Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestfold Vårcup 5

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 5
Arrangørorganisasjon: OK Horten
Dato: tirsdag 15 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 191 påmeldte deltakere.

Andebu IL (24)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elling AakreAndebu ILH60181554
Martin AskeAndebu ILH17234860
Anette Kjærås FiringAndebu ILD40156974
Astrid FodnæssAndebu ILD17C235813
Anne HaugbergAndebu ILD11-12216844
Ingrid Knotten HaugbergAndebu ILD40217170
Kristian HaugbergAndebu ILN-åpen241550
Rune Firing HaugbergAndebu ILH40217165
Einar IdlandAndebu ILH40234851
Lars Sørsdal IdlandAndebu ILN-åpen235825
Mathilde Sørsdal IdlandAndebu ILN-åpen241639
Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu ILN-åpen234857
Emilie JahreAndebu ILD15B211241
Mathias JahreAndebu ILH13-16C211339
Mona JahreAndebu ILD40211393
Trond Olav JahreAndebu ILH15B216803
Erling LefsakerAndebu ILH40234967
Magnus LundAndebu ILH15B241890
Leah Myhre LefsakerAndebu ILN-åpen235049
Mia Myhre LefsakerAndebu ILN-åpen235046
Sigbjørn MyhreAndebu ILH60236002
Elisabeth RødAndebu ILD6079499
Halvard Sommerstad-EidAndebu ILN-åpen241640
Johan Sommerstad-EidAndebu ILN-åpen236003

Botne SK (16)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Casper Velstadbråten BangåsBotne SKN-åpen208819
Ole Kristian V BangåsBotne SKH17C232210
Endre Sagerøy FossBotne SKN-åpen232213
Iver Sagerøy FossBotne SKN-åpen232206
Linnea GravningenBotne SKD11-12N208821
Jørgen KvilhaugBotne SKH7062575
Kevin LarsenBotne SKN-åpen232207
Ruben LarsenBotne SKN-åpen232209
Kai MidtskogenBotne SKH6062564
Jakob RøedBotne SKN-åpen225677
Laila SagerøyBotne SKN-åpen80365
Line-Susanne K. SkavhellenBotne SKD15B145320
Othilie Kvilhaug SkavhellenBotne SKD11-12N181806
Thorolf TrolsrudBotne SKH70501730
Hjørdis ØvreåsBotne SKD70221257
Magnar ØvreåsBotne SKH70504511

Eiker OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Alf Johan HjelmtvedtEiker OLH70501244

Hedrum OL (30)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tom AasrumHedrum OLH50221390
Atle BorgersenHedrum OLH40203672
Bjørn Helge CeebergHedrum OLH70203393
Lill DürbeckHedrum OLD17C221359
Jørgen FjæreHedrum OLH40203391
Karoline FjæreHedrum OLD13-16C157980
Kristoffer FjæreHedrum OLH15-16203392
Torill Hynne FjæreHedrum OLD40221399
Tormod FjæreHedrum OLH70187297
Helge FossheimHedrum OLH70182064
Anders Kristian HoltHedrum OLH40182126
Henrik R HoltHedrum OLH15-16186936
Kari Reppesgård HoltHedrum OLD40187288
Sindre R HoltHedrum OLH17221389
Espen JohnsenHedrum OLH40182118
Ingvild JohnsenHedrum OLD15B203633
Ludvig JohnsenHedrum OLH17203443
Kristian Juel johannessenHedrum OLH17C186970
Holger KjærlandHedrum OLH17C221356
Mia Dürbeck KjærlandHedrum OLD13-16C221463
Astrid Reppesgård LieHedrum OLD70187296
Anton LommeHedrum OLH70203285
Tone Sølie LysnesHedrum OLD40182120
Pernille MoltebergHedrum OLD17C186968
Martin NaufHedrum OLH60182122
May NordkveldeHedrum OLD17N187231
Per Dag NordkveldeHedrum OLH60187249
Katrine van RaaijHedrum OLD40187290
Magnar ReppesgårdHedrum OLH80203598
Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OLH13-14186969

Klubbløs (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Leif Thorbjørn LundKlubbløsH17C

Lardal OL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne Omholt BerrefjordLardal OLD17227531
Håkon Omholt BerrefjordLardal OLH15-16227508
Liv Kristin Omholt BerrefjordLardal OLD40154294
Ragnar HillestadLardal OLH70502481
Merete LyseboLardal OLD40180324

Larvik OK (12)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kari BergLarvik OKD17C217231
Tor Eivind EdvardsenLarvik OKH70177772
Heidi EriksenLarvik OKD17C211538
Svein EriksenLarvik OKH70186942
Jørgen FrøydLarvik OKH17197776
Rolf GjølbergLarvik OKH70221255
Helge HalvorsenLarvik OKH80187324
Tom KristensenLarvik OKH40177539
Gerd LangsethLarvik OKD70216681
Randi Kristin NærumLarvik OKD60180802
Jørn SundbyLarvik OKH17504453
Kåre ThorbjørnsenLarvik OKH70211532

