Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Roots-leir Rogaland

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Roots-leir Rogaland
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: fredag 20 april 2018 - søndag 22 april 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 51 påmeldte deltakere.

ROOTS Fredag- Søndag (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)
Ole Andre BrandsbergEgersund OK
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)
Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)
Sindre Skeie PettersonEgersund OK
Synne Skeie PettersonEgersund OK
Thea Beate PuntervoldEgersund OK
Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb
Karine Aarstad TorgersenEgersund OK
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering
Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)

Leder Fredag- Søndag (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunnar AlneHaugesund IL Orientering
Nils Tore PuntervoldEgersund OK
Kjetil TorgersenEgersund OK
May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)

ROOTS Lørdag - Søndag (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL
Markus Andreas BreivoldGanddal IL
Alexander HorpestadEgersund OK
Ingrid LamarkGanddal IL
Øyvind LamarkGanddal IL
Thomas Barvik MælandGanddal IL
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb
Tobias RøddeGanddal IL
Nora SvendsenGanddal IL
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb
Anna TaksdalGanddal IL
Ole Kristian TaksdalGanddal IL
Andreas Nybak UrdalGanddal IL
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)
Kristina VollHaugesund IL Orientering
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL

Leder Lørdag- Søndag (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen BreivoldGanddal IL
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb

Annonser

IOF Eventor