Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Klubbkarusell løp 2 - Kalbergskogen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Klubbkarusell løp 2 - Kalbergskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: mandag 28 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Ganddal IL (63)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ragnhild AuglændGanddal ILDamer - lang løype182021
Kristin BarvikGanddal ILDamer - mellom løype197952
Jørgen BreivoldGanddal ILHerrer - lang løype197882
Kristin BreivoldGanddal ILDamer - mellom løype213020
Markus Andreas BreivoldGanddal ILHerrer - lang løype212938
Norah BreivoldGanddal ILDamer - mellom løype211689
Pernille BreivoldGanddal ILNybegynnerløype213049
Erlend BremnesGanddal ILHerrer - mellom løype213047
Mari BremnesGanddal ILNybegynnerløype211905
Toril DahleGanddal ILDamer - mellom løype225525
Aksel DommersnesGanddal ILHerrer - mellom løype211842
Joar EilevstjønnGanddal ILHerrer - lang løype504231
Øivind FagerlundGanddal ILNybegynnerløype211919
Tone M. Seglem GiskeGanddal ILDamer - mellom løype234145
Paul Terje HaarrGanddal ILHerrer - lang løype206899
Per Olav HaarrGanddal ILHerrer - lang løype206339
Ingrid LamarkGanddal ILDamer - lang løype174736
Trond LamarkGanddal ILHerrer - lang løype184425
Vibeke LamarkGanddal ILDamer - lang løype189151
Øyvind LamarkGanddal ILHerrer - lang løype195846
Marjo LiikanenGanddal ILDamer - lang løype199632
Anders Jess LinjordGanddal ILHerrer - mellom løype188883
Arve LundeGanddal ILHerrer - mellom løype225356
Gry Stangeland LundeGanddal ILDamer - mellom løype234038
Thomas Barvik MælandGanddal ILHerrer - mellom løype211775
Unni Byberg MæstadGanddal ILDamer - mellom løype234151
Maria Nilsson RøddeGanddal ILDamer - mellom løype213110
Ove OalandGanddal ILHerrer - lang løype216734
Hilde OhrGanddal ILDamer - mellom løype213113
Karen OrstadGanddal ILNybegynnerløype206299
Peder OrstadGanddal ILHerrer - mellom løype212951
Kristin Furre OweGanddal ILDamer - mellom løype234124
Inger RothGanddal ILNybegynnerløype213137
Marius RøddeGanddal ILHerrer - mellom løype211906
Tobias RøddeGanddal ILHerrer - lang løype197866
Tore RøddeGanddal ILHerrer - lang løype206300
Fredrik SandalGanddal ILHerrer - lang løype501381
Ida Sandal-HansenGanddal ILNybegynnerløype94286
Noa Sandal-HansenGanddal ILNybegynnerløype
Grete Stokke SeljeskogGanddal ILNybegynnerløype174701
Håkon Stokke SeljeskogGanddal ILHerrer - mellom løype212758
Øyvind Stokke SeljeskogGanddal ILNybegynnerløype212615
Knut SkjævelandGanddal ILHerrer - lang løype197988
Johanne Bjøberg StoklandGanddal ILNybegynnerløype213453
Sturla Bjøberg StoklandGanddal ILNybegynnerløype213166
Henning SundbyGanddal ILHerrer - lang løype225587
Mariann SveinsvollGanddal ILDamer - lang løype503557
Nora SvendsenGanddal ILDamer - lang løype211917
Ole Morten SvendsenGanddal ILHerrer - mellom løype239674
Alfred SvihusGanddal ILNybegynnerløype174786
Arild SvihusGanddal ILHerrer - mellom løype206298
Kjell SvihusGanddal ILHerrer - lang løype501674
Kjetil SvihusGanddal ILHerrer - lang løype197859
Sondre SvihusGanddal ILNybegynnerløype174785
Anna TaksdalGanddal ILDamer - lang løype188955
Aud Hognestad TaksdalGanddal ILDamer - lang løype501775
Oddvar TaksdalGanddal ILHerrer - lang løype501146
Ole Kristian TaksdalGanddal ILHerrer - lang løype188960
Ann Karin TjørhomGanddal ILDamer - lang løype216714
Andreas Nybak UrdalGanddal ILHerrer - lang løype188800
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal ILDamer - lang løype188831
Åsmund Lauritz VaalandGanddal ILHerrer - lang løype225494
Clemens Sundby ØxnevadGanddal ILHerrer - lang løype225547

Annonser

IOF Eventor