OL Trollo (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristin BruserudOL TrolloD40216680
Jan BøhleOL TrolloH60221216
Oliver DraveckyOL TrolloH17216738
Gro EiaOL TrolloD60226962
Vilde Eia HoltungOL TrolloD15B226963
Dag Rønning JensenOL TrolloH70171167
Pål JevanordOL TrolloH40227068
Ian RingheimOL TrolloH40204716
Liv-Hege Roberg-RingheimOL TrolloD15B192252
Gunnar RustanOL TrolloH40217026

OL Tønsberg og omegn (48)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Oddvar BruunOL Tønsberg og omegnH70187215
Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegnD40152738
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegnD11-12201592
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegnH13-14191260
Julie EikelandOL Tønsberg og omegnD17177707
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegnH17C500249
Karin EriksenOL Tønsberg og omegnD50201893
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegnH15-16199522
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegnH70505488
Børre GrovanOL Tønsberg og omegnH17C504338
Maria GrovanOL Tønsberg og omegnD13-14217822
Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegnH17174869
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegnH17502662
David HanssonOL Tønsberg og omegnH40217657
Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegnH11-12217651
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegnH17199628
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegnD15-16199688
Stig HjelsethOL Tønsberg og omegnH17C199687
Sander Sageng HovOL Tønsberg og omegnH13-16C223796
Silje IslandOL Tønsberg og omegnD40177737
Trym B IslandOL Tønsberg og omegnH17177757
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegnH13-14199523
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegnD15-16199691
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegnN-åpen217836
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegnN-åpen221338
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegnH80184298
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegnD40199627
Anita MathisenOL Tønsberg og omegnD40217886
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegnN-åpen199656
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegnH13-14239020
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegnH15-16503254
Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegnH50222546
Terje B. OlsenOL Tønsberg og omegnH50226091
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegnD60502427
Terje RasmussenOL Tønsberg og omegnH60
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegnD1796275
Frithjof RobertsenOL Tønsberg og omegnH80190256
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegnH50205575
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegnD15-16222564
Else StordalOL Tønsberg og omegnD17C199630
Hans StordalOL Tønsberg og omegnH70199690
Hermund UlvensøenOL Tønsberg og omegnH15B
Jon Herman UlvensøenOL Tønsberg og omegnH60501135
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegnD17184066
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegnH60502477
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegnD60502478
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegnH15-16217854
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegnN-åpen241741

Sande Sportsklubb (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øivind FadumSande SportsklubbH60201595

Sandefjord OK (30)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OKD60238121
Stine ArntzenSandefjord OKD40208739
Tor-Eivind BergsvågSandefjord OKH70206454
Brage EikåsSandefjord OKH13-14182096
Jo Børre EikåsSandefjord OKH40206461
Jonas EikåsSandefjord OKH15-16206477
Wenche EikåsSandefjord OKD40207892
Frank EliassenSandefjord OKH70174991
Trond FossSandefjord OKH50205484
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OKD15-16207890
Mona GjelstadSandefjord OKD4089619
Oddvar GjelstadSandefjord OKH80221026
Trond GjelstadSandefjord OKH50208740
Benjamin GjoneSandefjord OKH15-16213254
Daniella GjoneSandefjord OKD11-12213501
Gabriel GjoneSandefjord OKH13-14213383
Knut GjoneSandefjord OKH15B223921
Sigrun GjoneSandefjord OKD17C224334
Bjørn HaugenSandefjord OKH80207812
Emilie JohansenSandefjord OKD15-16199605
Knut Ivar JohansenSandefjord OKH4086870
Arne Håkon JørgensenSandefjord OKH5082370
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OKD17199374
Roar LøkenSandefjord OKH70238017
Inger MørkSandefjord OKD17C187238
Tiri RebårdSandefjord OKD50199599
Diderik Rønning BøeSandefjord OKH11-12213701
Agnes SkarholtSandefjord OKD70206197
Tone StoklandSandefjord OKD17188461
Lill-Ann TorpSandefjord OKD5092407

Sandefjord TIF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arne D. ChristensenSandefjord TIFH70312748

Stokke IL (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ragnar Niemi BergStokke ILH60197800
Margareta BrynhildsenStokke ILD70211574
Julie Synnøve BøeStokke ILD17C236343
Martin HalvorsenStokke ILH11-12224276
Randi HansenStokke ILD60211332
Eirunn HiisStokke ILD17C236400
Ove Gunnar JacobsenStokke ILH60231205
Runar KittilsenStokke ILH70239076
Magne KløveStokke ILH50211547
Arne KristensenStokke ILH5096681
Bjørnar OlsrødStokke ILH50203614

Telenor BIL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hans Olav SkogstadTelenor BILH17215237

Annonser

IOF Eventor