RognesFreidig201831
Jens Even StorhovFreidig182078

Foreldre-kort-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tommy HammerFreidig233988
Ingvil SnøfuglFreidig225556
Lars Talgø-KristiansenFreidig

Foreldre-lang-A (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marit AlbinsonFreidig215182

Annonser

IOF Eventor